3 Delen oud tin o.a; tinnen kruik 20-er jaren, 1x grote tinnen maar 20-er jaren, 1x tinnen beker 19e eeuws. Cond.: G
Oude harpoen(125cm.) met oude bamboe hengel(450cm.) ca. 1900. Cond.: U
Smeedijzeren Jugendstil spiegel (78x42x3cm.) en smeedijzeren wandlamp (37x19x32cm.) begin 19e eeuw. Cond.: U
2 Staande schemerlampen van messing, beide elektrisch.
Roodkoperen waterketel Enegls ca. 1850 32x36x27cm. Cond.: G
Windwijzer in de vorm van een wielrenner, gaat fietsen als er wind is, eind 20e eeuw, 61x53cm.
Laatste avondmaal gegoten uit een legering. Herkomst Spanje ca. 1920 met de tekst; "Ultima Cena de Jesus" 64,5x42cm. Cond.: G
Koperen appelketeltje Hollands Biedermeier 19e eeuw 23x23x17cm.
Indonesische visweegschaal begin 20e eeuw. Deels uit gegoten messing en gedreven messing schaal.
Antieke Hollandse doofpot, koper met leeuwepootjes, 19e eeuw. H.41cm.xø27 cm.
Telefoontoestel , Denemarken 50-er jaren. Koper en messing omhulsel.
Tafellamp met messing voet en houder. Antieke kap met bloemen beschilderd.