Gesigneerde Duitse antieke mandoline. Circa 1900. Met diverse houtsoorten en parelmoer. Gesigneerd Apus. Spanningsscheur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antiquarische boeken in lamslederen banden. Bestaande uit: Anno 1656. Luft + hof des gemoeds, beschadigd + Het leven van Floridor, eerste deel, 18e eeuw, redelijk + Gulden spiegel, Hendrik Walpol...
Geelgouden staafhanger, 585/000, bezet met vier princes geslepen citrienen, totaal ca 0,72 ct. 5x22mm. Bevestigd aan een fijn collier, 416/000. 45 cm. Nieuw
Tafelstuk met geslepen kristallen sigaren en sigarettenvaas met zilveren voet en een zilveren sigarensnijder, 833/000. Geplaatst op een zwart houten basement met ivoren voetjes. samengesteld, o.a. Bak...
Tafelstuk met kristal en zilver, 833/000. Zilveren standaard met ronde voet voorzien van parelrand, met daarin een kristallen hoorn met ruitslijpsel. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:w:1881. 14x27x24...
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribrand op bolpoten geplaatst op een houten gecontourneerd basement. Voorzien van koperen binnenbak. 11x15x13 cm. jl.: E:1839, geres...
Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...
Lot zilver met een roomlepel met getorste steel met biedermeier gravure en 2 vleesvorkjes met puntsteel met floraal decor en zilveren stop met parelrand, Zilver ca 58 gram. 11-14cm. ø8x15cm. In goede ...
Twee amethisten, een ovaal gefacetteerde en een peervormig gefacetteerde steen, 16,6 en 14,08, met diverse insluitsels.
Antieke Duitse eikenhouten Junghans regulateur met slagwerk op gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.
Oude Hollandse notenhouten Zaanse klok met bronzen versieringen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Antieke Neo Gotische vergulde messing 4-lichts wandkandelaar. Afmeting: 62 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.
Groot lot oude waaiers. In doos. Diverse afmetingen. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse tinnen kannen. Onder andere: eikeltjeskan en twee maten. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Collier met zwarte parels, ø 11 mm, en citroenkristal, ø 10 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 10 mm. lengte 45 cm. In goede staat
Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee design glazen parfumflessen: 1x Bicchielli (gesigneerd) met diverse kleuren 10x4x3cm. en 1x Mdina (gesigneerd) in aquatinten 13xø9cm. Beide in goede staat
Uitgebreid plated bestek. Gemerkt Amefa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren schaaltje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd met een palmetbewerking in het midden voorzien van een afbeelding met spelende putti's. Schoonhoven jl.:j:1890, Grootte 16x10x1cm, ca 80 gram. P...