Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Spiegeltje
Ergebnis: 10 EUR

Klein verguld spiegeltje. 44x36cm.

Doosje met koperen figuren
Startpreis 20 EUR

Doosje met oude koperen figuren (12 stuks) voorstellende Afrikaanse krijgers met diverse voorstellingen, 8,5x4cm. Cond.: U

3 Delen tin
Ergebnis: 20 EUR

3 Delen oud tin o.a; tinnen kruik 20-er jaren, 1x grote tinnen maar 20-er jaren, 1x tinnen beker 19e eeuws. Cond.: G

Oud lederen koffertje + inhoud
Ergebnis: 20 EUR

Oud lederen koffertje + inhoud in zeer goede staat. 30-er jaren 36x23x8cm. Cond.: U

Divers kleingoed
Ergebnis: 10 EUR

Doos divers kleingoed,

Oude harpoen
Startpreis 80 EUR

Oude harpoen(125cm.) met oude bamboe hengel(450cm.) ca. 1900. Cond.: U

Antieke kinderboog
Startpreis 60 EUR

Antieke kinderboog van hout, 120cm. lang Cond.: U

Smeedijzeren spiegel + wandlamp
Ergebnis: 40 EUR

Smeedijzeren Jugendstil spiegel (78x42x3cm.) en smeedijzeren wandlamp (37x19x32cm.) begin 19e eeuw. Cond.: U

Doos varia
Startpreis 30 EUR

Doos varia met o.a; aardewerk, porselein, glas en koper. Cond.: G

Doos varia
Startpreis 30 EUR

Doos varia met o.a; blik, koper, aardewerk en glas. Cond.: G

2x Staande schemerlamp bronskleurig
Kein Mindestpreis

2 Staande schemerlampen van messing, beide elektrisch.

Roodkoperen waterketel
Ergebnis: 150 EUR

Roodkoperen waterketel Enegls ca. 1850 32x36x27cm. Cond.: G

Windwijzer
Ergebnis: 15 EUR

Windwijzer in de vorm van een wielrenner, gaat fietsen als er wind is, eind 20e eeuw, 61x53cm.

Koperwerk, laatste avondmaal
Startpreis 50 EUR

Laatste avondmaal gegoten uit een legering. Herkomst Spanje ca. 1920 met de tekst; "Ultima Cena de Jesus" 64,5x42cm. Cond.: G

Koperen appelketeltje
Startpreis 70 EUR

Koperen appelketeltje Hollands Biedermeier 19e eeuw 23x23x17cm.

Visweegschaal
Ergebnis: 10 EUR

Indonesische visweegschaal begin 20e eeuw. Deels uit gegoten messing en gedreven messing schaal.

Doofpot
Kein Mindestpreis

Antieke Hollandse doofpot, koper met leeuwepootjes, 19e eeuw. H.41cm.xø27 cm.

Globe
Startpreis 50 EUR

Globe 50/60-er jaren Gesigneerd J.R.O. Multi-Globes verlag München

Telefoontoestel
Startpreis 50 EUR

Telefoontoestel , Denemarken 50-er jaren. Koper en messing omhulsel.

Staande messing lamp
Ergebnis: 20 EUR

Staande bronskleurige messing lamp. Lamp is in diverse vormen te verstellen (leeslamp, schemerlamp). Met geintegreerde dimmer, Cond.: U

Cloissone tijger
Kein Mindestpreis

Cloissone tijger 20e eeuw 29x12x8cm. Cond.: U

Tafellamp
Startpreis 60 EUR

Tafellamp met messing voet en houder. Antieke kap met bloemen beschilderd.

Kavel divers jugendstil
Kein Mindestpreis

Kavel divers jugendstil

3 WMF jugendstil messing potten
Startpreis 80 EUR

3 WMF jugendstil messing potten H.14.5 cm.