Antiek (Duits) notenhouten bankstel. Bank en drie stoelen (op wielen.) Circa 1880. Historisme. (rode velours beschadigd). Afmeting: 106 x 147 x 68 cm. en 106 x 66 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Grote twee-delige Hollandse wortelnoten Barok-stijl porseleinkast. Stijlmeubel, met mooi bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 222 x 170 x 50 cm. In goede staat.
Oude schaaps lederen armleunstoel met houten poten en afgewerkt met koperen nagels.Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 70 x 78 cm. In goede staat.
Oude schaaps lederen armleunstoel met houten poten en afgewerkt met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 77 x 76 cm. In goede staat.
Hollands antiek mahoniehouten rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad, twee grote lades en vier kleine lades met vakverdeling (gebruikssporen). Circa 1870. Afmeting: 150 x 124 x 74 cm. In redelijk/goe...
18e Eeuws eikenhouten Louis Seize commode. Commode bestaat uit twee delen, en heeft vier laden.Met origineel verguld beslag. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze vier-laden commode met bronzen beslag. 18e-19e eeuw (één slot mist). Recentelijk professioneel gerestaureerd . Afm. 80 x 88 x 55 cm. In zeer goede staat
Kleine Duitse eikenhouten twee-deurs barokkast met twee lades. (sloten vernieuwd) Circa 1780. Afmeting: 180 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten Barok tabernakel secretaire met intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Secretaire heeft mooi beslag. Afmeting 194 x 105 x 51 cm.
Antiek Duits notenhouten 'Grunderzeit' zithoek met volle zuilen en goede stoffering. Circa 1880. Afmeting: 125 x 75 x 160 cm. en 110 x 60 x 80 cm. In goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lege lades en spiegel. Circa 1870. Afmeting: 78 x 45 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek notenhouten twee-deurskast met lades en houtgestoken deuren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 185 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.
Franse mahoniehouten Art Nouveau vitrinekast/secretaire met verguld bronzen versieringen, drie lades en deuren. Bovenste lade is schrijfblad. Circa: 1915. Afmeting: 162 x 82 x 47 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met zes lades. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 76 x 113 x 65 cm. In zeer goede staat.
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47...
Zeer grote eikenhouten Duitse Biedermeier-stijl lederen beklede bank met twee schuiflades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 260 x 85 cm. In goede staat.
Iepenhouten Duitse Biedermeier zetel met zwarte lederen bekleding en verstelbare rugleuning + voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm. en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.
Iepenhouten Duitse Biedermeier-stijl zetel met zwarte lederen bekleding en verstelbare rugleuning + voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm. en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.
Twee Duitse Biedermeier iepenhouten oorstoelen met zwart lederen bekleding. Met verstelbare rugleuning en voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm. en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier oorzetel van iepenhout met zwarte lederen bekleding. Stoel heeft verstelbare rugleuning. Met voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.
Wortelnoten dubbelgebogen Hollandse barok commode, met klauwpoten en messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 76 x 97 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Vier eikenhouten stoelen met webbing, 19e eeuw. Afmeting: 98 x 46 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Louis Philippe (uittrek)tafel. Circa 1870. Afmeting: 81 x 75 x 118 cm. 81 x 75 x 200 cm.
18e Eeuws Duitse notenhouten met mahonie miniatuur commode met intarsia. 'Frankfurter Wellencommode'. Commode heeft vier lades en origineel beslag. Binnenin voor horloges, sieraden etc. Kleinere resta...