Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Boeddha bergsteen
Startpreis 100 EUR

Liggende boeddha uit een blok bergsteen gebeiteld. Links leunend op een blok. 33 x 42 x 12 cm.

2 Gemsen bergsteen
Startpreis 100 EUR

Paar gemsen uit een blok bergsteen gebeiteld eind 20e eeuw.25 x 25 x 12 cm.

Postkaarten
Kein Mindestpreis

Verzameling oude postkaarten 1e helft 20e eeuw. 7 Mapjes ongebruikte postkaarten. Cond.: U

Oorlogskaarten
Ergebnis: 30 EUR

Mapje met oorlogspostkaarten. 5 Kaarten met Hitler, Mussolini, Churchill, Eisenhower, Stalin, zeldzaam ongestempeld 14,5x9cm. Cond.: U

Holland-Amerika postkaarten
Kein Mindestpreis

3 Postkaarten Holland Amerika lijne ongestempeld in origineel mapje 41,3x9,5cm. Cond.: U

Postkaarten Berlijn-Rotterdam
Ergebnis: 25 EUR

32 Oude postkaarten van Berlijn en Rotterdam in oorlogstijd WO II, ongestempeld 14,5x9,5cm. Cond.: U

42 Postkaarten
Kein Mindestpreis

40 Postkaarten 1e helft 20e eeuw van Duitsland en 2 van USA, ongestempeld 9x14cm. Cond.: U

Koperen waterketel Finland
Startpreis 35 EUR

Koperen waterketel Finland, 1e helft 20e eeuw, op hengsel gemerkt:"Peltiteos Helsinki"H.24cm.

Divers tin en koper
Ergebnis: 20 EUR

Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U

Oud Chinees blik
Ergebnis: 20 EUR

Groot oud Chinees blik ca. 1900 31xø20cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Startpreis 60 EUR

Tiffany- stijl lamp paars met metalen voet, 20e eeuw, 60xø44cm. Cond.: U

Divers koper en tin
Kein Mindestpreis

Divers koper en tin 20e eeuw, diverse afmetingen. Cond.: U

Vaas, gegoten messing 18e eeuw.
Startpreis 150 EUR

Gecontourneerde en ballustervormige vaas van gegoten messing, 18e eeuws, zeldzaam object, H.:31,5cm.

Antiek ovaal spiegeltje
Ergebnis: 70 EUR

Antieke spiegel ovaal met bol. Zwart hout met goud afgezet 38x30x5cm. Cond.: U

Tuinset bergsteen
Ergebnis: 350 EUR

Tuinset van zwart bergsteen Aziatisch eind 20e eeuw. Tafel en 4 hockers bewerkt met bloemmotieven. Tafel:H75x ø100cm., hockers H.40xø24 cm.

Art Deco radio
Kein Mindestpreis

Art Deco Aetherkruizer radio in zeer goede staat 38x25x25cm. Cond>: U

Boeddha bergsteen
Startpreis 100 EUR

Liggende boeddha uit een blok bergsteen gebeiteld. Rechts leunend op een blok.33 x 42 x 12 cm.

Hindeloopen schaatsen
Kein Mindestpreis

Paar oude Friese doorlopers met beschildering. 37cm. Cond.: U

2 Koetslantaarns
Startpreis 40 EUR

2 Koetslantaarns met bolglas,eind 20e eeuw, H.38 cm.

Antieke koperen wandlamp
Kein Mindestpreis

Antieke wandlamp ca. 1900 van koper. 29x9x22cm. Cond.: U

Lampje op zilverkleurige voet
Startpreis 80 EUR

Lamp met zilverkleurige voet met stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U

Beschilderde melkbus
Ergebnis: 30 EUR

Grote beschilderde oude melkbus 57xø30cm. Cond.: U

2 Dozen postkaarten
Kein Mindestpreis

2 Dozen met postkaarten met postzegels 20e eeuw, vele landen, Cond.: U

Koperen kolenkit
Ergebnis: 30 EUR

Grote oude koperen kolenkit 64x33x45cm. Cond.: U