Frans bistrosetje ca. 1900, tafel, 4 stoelen en een bankje. Opklapbaar Cond.: G
3 Meubeltjes o.a; 1x beukenhouten klapstoel met webbing zitting. 1x mahonie tafeltje Sheratonstijl op 3-spant. 1x 20-er jaren plantentafeltje
2 Massief eikenhouten bedden. 1x Licht eiken midden 20e eeuw. 1x Donker eiken 20-er jaren. Cond.: G
Bijzettafeltje met 12 tegels, eikenhouten onderstel. 54 x 40 x 63 cm.
4 Stoelen van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.
Armleunstoel van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.
Handgeknoopt Perzisch antiek tapijt begin 20e eeuw 113x71cm. Cond.: G
3 Handgeknoopte Perzische kleedjes 52x47cm., 44x37cm en 55x35cm.
Gezwart houten rooktafeltje met toebehoren. 2 Messing afneembare bladen met daarbovenop een asbak en schaaltje op voet. Alles compleet geëtst, 57xø45cm. Cond.: R