Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kristallen aardbeienschaal met zilver
Startpreis 100 EUR

Kristallen aardbeienschaal met zilveren beugel en kristallen onderschotel, 835/000. Aardbeienschaal met acouladevormige rand met ruitslijpsel op 3 krulpootjes, voorzien van een zilveren beugel met Bie...

Kristallen schotel met zilveren beugel
Startpreis 100 EUR

Grote kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Ronde schaal met geschulpte rand en ruitslijpsel, met ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. Met minimale chip. ø26x20 cm.

Bierpul 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

Grote antieke Duitse terracotta handbeschilderde bierpul in renaissance stijl op opschrift, Trink und iss, Got nit vergiss, anno 1645 met tinnen deksel met medaillon 1756 (kleine haarlijn bovenrand) 2...

3 Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 100 EUR

Drie x 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuindecor, alle met minimale chip en randglazuurschade. 32,5øcm. Cond:R

Imari trekpotje
Startpreis 100 EUR

Chinees imari porseleinen trekpot, 18e eeuws met floraal en gouddecor, chip deksel en grip gerestaureerd. 10,5x14x9øcm. Cond:R

Meissen moccakan, Knaufzeit
Startpreis 100 EUR

Duitse antieke Meissen porseleinen moccakan omstreeks 1900 met Zwiebelmusterdecor(stukje dekselstop af) 17cm. Cond:G

Porseleinen kandelaar met putti
Startpreis 100 EUR

Grote Schierholz porseleinen kandelaar met 2 putti en rozen gemerkt omstreeks 1930-1950, chips en stukjes af 34cm. Cond:R

Rosenthal servies
Startpreis 100 EUR

Duits 70er jaren Rosenthal porseleinen wit koffieservies, koffiekan, melk en suikerpot, 12 kop en schotels, 6-23cm. Cond:G

Kleine antieke Yixing theepot, China
Startpreis 100 EUR

Zeer kleine antieke Chinese Yixing trekpot met florale medaillon(tuitje beschadigd) 19e eeuw 7x9x5øcm Cond:R

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin en vlinderdecor, beide minimale randchips 23,5øcm. Cond;G

Royal Dux hond
Startpreis 100 EUR

Antieke Jugendstil Royal Dux porseleinen schaal met wolf in de klem, omstreeks 1900 16x27x18cm.

2 Satsuma beelden
Startpreis 100 EUR

Twee oude japanse satsuma beelden 1e helft 20e eeuw, 1x boedha 1x rookverdrijver in geisha vorm 26cm. Cond;G

Meissen tablet, gecontourneerd
Startpreis 100 EUR

Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G

Bloemvaas met onderschaal
Startpreis 100 EUR

Grote oude antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, floraal familie verte decor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x28øcm.

Bloemvaas met onderschaal
Startpreis 100 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie Verte tuindecor. 23x27øcm. Cond;G

Chinees porseleinen theepot
Startpreis 100 EUR

Oude 6 kantige Chinees porseleinen familie Roze trekpot, gesigneerd omstreeks 1900, rondom figurendecor, Cond:G 15,5x15,5x10cm.

Blauwe Chinese tuinzetel
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen hocker met floraal decor, 20e eeuw 45x33øcm. Cond;G

Bloemvaas met onderschaal
Startpreis 100 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor, in goede staat 17x21,5øcm.

Bloemvaas met onderschaal
Startpreis 100 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor, in goede staat 17x21,5øcm.

3-Delig kaststel, begin 20e eeuw
Startpreis 100 EUR

Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw voorstelling met Chinese voorwerpen, gemerkt, 30x11øcm. Cond;G

3 Chinese vazen
Startpreis 100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen vazen 18e-19e eeuw, grotere vaas gemerkt, in goede staat 8,5x16,5cm.

Porseleinen set in koffer
Startpreis 100 EUR

Oud Japans theeservies in kist, decor van bergen. 9 delig, beschadigingen. 14x41x52cm. Cond:M/R

4 schaaltjes familie verte
Startpreis 100 EUR

Vier 18e 19e eeuwse Chinese familie Verte schaaltjes met floraal en tuindecor, eimaille decor, gemertk, in goede staat 13,2x13,7øcm.

