Ijsglazen schaal met zilveren hengsel, 835/000. Ijsglazen schaal met geschulpte bewerking geplaatst op 3 krulpoten. Voorzien van zilveren hengsel bewerkt met een Biedermeier graveerbewerking. ø 25x22 ...
Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G
Strakke gouden ring, 585,000 met princes geslepen diamanten. Strakke platte ring met bolle binnenzijde. In het midden van de ring zit een witgouden zetkast met twee princes geslepen diamanten, Merk Re...
Gesigneerde bronzen figurenlamp omstreeks 1900, jongen bij vuurkorf, onduidelijk gesigneerd, 33cm.
Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.
Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten Barok geldkist met ijzeren beslag met 3 sloten en 2 sleutels, in goede staat 55x85x33cm.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met rozenkwarts. Zilveren slangencollier met een zilveren hanger die een rozenkranskraal, ø 12 mm, vast houdt. Grootte hanger 14x26 mm. Lengte collier 40 cm. totaa...
Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G
Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G
Antieke mahoniehouten theestoof omstreeks 1900 met koperen binnenbak, bovenrand gescheurd, 50x38øcm.
Antiek beeld, omstreeks 1880, man bij slijpsteen, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, op houten sokkel in goede staat 28x26x13cm.
Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.
Zeldzaam 835/000 zilveren antiek zeeflepeltje z.g. mote-spoon met ronde bak en steel voorzien van ribbels Mt. P.Cool Sneek jl.:E: 1839 ca 6gr. 10cm. Cond:G
Oorstekers, 375/000, met amethisten. Oorknoppen met een grote hartvormig gefacetteerde amethisten, 13x11 mm, met brede gematteerde rand. 21x19 mm. ca 9,2 gr. Nieuw
Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige oorhangers bevestigd aan een brisure met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 10x8 mm, met daarboven een mar...
Lot zilver bestaande uit 5 taartvorkjes, een vleesvorkje en schuiver met gecontourneerde stelen bewerkt met strikken en lijnen. En een jamlepel met gecontourneerde bak, getorste steel en parelrand. To...
Grote kersenhouten eettafel, 2 krassen op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x95x209cm.
Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, gerestaureerd, geheel ingelegd met vazen en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G
Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G
Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm
Zilveren sierkurk bekroond door kat met hoge rug en bokaal tussen de benen en 925/000 zilveren lekring met parelranden Mt. Esmann Juweliers Utrecht. In goede staat
Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G
Groot lot kristalglas omstreeks 1930-1950, 31 glazen, fruitschaal, cylindrische vaas, minimale chip mogelijk 11-21cm. Cond:G
Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G