Hendrik D. Krusemann van Elten, 1829-1904. Hollands wintergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 22,5 cm. In goede staat.
William Langley, 1852 - 1922. Britse school. 'Schotse hooglanders in de bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Johannes Wouters van Trirum, 1924 - 2011. Spelende poezen op kleed met koperen kan. Olieverf op linnen. Afmeting; 40 x 50 cm. In goede staat.
Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 30 x 105 x 70 cm. In goede staat.
Lot verguld houtsnijwerk, Italië. 20e Eeuw. Onder andere; vier maal wandconsole, één spiegel, kandelaar, putti's. Afmeting: 14-55 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur op fiets. Veredelde zeefdruk door Jan te Wierik opgehoogd. Epreuve de artiste. Zeefdruk op papier. Afmeting: 66 x 53 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...
Twee vaandels, 19e eeuw. Geborduurd met op linnen geschilderde lam gods. In Renaissance stijl. Afmeting: 117 x 68 cm. In goede staat.
Aris Knikker 1887 - 1962. 'Plaggehut met boerin en geit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat
Vijf maal Japans porselein. Twee kraagvazen met floraal en vogel decor. Drie maal Imari stijl vazen met landschappen en florale decors. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met coulissendecors (gemerkt), ca. 1900. Afmeting. ø 45 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met figuren in landschappen decors en goudrand. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 17,5 x 11 x 5,5 cm. en 20 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Afrikaans. Twee zware bronzen armbanden, één groot speerpuntmes, en één hakbijl (ijzer+hout). Afmeting; 11-60 cm. In goede staat.
Grote tinnen snavelkan naar oud voorbeeld (Gestempeld) Ca. 1900. Afmeting H.. 35 cm. In goede staat.
Antieke miniatuur op ivoor geschilderd en met ivoren lijst, circa 1880. Meisje aan het bidden. Gesigneerd Leroy. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Chrysopraas. Ovaal. ca.5,68 ct. Zeer mooie kleur. Afmeting: 14 x 10,1 x 5,3 mm.
Twee grote oude Chinees porseleinen bloempotten met figuren en tuin decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee broches met groene steen. Fijne smalle gouden staafbroche, 585/000, met in het midden een ronde zetkast met brede ronde rand bezet met een groen gefacetteerde steen, ø 9 mm. Grootte 58x11 mm. En...
Oude porseleinen plaquette met monogram Albrecht Durer en signatuur Lippert. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.
Oude lange bontjas van 'Pelterijen Donkerwolke' uit Enschede. Kleur: Lichtbruin.. Lengte/afmeting: 115 cm. In goede staat
Vier Franse porseleinen dekseldoosjes met florale decors beschilderd. Eén maal Sevres teken. Eén maal Rue Vivienne. Eén maal landschap J. Porte en één maal Sevres teken. In goede staat. Afmeting: 4,5 ...
Lot zilveren sieraden bestaande uit een ankercollier met een grote peervorige rhodochrosiet hanger, een schakelarmband met bewerkte staafjesschakels, entree mist, en een paar manchetknopen, ovaal met ...
Drie oude/antieke ivoren figuren van olifanten. Circa 1920-1950. Eén maal twee Indische olifanten op hoorn basement, circa 1920. Eén maal Afrikaanse olifant op houten basement. Eén maal twee Afrikaans...
Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...