Twee grote bronzen kaarskandelaars Historisme, 20e eeuw, 5 lichts met kaarsendover, in goede staat 66cm. Cond:G
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met maanstand, stukje fineer ingelijmd, 36x23x17cm. Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met Amsterdams bont decor, floraal en gouddecor, kom heeft haarlijn 7x14,5øcm Cond:G
Antieke Franse kaarskandelaar met onyx basement, 5 lichts, omstreeks 1870 compositie metaal in goede staat 54cm. Cond:G
Twee oude Indonesische krissen met gestoken handvaten, 20e eeuw in goede staat 45-48cm.
Oude eikenhouten Friese staartklok 20e eeuw in goede staat 145cm. Cond:G
Twaalf 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor, keizerlijk geel, floraal met goudrand, haarlijn. 25øcm. Cond:G
Oude Chinese pekingglazen snuffbottle, gesigneerd met paradijsvogel, mandarijneenden en waterplantendecor. bronzen dop met natuursteen. 9cm. Cond:G
Zilveren schaaltje, 830/000, op ronde voet voorzien van fraai gedreven bloemelementen. De binnenzijde van het schaaltje is voorzien van hamerslag. Zweden jl.: U7: 1922. MT.: CFC. ø 11x6,5 cm. ca 57 gr...
Evert Moll 1878-1955 glazen vaas met tulpen olieverf op linnen Cond:G
Ferdinand Hendrik Sypkens 1813-1860 Hollandse school, bergachtig landschap met bootje en figuren, olieverf op paneel. 48x39cm. Cond;G
Ijsglazen schaal met zilveren hengsel, 835/000. Ijsglazen schaal met geschulpte bewerking geplaatst op 3 krulpoten. Voorzien van zilveren hengsel bewerkt met een Biedermeier graveerbewerking. ø 25x22 ...
Antieke Engelse snijwerk staande klok omstreeks 1800 met 8 daags uurwerk, met seconde en dagaanduiding. gesigneerd Peter Hoch Felton. Cond:G 219cm.
Art Nouveau stijl bureauklok van tin, omstreeks 1920, gemerkt kaiser, uurwerk niet getest. 24cm. Cond:G
Lot antieke boeken, 5 delige Weltgeschichte Berlin, Ullstein en co met lederen band, omstreeks 1910. 12 delige geschiedenis der wereld, 1928 Lund Berlingska met lederen band. 23-30cm. Cond:R/G
Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm
Duitse porseleinen figuur, vrouw bij papegaaien kooi, Sitzendorf 20e eeuw Cond;G 16cm.
Strakke gouden ring, 585,000 met princes geslepen diamanten. Strakke platte ring met bolle binnenzijde. In het midden van de ring zit een witgouden zetkast met twee princes geslepen diamanten, Merk Re...
Drie dekoratieve ikonen 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met bladgoud, naar oud voorbeeld 18-23cm. Cond:G
Antieke notenhouten Amerikaanse regulateur, Jerome en co, in goede staat 65x39x11cm.
Groot lot divers oud tin en plated 20e eeuw 30x60x40cm. Cond:G
Villeroy en Boch porseleinen kerststal met figuren, dak afneembaar en te voorzien van kaarsen, Nostalgic Village, 2e helft 20e eeuw 15x24x15cm. Cond:G
Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...