Kavel Chinese kop/schotels, 18e eeuw
Startpreis 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels(octogonaal) en een extra schotel, beschadigingen. 4x9x9cm. Cond:R/G

2 Bloempotten blauw/wit
Startpreis 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, 17x27x24cm. Cond;R/G

Kristallen kaas- en boterstolp met zilver
Startpreis 110 EUR

Kristallen kaas- en boterstolp met zilveren dop, 835/000. Beiden voorzien van een geetste bewerking met o.a. floraal decor. 19x17cm en ø24x24 cm. Kaasstolp heeft diverse chips aan de rand.

Chinese dekselvaas
Startpreis 110 EUR

Oude antieke Chinees porseleinen dekselvaas met geisha decor en tekens op deksel, 1e helft 20e eeuw( rood zegelmerk) 27cm. Cond;G

Chinees beeld, gele mantel
Startpreis 110 EUR

Grote Chinees porseleinen wijsheer met wandelstok, handbeschilderd, gemerkt, 2e helft 20e eeuw. Cond:G

Japans beeld, meisje met groene hoed
Startpreis 110 EUR

Oude Japanse porseleinen figuur, handbeschilderd, met bloemendecor, 20e eeuw in goede staat 33cm.

Porseleinen plaquette, rozen
Startpreis 110 EUR

Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw, Rosen 056 Handgemalt F.S 96 in goede staat 35,5x26cm. Cond;G

Ronde eettafel
Startpreis 120 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, lichte fineerschade 75x115cm. Cond:G

Grote oesterspiegel met kuif
Startpreis 120 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten spiegel met gestoken kuif, 19e eeuws, facetgeslepen, in goede staat 125x57cm.

Scherm, bramenhout
Startpreis 120 EUR

Negentiende eeuws bramenhouten haardscherm, handbeschilderd glas, in goede staat 108x60x30cm.

Bronzen vrouw met hond, Art Nouveau
Startpreis 120 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw dansende Oosterse vrouw, 50cm. Cond;G

Bronzen Oosterse danseres
Startpreis 120 EUR

Bronzen Oosterse dame op zwart marmeren basement, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd A. Leonard, minimale chip marmer, 32cm. Cond:G

Bronzen Russische soldaat
Startpreis 120 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement 21e eeuw, Russische soldaat met sabel, 25cm.

Bronzen vissen
Startpreis 120 EUR

Art deco stijl bronzen figuur op houten basement, 21e eeuw, gesigneerd Altdorp, maanvissen, 37cm. Cond;G

Kristallen bowlpot met zilver
Startpreis 120 EUR

Kristallen bowlpot versierd met slijpwerk, voorzien van onderschotel en zilveren dop met parelrand.ø21x31 cm. Chips in rand van de deksel en in de rand van de pot.

Kristallen kandijpot met zilver
Startpreis 120 EUR

Kristallen kandijpot op zilveren voet, 835/000, en zilveren knop, 925/000, op de deksel. Kristallen kandijpot met golfvormige rand op ronde zilveren voet, wat gedeukt en voorzien van restauartie. En e...

Porseleinen KPM potpourrie-houder met deksel
Startpreis 120 EUR

Antieke Duitse KPM porseleinen potpourie houder met deksel, omstreeks 1900, 18cm. Cond:G

Porseleinen Goebelschaal met vogel
Startpreis 120 EUR

Atelier Goebel, schaal met arend en wolken nr 127 56 en letter M. omstreeks 1930, in goede staat 5x21x13cm.

Wierookstandaard, bruin jade
Startpreis 120 EUR

Oude antieke Chinese wierookbrander met opengewerkte deksel, rondom lachende boedha's en draakdecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat. 8x11,5cm

2 Antieke Samson vazen
Startpreis 120 EUR

Twee grote antieke porseleinen Samson vazen met Chinees decor, wapendecor, en goud. Gemerkt. S, kleine glazuur haarlijn. 23-30cm.

5 houten stoelen
Startpreis 125 EUR

Vijf antieke Duitse Bretterstühle 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, 90x40x50cm. Cond:G

Beschilderde wieg
Startpreis 125 EUR

Vroeg 19e eeuwse beschilderde wieg, in goede originele staat 65x94x50cm. Cond;G

Beeldje, slijpsteen
Startpreis 125 EUR

Antiek beeld, omstreeks 1880, man bij slijpsteen, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, op houten sokkel in goede staat 28x26x13cm.

Beeldje, ploegende boer
Startpreis 125 EUR

Negentiende eeuwse gesigneerd bronzen beeld op marmeren basement , voorstellende een ploegende boer, met paardenspan, gesigneerd Andre 11x23x19cm Cond;G

Imari bloempot
Startpreis 125 EUR

Negentiende eeuwse Imari bloempot met floraal decor, in goede staat 15x19,5øcm.

