Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Engelse staande klok
Ergebnis: 550 EUR

Vroeg 19e eeuws Engelse staande horloge met mahoniekast door Georg Burgis London, 8 daags met silent functie, seconden en dagaanduiding, 1 lijst mist, lichte fineerschade, slinger er niet bij, functie...

Winterlandschap
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, besneeuwd landschap met paardenkar, olieverf op linnen 24,3x18cm. Cond:G

Gouden armband met granaat
Ergebnis: 425 EUR

Gouden armband, 585/000, met 6 granaten. Armband met schakels gemaakt uit filigrain bloemen met daartussen een schakel met geschulpte rand bezet met een granaat. De armband is voorzien van een bakslot...

Kristallen kandijcoupe met zilver
Ergebnis: 90 EUR

Kristallen kandijcoupe met zilveren voet. 835/000. Kandijcoupe met geschulpte rand met ster- en ruitslijpsel geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand. Met kristallen deksel met ster- en ruitslij...

Engels staand horloge
Ergebnis: 500 EUR

Mooi antiek Engels staand horloge met mahoniekast met bandintarsia, origineel 8 daags uurwerk met seconden en datum aanduiding en mooie wijzerplaat 220cm. Cond:G

2 Glazen clownsfiguren
Startpreis 60 EUR

Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-23cm. Cond:G

Cartel klok
Ergebnis: 175 EUR

Negentiende eeuwse Franse bronzen cartel wandklok, omstreeks 1880 met origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag, veerslinger. 35cm. Cond:G

Glazen bokaal met verzilverde voet
Startpreis 50 EUR

Antieke kristalglazen bokaal met verzilverde voet, facetgeslepen glas en gegraveerde tekst. (Voet en bokaal zijn samengesteld) 33,5cm. Cond:R

Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 180 EUR

Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G

Staand beeld, vrouwenfiguur
Ergebnis: 90 EUR

Grote antieke staande olielamp omstreeks 1890, geelectrificeerd, in goede staat Compositie metaal, 98cm.

Glazen waarzeggersbol
Startpreis 80 EUR

Grote zware glazen waarzeggersbol op houten console, 21e eeuw in goede staat 18øcm. Cond:G

Art Deco klok met aansteker
Startpreis 120 EUR

Franse chrome Art deco wekker met aansteker omstreeks 1930 gemerkt Fonderie A. Charlat 11x8x3cm. Cond:G

Barok console engelen
Startpreis 250 EUR

Achttiende eeuwse vergulde barok wandconsole met putti, kop oude wormbeval. 35x20x21cm. Cond:R/G

Karaf + 16 glazen
Ergebnis: 50 EUR

Antieke kristallen karaf, omstreeks 1900 met 15 kristal glazen in goede staat 13-35cm. Cond:G

Planfondlamp met prismaglas
Ergebnis: 100 EUR

Grote kroonluchter 20e eeuw met 2 rijen armen 18 lichts, met prismen glas (incompleet) 65x94øcm. Cond:R

Messing skeletklokje
Ergebnis: 50 EUR

Messing Thomas Haller skeletklokje 2e helft 20e eeuw, 22cm. Cond;G

Gietijzeren snijpers
Ergebnis: 80 EUR

Antieke gietijzeren snijpers Guido Schneider en co, in goede staat 52x30x38cm.

Set RAM Colenbrander vazen, "Franje"
Ergebnis: 1.400 EUR

Een stel grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vazen decor franje, letter; 1321 4 C GB, minimale chip bovenrand 1 vaas. 22,5x12,5øcm. Cond;R/G met doos.

Clossoné olielamp
Startpreis 150 EUR

Negentiende eeuwse cloissone olielamp, geelectrificeerd met bloesem en vlinderdecor, messing voet 65cm. Cond:G

Bronzen dekseldoos met figuren
Startpreis 100 EUR

Antiek bronzen dekseldoosje omstreeks 1880 met rondom figuren voorstellingen, ook op deksel, voorste pootjes opnieuw aangezet, 8x12x9cm. Cond:R/G

5-Delig Chinees porseleinen kaststel
Ergebnis: 1.500 EUR

Zeldzaam groot antiek 5 delig Chinees porseleinen kaststel met spelende paleishonden, 19e eeuw of ouder. in zeer goede staat 30x39,8cm.

Delfts porseleinen tegeltableau
Ergebnis: 280 EUR

Antieke Delftse porseleyne fles keramieken plaquette omstreeks 1910, letters Z 365 AS. naar een voorstelling van Davis Artz, vissersvrouw 25,5x20,5cm. Cond;G

Staande klok Neo-Gotisch
Ergebnis: 750 EUR

Antieke eikenhouten neogotische staande klok, omstreeks 1900 met messing wijzerplaat, gewichten en veerslinger. in goede staat 222cm.

Franse comtoise
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaat en harpslinger, in goede staat 48x27x17cm. Cond;G