Picasso, Nr. 273/300. Uitgave Ambroise Vollard, Comité Picasso. 'Liggende naakte figuren'. Ets op papier. Afmeting: 45 x 32 cm. In goede staat.
Wim van Norden, 1917 - 2001. 'Poldergezicht met boerderij en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Mooie witgouden herenring met briljanten, 585/000. Brede witgouden ring met in het midden een vierkant , bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 9x0,10 crt.. De randen, zowel aan de bovenkant als aan...
Drie delen oud Japans/Chinees porselein. Eén maal draken-schotel, één maal bloempot en één maal florale-schotel. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Twee messing pianokandelaren in Empire-stijl (draaibaar). 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 13 x 7 cm. In goede staat
Twee Chinees porseleinen borden met landschappen decors (één chip). 18e Eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproductie? op linnen. Afm. 65x55 cm. In redelijke staat
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afmeting 60x80 cm. In goede staat
Twee grote porseleinen Imari siervazen. Kleurstelling: blauw-wit. Voorzien van florale decors. Afmeting. 45 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonniere, 833/000, met blauw glazen binnenbak. Ronde schaal gemaakt uit een rand met gezaagde voorstellingen van figuren in het bos en van een landschap met boerderij. Versierd met opgesol...
Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.
Hollands zilveren roomkom op drie bokkepootjes, versierd met typisch Hollandse voorstellingen, 835/000, MT.: Alle de Haas, Sneek,jl.: B:1911 ca. 96gr., ø11x5.5cm.,Rand is iets uit model en heeft een ...
Gladde zilveren rechthoekige doos, 925/000, Engels, met houten interieur. Rechthoekige doos voorzien van afgeronde hoeken en een wat bollopend scharnierend deksel. Op de deksel staat een gravure van e...
Mooi lot divers plated, 20e eeuw. Bestaande onder andere uit: Theebussen, schalen, kannen, kelken etc... In goede staat. Afmeting, circa: 12-30 cm.
Ring, 333/000, met cultivé parel. Oplopende ring met in het midden een cultivé parel, ø 6 mm. De ring heeft een geponsde bewerking aan de zijkanten. ø 59, ca 2,9 gram. In goede staat
Snuifdoos, rechthoekig, koper versierd met turkoois en zilveropleg, BWG, 6,5x4,5x3cm. In goede staat
Comfoor en 4 flessenbakken, plated, Christofle. Comfoor met brander, 2 gladde flessenbakken en 2 bewerkte flessenbakken met ruitguilloche motief voorzien van parelrand. ø14x13 cm en ø 14 cm. In redel...
Twee oude Chinees porseleinen hockers. 20e Eeuw. Eén maal met fruit decor. Eén maal met landschap- en paradijsvogel decor. Afmeting: 40 x 27 cm ø. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'De val'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. in goede staat.
Kavel van 11 bijzondere zilveren ijslepels met getorste steel met bolknop en ronde bak met florale graveringen en exportkeur, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1890, 835/000, ca. 138gr.L. 10,...
Broche met diamanten voorzien van gouden achterzijde, 585/000. Broche in de vorm van een tak met bloem uit zilver bezet met diverse diamanten. Grootte 25x49 mm. ca 10 gr. In zeer goede staat.
Oud Perzisch kleed met florale decors, in aardetinten. Afmeting: 124 x 196 cm. In goede staat.
Oud fijngeknoopt Perzisch kleed met florale decors. Afmeting: 220 x 140 cm. In goede staat.
Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden met haan in tuin en coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. (chips rand). Afmeting: ø 21 cm. In redelijk/goede staat.