Engelse mahoniehouten halve maantafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 71x89x37cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Duitse halspiegel, biedermeier omstreeks 1820, met cinkeldak, berkenfineer. in goede staat 89x39cm.
Negentiende eeuwse goudkleurige spiegel met hoekornamenten spiegel verweerd, minimale beschadigingen 127x81cm. Cond:R/G
Vijf 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met snijwerk, rugleuning gelijmd, verder in goede staat. 90x53x45cm. Cond:G
Eikenhouten armleunzetel met mooie florale stoffering en leeuwenkoppen. Omstreeks 1880 140x72x84cm. Cond:G
Zware palisanderhouten 19e eeuwse snijwerk stoel met lederen zitting, in goede staat.
Groot oud Perzisch kleed, floraal decor, blauw-rood-creme etc. 385x224 Cond:R/G
Groot oud Perzisch kleed, creme-rood-blauw, iets vaal, 208x300cm. Cond:R
Groot perzisch kleed, meerkleurig, 350x250cm. Cond;R/G
Handgeknoopt oud Perzisch tapijt, meerkleurig in redelijke staat 260x125cm.
Groot oud Perzisch kleed, creme,groen,etc. florale decors 340x217cm. Cond:R/G