Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

S. Dittrich, Fluitspelende figuur
Startpreis 40 EUR

Simon Dittrich. Nr. 40/50. 1940 - ............ . Duitse School. Fluitspelende figuur met surrealistische hoed. Ets op papier. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.

J. Halma, Poldergezicht
Ergebnis: 60 EUR

J. Halma. Poldergezicht met boerderijen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 58 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Surrealistische erotische voorstelling
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Nr. 114/200. Surrealistische erotische voorstelling. Litho op papier. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

M. Zschuckelt, Landschap met meer en zeilboten
Ergebnis: 50 EUR

M. Zschuckelt. Duitse School. Landschap met meer en zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: 68 x 81 cm. In goede staat.

Willy Bleys, Krant lezende man
Ergebnis: 135 EUR

Willy Bleys. Duitse School. 1909 - 1978. Man leest krant. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Boten bij maanlicht
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Boten bij maanlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.

Monogram C.L., Romantisch stadsgezicht
Ergebnis: 180 EUR

Monogram C.L. Romantisch stadsgezicht met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 34 cm. In goede staat.

H. van Lerven? Boerderij, fruitboom en boerin
Startpreis 40 EUR

H. van Lerven? Circa 1930. Lente Schaik, boerderij, fruitboom, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 48 cm. In goede staat.

2x Kaart Middelburg
Startpreis 40 EUR

Twee 18e eeuwse stadsplattegronden Oud Middelburg. Anno 1400 en anno 1777. Ets op papier. Afmeting: 9 x 8 cm. In goede staat.

Krijn van Dijke, Abstract figuratief
Startpreis 40 EUR

Krijn van Dijke. Abstract figuratieve voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 48 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Portret Russische man
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk. Russische School. 1940. Portret Russische man in winterkleding. Houtskool op papier. Afmeting: 46 x 61 cm. Klein scheurtje in papier. In redelijk/goede staat.

Oud aquarel 1930 - 1950
Startpreis 50 EUR

Oud aquarel. Ontwerp boekkaft, 'Sandra wordt kampioen'. Door Hans van Stratum. Circa 1930 - 1950. Aquarel op papier. Afmeting: 35,5 x 25 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Bomen bij een meer
Startpreis 50 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bomen bij een meer. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Winter landschap
Startpreis 80 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Winter landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 80 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Bosgezicht met pad
Startpreis 70 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bosgezicht met pad. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Landschap aan kust
Startpreis 50 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Landschap aan kust. Olieverf op paneel. Afmeting: 80 x 46 cm. In goede staat.

Jan Toorop, Drie biddende figuren
Ergebnis: 135 EUR

Jan Toorop 1924. Copyright bij Vorst + Pas Amsterdam. Drie biddende figuren (gebed). Ingekleurde lithografie op papier. Afmeting: 23 x 27 cm. In goede staat.

L. Backhuysen, Hollandse schepen te West Friesland
Ergebnis: 195 EUR

Ets Ludolf Backhuysen. 1630 - 1708. Voorstelling met Hollandse schepen te West Friesland. Paar vochtvlekken. Ets op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Tonnis, Hollands poldergezicht
Startpreis 100 EUR

Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Antiquarische chromo litho, Duitse adel
Startpreis 60 EUR

Antiquarische Duitse chromo litho. Friedrich prins van Preussen + prinzessin Sophie Charlotte von Oldenburg. Herat 27.02.1906. Minimale vochtplekken. Litho op papier. Afmeting: 40 x 49 cm. In redelijk...

Peter Keil,
Startpreis 180 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Sigaret rokende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 75 x 60 cm. In goede staat.

L. Scheen, Havengezicht Rotterdam
Startpreis 200 EUR

L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

L. Scheen, Havengezicht R'dam met Euromast
Ergebnis: 200 EUR

L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam met Euromast. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

M. Boekholt, Strandgezicht met figuren
Ergebnis: 60 EUR

M. Boekholt '69. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.