Renard, (21e Eeuw). Voorstelling: Strandgezicht met volleybal spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 100x60 cm. Cond.: G.
Grote Chinese 19e eeuw, cassis-kleurige porseleinen dekselvaas (deksel randschade). Afm. 32 x 20.5 ø. Cond.: R/G.
Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...
Zilveren armband en ring, 925/000, met amethist. Brede armband, 34 mm, met vier schakels bewerkt met bollen en vier schakels met uitgewerkte amethisten met maskers. Voorzien van bakslot. En een bijpas...
Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afm. ca. 17 x 15 cm ø . Cond.: R.
Kersenhouten twee-deurskast. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. (Louis- Seize stijl). In zeer goede staat. Afm. 196x150x160 cm.
Antieke Franse eikenhouten gestoken zithoek omstreeks 1870, met wapens ranken en phenix decor. Bestaande uit; driezitsbank 2 stoelen en vossenkop salontafe140x183x63cm. 110x44x46cm. 61x112x98cm.
Zilveren collier, 835/000, plat ovaal slangenschakel. Breedte 6 mm, Lengte 80 cm. ca 31,2 gram
Sluitkamp. Ca. 1930. Voorstelling: Terugkerende vissersboten. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.
Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G
Antiek Frans notenhouten nachtkastje met marmeren blad. In roccoco stijl, ca. 1880. Afm. 75x37x40 cm. Cond.: G.
Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afm. 100x120 cm. Cond.: G.
Oude rood-lak Chinese theepot, gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Bamboe decor met dieren. Afm. 12x15x9 cm ø.
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...
Wandkastje met elf (1 vaasje mist) ChineesJapanse porseleinen miniatuur vaasjes. Japan ge-etiketeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 47x28x8 cm. Cond.: G.
Fijne witgouden choker, 750/000, met saffier en briljant. Venetiaans collier, ø 1,2 mm, met in het midden 3 gladomzettingen bezet met 2 briljanten, ca 2x0.06, en een cabuchon geslepen saffier, ø ca. 4...
Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet, ca. 1780. Kabinet is voorzien van bronzen beslag en rillen op de schuin afgevlakte hoeken. Afm. 215x165x56 cm. In zeer goede staat.
Vier delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. Eén keer gemerkte Kang Xy bord, coullissen decor (minimale chips). Eén keer bord met florale decors (goed). Eén kopje met florale decors (chips). Eén schote...
Ton Anconé, Oldenzaal. Stilleven met vazen en bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond. G.
J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
Duitse wortelnoten neo-barok,historisme dessert-etagiere-tafel met twee lades en schuifblad. Ca. 1880. Afm. 95x100x70 cm. In goede staat.
Witgouden gourmetcollier, 585/000, met veeroog. Breedte 1,5 mm. Lengte 45 cm. ca 3,0 gram.
Franse rozenhouten Louis Seize stijl vitrinekast, ca. 1900. Afm. 155x73x36 cm. In zeer goede staat.