Zwarte Yamaha piano, 2e helft 20e eeuw type Lu 201 C nr 4227979, nieuwprijs 3950,- in goede staat 114x152x58cm.
Hollands 19e eeuw eikenhouten barokkabinet met klauwpoten en bronzen beslag, snijwerk, koplijst mist verder in goede staat, 168x57x235 Cond:G
Engelse mahoniehouten sidetable met grote lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 83x53x162
Twee 18e eeuwse notenhouten barokstoelen(korenaar) met mooie stoffering, 1 rugleuning gelijmd 105x56x55cm. Cond:R/G
Gave gerestaureerde mahoniehouten klapbuffet, 19e eeuw met lades en deurtje, omstreeks 1800, in goede staat 83x65x50cm. Cond:G
Prachtige Hollandse Empire zuilen secretaire mahoniehout met marmeren blad omstreeks 1820. Deze heeft een zeer mooi binnenleven, met vier volle zuilen, messing capitelen en lades, recentelijk professi...
Zeer zeldzame Hollandse rozenhouten chiffoniere omstreeks 1780 met bandintarsia. Schrijfgedeelte in lade uitschuifbaar, recentelijk vakkundig gerestaureerd met mooi messing beslag. In zeer goede staat...
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel, in zeer goede staat recentelijk professioneel gerestaureerd, 73x106x73cm. Cond:G
Twents 18e/19e eeuws grenenhouten tinbuffet(tellerregalschrank), gerestaureerd 66x198x143 Cond:G
Antiek beschilderd bedbankje, gedateerd 1911 en een kruideniers kistje 40-100cm. Cond:G
Antieke 19e eeuwse Italiaanse glazen spiegel, eikenhouten frame, geen replica, in goede staat 96x53cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten commode met spiegel en marmer, Louis Philippe omstreeks 1870 met 6 lades, in goede originele staat 180x118x53cm.
Mahoniehouten boekenkast met zes schappen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 215x110x40cm. Cond:G
Mahoniehouten 4 laden archiefkast met koperen grepen, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 155x63x50cm.
Mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia, etage, twee lades, staande op koperen wieltjes, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x47x46cm.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Phillipe naaitafel, compleet met slot en sleutel en benen slotplaat, stukje fineer in blad gezet, verder in goede staat 75x49x40cm.
Negentiende eeuws Franse bijzettafel met floraal decor en figuren decor, hand beschilderd met lade en etage, in goede staat 75x55x38cm.
Twee 19e eeuwse houtgestoken bretter stoelen met figuur en leeuwen voorstelling en geschulpte zitting, in goede staat 96x38x46cm. Cond;G
Engelse mahoniehouten sidetable met drie lades en bruin lederen blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 77x125x40cm
Duitse 18e/19e eeuwse eikenhouten gotische kist met origineel beslag en vlinderslot, sleutel mist, 46x43x83cm. Cond:G
Achttiende eeuwse Duitse notenhouten baroksecretaire met ster en bandintarsia, in zeer goede staat. Met bronzen beslag, drie antieke sloten met sleutels met sleutels origineel binnenwerk. Recentelijk ...
Zeldzame Japanse of Chinese met been belijmde hocker, gedeeltelijk opengezaagd en gegraveerd, 1e helft 20e eeuw, stukje mist, 63x35x35cm. Cond;G
Antiek Hollands eikenhouten Buffet, omstreeks 1920 met gebogen glas en geslepen spiegel, 4 deuren, 2 lades, snijwerk en parelrand, in goede staat 196x150x64cm.