Drie Chinese porseleinen borden met jagers te paard decors (gemerkt), 20e eeuw. Afmeting. ø 22.5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese eikenhouten staartklok met mooie gave beschilderde wijzerplaat , spiegels en wekkerfunctie. Afmeting. 144 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen pendule handbeschilderd met goud- en florale decors. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting H.. 28 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden bestaande uit een ankercollier met een grote peervorige rhodochrosiet hanger, een schakelarmband met bewerkte staafjesschakels, entree mist, en een paar manchetknopen, ovaal met ...
Grote Chinese dekselpot, compositie metaal, met Foohond, florale decors en olifantenkoppen, 19e Eeuw. Afmeting: H.58 cm. In goede staat.
Twee broches met groene steen. Fijne smalle gouden staafbroche, 585/000, met in het midden een ronde zetkast met brede ronde rand bezet met een groen gefacetteerde steen, ø 9 mm. Grootte 58x11 mm. En...
Oude/antieke Japanse benen monnik op houtgestoken basement. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Oude 50-er jaren banjo-ukelele. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.
Chrysopraas. Ovaal. ca.5,68 ct. Zeer mooie kleur. Afmeting: 14 x 10,1 x 5,3 mm.
Porseleinen Meissen schaal, met florale decors, 19e eeuw. In rococo stijl. Afmeting. 25-40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afmeting. ca. 17 x 15 cm ø . In redelijke staat
Twee antieke Duitse Jugendstil bloempotten, ca. 1910. Eén maal Marthi Kräuse en één maal genummerd 1 (één kleine chip). Afmeting. 18x20.5 cm ø en 17.5x22.5 cm ø. In goede staat
Aris Knikker 1887 - 1962. 'Plaggehut met boerin en geit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat
19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat
Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...
Hollands eiken Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Met hek en origineel Louis Seize beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 147 x 52 x 226 cm. In zeer goede staat.
Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afmeting H.. 40-47.5 cm. In goede staat.
Zeldzame Louis Seize vergulde houtgestoken spiegel met afneembare kroon en rozetten en guirlande met originele vergulding Spiegelglas later. Afmeting: 165 x 68 cm. In goede staat.
Zilveren druivenschaar, 830/000 voorzien van een uitgewerkte voorstelling van mannen met een zaag en een hamer. Verder versierd met C-voluten en gegraveerde bloemen. 14x6,5cm ca. 54 gr. In goede staat...
Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...
Antieke eikenhouten Franse staande klok. Ca. 1900. Met volle zuilen en Bretonse houtgestoken beelden, Duits R.M.S. uurwerk met halfuur-slag, weekloper, bewerkte slinger, en gewichten. Afmeting: 223...
Drie oude/antieke ivoren figuren van olifanten. Circa 1920-1950. Eén maal twee Indische olifanten op hoorn basement, circa 1920. Eén maal Afrikaanse olifant op houten basement. Eén maal twee Afrikaans...
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur op fiets. Veredelde zeefdruk door Jan te Wierik opgehoogd. Epreuve de artiste. Zeefdruk op papier. Afmeting: 66 x 53 cm. In goede staat.