Zilveren rokhaak voorzien van chatelaine met schaar en breischede. Zilveren rokhaak, 835/000, in schildvorm, MT.: P.R.Cabboes, leeuwarden jl.: Q:1850. Voorzien van 2 jasseronkettingen, één met een ant...
Bijzondere zilveren hanger met turkoois. Grote hanger met in het midden een turkoois gevat in een zetting versierd met gravures. De rand om de turkoois is versierd met rode steentjes. Grootte 6x4 cm. ...
lot met zilveren sieraden bestaande uit figarocollier, een gourmetarmband en 4 ringen. Totaal ca. 58 gr. Nieuw
Zilveren slavenband, 925/000, Engels. Armband van rechthoekig buis aan de bovenzijde versierd met bloemgravering. Voorzien van scharnier en veiligheid. Breedte 10 mm. ø 61x52 mm. MT.: Joseph Smith & S...
Zilveren broche, kikker, 925/000. Merk Quinn. 38x28 mm. ca.16 gr. Nieuw
Fraaie gouden broche, 585/000, met granaat. Ovale broche met geschulpte rand, voorzien gravure bewerking, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. Grootte broche 25x20 mm. ca. 4,1 gr.
Zilveren oorhangers met turkoois, 925/000. Oorhaken met een hanger in de vorm van een halve maan versierd met gravure en een ovaal geslepen turkoois. ø 20 mm. ca. 4,7 gr.
Lot bestaande uit vier zilveren ringen: een ring met een achtmotief bezet met zirconia's, ø 53, een pavé ring met zirconia's, ø 51 een ring met floraal decor bezet met diverse barnstenen, ø 53, en ee...
Horloge Rosenberg Paris, chronograaf met parelmoerwijzerplaat. ø 42 mm, met bruin lerenband. In originele doos met certificaat. In zeer goede staat.
Horloge Graf von Sponheim, automatic met datumaanduiding. Kastgrootte 4x5 cm. met zwart leren band. In originele doos.
Zilveren zakhorloge met snek, 925/000, Engels. Zakhorloge met extra kast, ø 50x24 mm. MT.: William Downes, London jl.: S: 1793. In goede staat.
Double zakhorloge, Bautte & Cie, Geneve n: 3698. Voorzien van floraal bewerkte rand en achterdeksel. ø 46 mm. Kast wat uit model, hangoog ontbreekt en oog is doorgesleten. Cracele in de wijzerplaat.
Hanger met grote geslepen barnsteen en een ovaal geslepen kleinere barnsteen. Grote steen mist enkele chips. 9x4,5 cm
Zilveren armband, 835/000, met schakels van barnsteen. Armband met 6 langwerpige schakels bezet met barnsteen. Breedte 27 mm, lengte 18 cm. ca 49 gr.
Twaalf zilveren theelepels, 835/000, Hollands. Fraaie lepels met een laat Empire puntsteel en kabelrand en een spitse lepelbak. MT.: Hendrik Matthias Brandt, Amsterdam jl.: E 1839 ca.114,7 gr. één le...
Twee antieke loddereinflesjes met Hollands zilveren kraag en dop, lengte 11,5cm. In redelijke staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, van een spinnewiel op driepoot en een bijzondere handnaaimachine met draaiend wiel. ca 40gr.
Zes zilveren theelepeltjes in een cassette. Lepeltjes met gecontourneerde steel met Biedermeier gravures en puntige bak. ca 23 gr. MT.: J.Beeling, Leeuwarden 1857. In goede staat.
Zilveren ovaal doosje, 835/000, Hollands. Ovaal doosje met scharnierend deksel met voorstelling met paard met wagen en figuren en een rand met krulbewerking. MT.: Fa. B.W. van Eldrik Jr., Zutphen jl.:...
Zilveren naaldenkoker en breischede, 835/000. Langwerpige naaldenkoker met Beidermeier bewerking, 90x12x5mm, voorzien van deukjes en een breischede verlopend van smal naar breed met Biedermeier bewerk...
Zilveren 835/000 miniatuur auto Fiat 500 met draaiende wielen en chauffeur aan het stuur, Nederlands gekeurd 18gr 1,5cm.
Vier unieke zilveren pasteilepels, 835/000. Lepels met een vrij ronde bak met getorste steel en afgewerkt met een gegraveerd blad. 2x MT.: Fa. J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten, jl.: Q: 1900. en 2x...
Kristallen parfumflesje met gouden dop en kraag, 585/000. Gecontourneerd kristallen flesje met accoladevormige slijpsel en geribbeld motief voorzien van gouden dop met kroonvorm. Dop iets gesleten. ø ...
Twee zilver vergulde paplepels, 830/000 met afbeeldingen. Op de stelen van de lepels staan een afbeelding van een bokkenrijder en een koning met dienaren. 15 cm. ca 67 gr.