Grote terracotta vaas
Startpreis 125 EUR

Grote Yixing vaas omstreeks 1900 China, met drakendecor, in goede staat (gemerkt) 25cm. Cond:G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 125 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porselienen papbordjes met floraal decor, haarlijn en chip 3x16,5cm. Cond:R/G

Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startpreis 125 EUR

Groot antiek bisquit porseleinen heilig figuur, omstreeks 1900, handbeschildering en gouddecor, heilig hart, in goede staat 45cm.

Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startpreis 125 EUR

Grote antieke bisquit porseleinen heilige figuur omstreeks 1900, heilig hart, in goede staat 46cm.

Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startpreis 125 EUR

Grote antieke bisquit porseleinen heilige figuur, omstreeks 1900 met handbeschildering en gouddecor, in goede staat 42cm.

4 Porseleinen figuren
Startpreis 125 EUR

Vier oude Duits wit porseleinen figuren omstreeks 1950 Putti 4 jaargetijden 2 gaaf, 2 vingers beschadigd. 15cm. Cond:R/G

2 Porseleinen Empire vaasjes
Startpreis 125 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen empire vazen met landschap en figurenvoorstellingen, vergulding sleets, 1 oor gelijmd. 20cm. Cond:R/G

Chinese pot met houten deksel en tekst
Startpreis 130 EUR

Grote 19e-20e eeuwse Chinese voorraadpot met bloemvaasdecor en teksten, familie Verte, met houten deksel, 29x19,5cm. Cond:G

Dagobert zetel massief noten ca. 1860
Startpreis 140 EUR

Notenhouten bureaustoel/ dagobertstoel omstreeks 1900, lederen zitting en rugleuning en koperen nagels, in goede staat. 113x70x56cm.

Mahonie hangoortafel
Startpreis 140 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten Louis Philippe hangoortafel met 4 spantpoot.(krimpnaad blad) verder in goede staat 77x65x141cm.

Willem III theetafel met glazen blad
Startpreis 140 EUR

Mooie Hollandse notenhouten Willem 3 bijzettafel omstreeks 1870, glazen blad met ovale etage, 68x50x80cm. Cond;G

2 Kristallen kandijcoupes
Startpreis 140 EUR

Twee antieke kristallen kandij dekselcoupes(beide voeten beschadigd) 30cm. In redelijke staat

2 Porseleinen mandjes
Startpreis 140 EUR

Twee porseleinen manden 20e eeuw, 1x Italiaans, 1x Duits, omstreeks 1930 met floraal decor, 23x25ø en 7x19x25ø, in goede staat.

2 Chinese borden met vogeldecor
Startpreis 140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogels en floraal decor, beide haarscheur, 21,4øcm. Cond;R

Yixing theepotje
Startpreis 140 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in hazelnootvorm, gemerkt, 20e eeuw, 12,5x15,5x9,5øcm. Cond:G

2 armleunstoelen
Startpreis 150 EUR

Twee negentiende eeuwse Duitse Louis Philippe armleunstoelen omstreeks 1870 met velours stoffering, in goede staat 106x65x80cm.

Tafel met intarsia
Startpreis 150 EUR

Negentiende eeuwse bijzettafel met octogonaal blad, intarsia op blad en poot, in goede staat 67x69x64cm.

2 Hollandse krakeling-stoelen
Startpreis 150 EUR

Twee mooie Hollandse Willem III notenhouten krakeling stoelen met rocailles en floraal decor.Omstreeks 1870, in goede staat 95x46x50cm. Cond:G

Sofa met gele bekleding
Startpreis 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten bank, recentelijk professioneel bekleed, breuk in rugleuning, 100x165x80cm. Cond;R

Glazen design salontafel
Startpreis 150 EUR

Grote glazen design salontafel met chrome, 2e helft 20e eeuw, 36x109x110cm. Cond:G

Rococo bankje
Startpreis 150 EUR

Antieke mahoniehouten rococo stijl bankje, omstreeks 1870 in goede staat 80x60x37cm.

Mahonie stommekracht
Startpreis 150 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten uitklapbare stomme knecht, 2 lades en etages, in goede staat 85x101x45cm. Cond;G

Hollandse barok vitrinekast
Startpreis 150 EUR

Hollandse mahoniehouten barokstijl vitrine opzetkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 3 lades, bronzen beslag, klauwpoten, 183x44x88cm. Cond:G

Bureaustoel met lederen zitting
Startpreis 150 EUR

Italiaanse barokstoel met bruinlederen bekleding 2e helft 20e eeuw in goede staat 118x80x67cm.

