Drie grote Spaanse porseleinen Llardo figuren, 20e eeuw, 1 elegane dame bij zuil, 2 dansend paar, 3 dame met hondje. 32-35cm. Cond:G
Bijbel voorzien van zilveren sloten, 835/000. Bijbel, het nieuwe testament, 1832, met zwarte lederen omslag versierd met 2 sloten met laat Empire bewerking, met lijnen en rozetten. MT.: A.Graves Kooim...
Lot zilver bestaande uit 5 taartvorkjes, een vleesvorkje en schuiver met gecontourneerde stelen bewerkt met strikken en lijnen. En een jamlepel met gecontourneerde bak, getorste steel en parelrand. To...
Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G
Fraai gevormd zilveren gratenbakje met gecontourneerde rand en met 2 oorgrpen, oude belastingkeur en amsterdam keur ca 30gr. 9x7x2cm.
Antieke Duitse of Franse wortelnoten staande klok met 1 gewicht en slagwerk op bel omstreeks 1800. seconde en dagaanduiding mooie messing bewerkte wijzerplaat met verzilverde wijzering. 220cm. In goed...
Ibelo tafelaansteker, cilindervormig zilverkleurig model met gematteerde bewerking. Nieuw ø 4,5x8cm.
Zilveren sierkurk bekroond door kat met hoge rug en bokaal tussen de benen en 925/000 zilveren lekring met parelranden Mt. Esmann Juweliers Utrecht. In goede staat
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met maanstand, stukje fineer ingelijmd, 36x23x17cm. Cond:G
Oude eikenhouten Friese staartklok 20e eeuw in goede staat 145cm. Cond:G
Zilveren Y-collier, 925/000, met citrien en zirconia's. Ankercollier met in het midden een hanger met 2 rozetten bezet met een ovaal gefacetteerde citrien en versierd met een rand met zirconia's. Tuss...
Negentiende eeuwse vergulde messing spiegel, latoenkoper(kopergeslagen), historisme. 88x48cm. Cond:G
Lot met vijf kralencolliers bestaande uit een snoer met schuimkoraal, een snoer takjes koralen, ivoor, gitten en parels.
Collier van parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal, met verschillende tinten, voorzien van magneetsluiting, ø 14 mm. Lengte 40 cm. Nieuw
Collier van barnstenen. Grootte steen ca 10x16 mm. lengte 60 cm. ca 71 gr.
Antieke Engelse snijwerk staande klok omstreeks 1800 met 8 daags uurwerk, met seconde en dagaanduiding. gesigneerd Peter Hoch Felton. Cond:G 219cm.
Art Nouveau stijl bureauklok van tin, omstreeks 1920, gemerkt kaiser, uurwerk niet getest. 24cm. Cond:G
Zilveren poederdoos, 800/000. Rond model met Djokja bewerking. ø70x15 mm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm
Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G
Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G
Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands.Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jaco...
Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.
Evert Moll 1878-1955 glazen vaas met tulpen olieverf op linnen Cond:G