Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren chatelaine met schaar en breischede
Startpreis 320 EUR

Zilveren rokhaak voorzien van chatelaine met schaar en breischede. Zilveren rokhaak, 835/000, in schildvorm, MT.: P.R.Cabboes, leeuwarden jl.: Q:1850. Voorzien van 2 jasseronkettingen, één met een ant...

Zilveren hanger turkoois
Ergebnis: 50 EUR

Bijzondere zilveren hanger met turkoois. Grote hanger met in het midden een turkoois gevat in een zetting versierd met gravures. De rand om de turkoois is versierd met rode steentjes. Grootte 6x4 cm. ...

Lot zilveren sieraden
Startpreis 85 EUR

lot met zilveren sieraden bestaande uit figarocollier, een gourmetarmband en 4 ringen. Totaal ca. 58 gr. Nieuw

Zilveren slavenband
Startpreis 40 EUR

Zilveren slavenband, 925/000, Engels. Armband van rechthoekig buis aan de bovenzijde versierd met bloemgravering. Voorzien van scharnier en veiligheid. Breedte 10 mm. ø 61x52 mm. MT.: Joseph Smith & S...

Zilveren broche kikker Quinn
Startpreis 35 EUR

Zilveren broche, kikker, 925/000. Merk Quinn. 38x28 mm. ca.16 gr. Nieuw

Gouden broche granaat
Ergebnis: 80 EUR

Fraaie gouden broche, 585/000, met granaat. Ovale broche met geschulpte rand, voorzien gravure bewerking, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. Grootte broche 25x20 mm. ca. 4,1 gr.

Zilveren oorhangers turkoois
Startpreis 25 EUR

Zilveren oorhangers met turkoois, 925/000. Oorhaken met een hanger in de vorm van een halve maan versierd met gravure en een ovaal geslepen turkoois. ø 20 mm. ca. 4,7 gr.

4 Zilveren ringen
Ergebnis: 30 EUR

Lot bestaande uit vier zilveren ringen: een ring met een achtmotief bezet met zirconia's, ø 53, een pavé ring met zirconia's, ø 51 een ring met floraal decor bezet met diverse barnstenen, ø 53, en ee...

Horloge Rosenberg Paris
Startpreis 80 EUR

Horloge Rosenberg Paris, chronograaf met parelmoerwijzerplaat. ø 42 mm, met bruin lerenband. In originele doos met certificaat. In zeer goede staat.

Horloge
Ergebnis: 50 EUR

Horloge Graf von Sponheim, automatic met datumaanduiding. Kastgrootte 4x5 cm. met zwart leren band. In originele doos.

Engels zilveren zakhorloge
Ergebnis: 200 EUR

Zilveren zakhorloge met snek, 925/000, Engels. Zakhorloge met extra kast, ø 50x24 mm. MT.: William Downes, London jl.: S: 1793. In goede staat.

Zakhorloge
Ergebnis: 50 EUR

Double zakhorloge, Bautte & Cie, Geneve n: 3698. Voorzien van floraal bewerkte rand en achterdeksel. ø 46 mm. Kast wat uit model, hangoog ontbreekt en oog is doorgesleten. Cracele in de wijzerplaat.

Hanger met barnsteen
Ergebnis: 20 EUR

Hanger met grote geslepen barnsteen en een ovaal geslepen kleinere barnsteen. Grote steen mist enkele chips. 9x4,5 cm

Armband met barnsteen
Ergebnis: 80 EUR

Zilveren armband, 835/000, met schakels van barnsteen. Armband met 6 langwerpige schakels bezet met barnsteen. Breedte 27 mm, lengte 18 cm. ca 49 gr.

12 Zilveren theelepels
Ergebnis: 40 EUR

Twaalf zilveren theelepels, 835/000, Hollands. Fraaie lepels met een laat Empire puntsteel en kabelrand en een spitse lepelbak. MT.: Hendrik Matthias Brandt, Amsterdam jl.: E 1839 ca.114,7 gr. één le...

2 Loddereinflesjes, zilv. dop
Startpreis 120 EUR

Twee antieke loddereinflesjes met Hollands zilveren kraag en dop, lengte 11,5cm. In redelijke staat

2 Zilveren miniaturen
Ergebnis: 80 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, van een spinnewiel op driepoot en een bijzondere handnaaimachine met draaiend wiel. ca 40gr.

6 Zilveren theelepels in cassette
Startpreis 80 EUR

Zes zilveren theelepeltjes in een cassette. Lepeltjes met gecontourneerde steel met Biedermeier gravures en puntige bak. ca 23 gr. MT.: J.Beeling, Leeuwarden 1857. In goede staat.

Zilveren ovaal doosje
Startpreis 40 EUR

Zilveren ovaal doosje, 835/000, Hollands. Ovaal doosje met scharnierend deksel met voorstelling met paard met wagen en figuren en een rand met krulbewerking. MT.: Fa. B.W. van Eldrik Jr., Zutphen jl.:...

Zilveren naaldenkoker + breischede
Startpreis 120 EUR

Zilveren naaldenkoker en breischede, 835/000. Langwerpige naaldenkoker met Beidermeier bewerking, 90x12x5mm, voorzien van deukjes en een breischede verlopend van smal naar breed met Biedermeier bewerk...

Zilveren miniatuur, Fiat 500
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur auto Fiat 500 met draaiende wielen en chauffeur aan het stuur, Nederlands gekeurd 18gr 1,5cm.

4 Zilveren lepels
Ergebnis: 35 EUR

Vier unieke zilveren pasteilepels, 835/000. Lepels met een vrij ronde bak met getorste steel en afgewerkt met een gegraveerd blad. 2x MT.: Fa. J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten, jl.: Q: 1900. en 2x...

Kristallen flesje, gouden dop
Startpreis 150 EUR

Kristallen parfumflesje met gouden dop en kraag, 585/000. Gecontourneerd kristallen flesje met accoladevormige slijpsel en geribbeld motief voorzien van gouden dop met kroonvorm. Dop iets gesleten. ø ...

2 Zilveren vergulde lepels
Ergebnis: 25 EUR

Twee zilver vergulde paplepels, 830/000 met afbeeldingen. Op de stelen van de lepels staan een afbeelding van een bokkenrijder en een koning met dienaren. 15 cm. ca 67 gr.