2 armleunstoelen
Startpreis 150 EUR

Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe omstreeks 1860 kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht 106x70x67 Cond:R/G

Barokstijl armleunstoel ca. 1880
Startpreis 150 EUR

Antieke notenhouten barokstijl armleunstoel omstreeks 1880 met nette cremekleurige bekleding, 102x67x60cm. Cond;G

Frans nachtkastje, 19e eeuw
Startpreis 150 EUR

Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 73x29x36cm Cond;G

Louis Seize bijzetstoof
Startpreis 150 EUR

Louis Seize theestoof met lade, omstreeks 1800, intarsia, wortelnoten afneembaar deksel en messing beslag, minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G

Sofa omstreeks 1890
Startpreis 150 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe bank omstreeks 1876 stoffering vervuild, 105x177x90cm. Cond:R

Draken tafel
Startpreis 150 EUR

Negentiende eeuwse Franse eikenhouten gesneden drakentafel.stukje klauwpoot mist.

Wit gelakte stoel
Startpreis 150 EUR

Twee barokstijl fauteuils 1e helft 20e eeuw met originele wit-goud beschilderingen en velours stoffering. 87x70x75cm. Cond:R/G

Biedermeier spiegel
Startpreis 150 EUR

Grote Noordduitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G

Ronde etageretafel met los dienblad
Startpreis 150 EUR

Antieke eikenhouten Art Deco etageretafel met glazen bladen, bovenste blad afneembaar(dienblad) omstreeks 1920, 90x60cm. Cond;G

Kersen Biedermeier sofa ca. 1830
Startpreis 150 EUR

Duitse kersenhouten fineer Biedermeier stijl bank, omstreeks 1900, lichte fineerschades 80x192x80cm. Cond:R/G

Compositie beeld, waterdrager
Startpreis 150 EUR

Grote compositiemetalen waterdrager 20e eeuw op houten basement(handvat kruik zit er los bij) 77cm. Cond:G

Bronzen jongen met kranten
Startpreis 150 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, jongen met schoolboek, syffleur, door: N. Picciole Italie. 19,5cm. Cond:G

Weens brons met vogels
Startpreis 150 EUR

Antieke bronzen sculptuur omstreeks 1900, 2 tortelduiven op dak.(heeft op basis gezeten) 35cm. Cond:G

Bronzen beeld, Chinese man
Startpreis 150 EUR

Antieke Chinese bronzen figuur omstreeks 1900 waterdrager op lotusbloem in goede staat 49cm. Cond:G

Duitse barok wandsculptuur
Startpreis 150 EUR

Zuid Duits barok snijstuk omstreeks 1700 heilige Maria, mooie patina 20x17x6cm. Cond:G

2 Weense vaasjes
Startpreis 150 EUR

Twee antieke Weense ampfora vanzen met goud en portretdecor, gesigneerd, Vettens? omstreeks 1880, in goede staat.

Porseleinen Geischa
Startpreis 150 EUR

Porseleinen muscicerende Geisha met gouddecor, omstreeks 1930, mooie kwaliteit, in goede staat 12,3cm. Cond:G

Tegeltableau
Startpreis 150 EUR

Achttiende eeuws tegeltableau met leeuwen in wapen decor, 10 pas, lichte beschadigingen, 65x26cm. Cond;R/G

Trekpotje Kang XI ca. 1700, China
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen trekpotje octogonaal, zonder deksel chip bovenrand 6,5x12,3x8cm. Cond:R/G

3 Porseleinen beelden
Startpreis 150 EUR

Drie grote keramieken figuren gemerkt Rako etc.1e helft 20e eeuw 39x43cm. Cond:G

18e eeuwse trekpot
Startpreis 150 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen trekpot met dansende figuren in tuindecor, 10x16,5x10,5øcm. Cond:G

Chinees spekstenen beeld
Startpreis 150 EUR

Grote oude Chinese spekstenen beeld, 20e eeuw krijger meet foohond in goede staat 32x23x15cm. Cond:G

8 Kraaghals vaasjes China
Startpreis 150 EUR

Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen kraaghalsvaasjes met bauwdecors, floraal en landschapsdecor, 7-10cm. Cond;G

3 Chinese borden
Startpreis 150 EUR

Drie mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met floraal en vogeldecor, chips rand, 4x22,5øcm. Cond;G