Monogram V.D. 20e Eeuw. Herenportret met hoed. Houtskool op papier. Afmeting: 55 x 43 cm. In goede staat.
W. Zwart. '99. Antiek pand met figuur op houten brug. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.
J. Wevers. 19e Eeuw. 'Hollands stadsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 27 cm. In goede staat.
Jan Hillebrand Wijsmuller, 1855-1925. 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 29 x 46 cm. In goede staat.
Cees de Kok. 1937 Tilburg - Almelo. 'Surrealistisch landschap met vogels'. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 50 cm. In goede staat.
Rien Visser. Portret lezende man (Gerard Krol ?). Aquarel op papier. Afmeting: 29 x 43 cm. In goede staat.
Twee etsen van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twents boerenhuis met kippen. Ingang Nederlands hervormde kerk. Etsen op papier. Afmeting: 36 x 28 cm en 32 x 27 cm. In goede staat.
Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.
Twee antieke ovale lijsten in Louis- Seize stijl met lithografieën/reproduktie. Circa 1900. Afmeting: 55 x 58 cm. en 49 x 34 cm. In goede staat.
Twee maal Italiaanse gravure. F. Campana Inc. Casanova del en C. Pignatari R. Inc. G. Casanova R. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Verso atelierstempel Johan Dijkstra. Vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
J. de Booy of Baay '41.Oude Rotterdamse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 60 cm. In goede staat.
Henriëtte Dingeman-Numans. 1877 - 1955. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 57 cm. In goede staat.
Jacq de Groot. (4-11-1924/ 11-01-2010) Drie aquarellen. Zeilboten op zee. Aquarellen op papier. Afmeting: 36 - 56 cm. In goede staat.
Jacq de Groot.( 4-11-1924/ 11-01-2010) Drie aquarellen. Riviergezicht met brug. Uiterwaard. Dorpsgezicht Siquenza. Aquarellen op papier. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede staat.
Jacq de Groot. ( 4-11-1924/11-01-2010)Vijf aquarellen. Dorpsgezicht Italië. Jachthonden. Zeilboot op zee. Zeilboot op zee. Landschap. Aquarellen op papier. Afmeting: 19 - 52 cm. In goede staat.
Kok. 'Stilleven met fruit, bloemenvaas etc.'. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Dieudonné Jacobs (Rome), 1887-1967. Sommum Perpertum, man met baard (vouw). Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Naar A. Koningh Jr. 'Romantisch Hollands wintergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. Expressionistisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 75 cm. In goede staat.
2x Fritz Meisel. 1897 - 1960. Duitse school. Stadsgezicht Potsdam met tram en figuren. Tekening. En een aquarel op papier. 1927. Figuren op tribune. Afmeting: 27 - 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.