Negen maal antiek tin. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duitse snavelkannen, bierpul 1791, schenkkannen. Afmeting: 15 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 18e eeuws tin. Bestaande uit: Eikeltjes klepkan + Theebus. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
Fleischmann 4367 H0 ÖBB, 1043 006-4 met originele verpakking, in goede staat
Chinese waaier. Eerste helft 20e eeuw. Aquarel op papier. Afmeting: 23 - 50 cm. In goede staat.
Grote bronzen zakkroonluchter met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 50 cm ø. In goede staat.