Paar gemsen uit een blok bergsteen gebeiteld eind 20e eeuw.25 x 25 x 12 cm.
Verzameling oude postkaarten 1e helft 20e eeuw. 7 Mapjes ongebruikte postkaarten. Cond.: U
Mapje met oorlogspostkaarten. 5 Kaarten met Hitler, Mussolini, Churchill, Eisenhower, Stalin, zeldzaam ongestempeld 14,5x9cm. Cond.: U
3 Postkaarten Holland Amerika lijne ongestempeld in origineel mapje 41,3x9,5cm. Cond.: U
32 Oude postkaarten van Berlijn en Rotterdam in oorlogstijd WO II, ongestempeld 14,5x9,5cm. Cond.: U
40 Postkaarten 1e helft 20e eeuw van Duitsland en 2 van USA, ongestempeld 9x14cm. Cond.: U
Koperen waterketel Finland, 1e helft 20e eeuw, op hengsel gemerkt:"Peltiteos Helsinki"H.24cm.
Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U
Tiffany- stijl lamp paars met metalen voet, 20e eeuw, 60xø44cm. Cond.: U
Gecontourneerde en ballustervormige vaas van gegoten messing, 18e eeuws, zeldzaam object, H.:31,5cm.
Antieke spiegel ovaal met bol. Zwart hout met goud afgezet 38x30x5cm. Cond.: U
Tuinset van zwart bergsteen Aziatisch eind 20e eeuw. Tafel en 4 hockers bewerkt met bloemmotieven. Tafel:H75x ø100cm., hockers H.40xø24 cm.
Art Deco Aetherkruizer radio in zeer goede staat 38x25x25cm. Cond>: U
Paar oude Friese doorlopers met beschildering. 37cm. Cond.: U
Lamp met zilverkleurige voet met stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U
2 Dozen met postkaarten met postzegels 20e eeuw, vele landen, Cond.: U