Negentiende eeuws Franse tafelklok met Vernis Martin stijl, beschildering en verguld brons sierwerk, Herbauth o Paris (bovenop klok beschildering bijgewerkt) 8 Daags Frans uurwerk met halfuurslag en v...
Zeer groot Chinees porseleinen Quan Yin 20e eeuw, vinger aangelijmd 60cm Cond:G
Zilveren tafelbel, 835/000, met bronzen binnenbel. Tafelbel met gecontourneerde rand versierd met bloemen en een greep met floraal decor, iets scheef. MT.: S.H.J. Heldoorn Amsterdam jl.: R: 1876 10x15...
Victor wagemaekers Belgische school 1876-1953 Bosgezicht met eenden olieverf op linnen 60x45cm Cond:G
Antieke Franse Louis Seize stijl marmeren zuilen pendule omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, 42cm. Cond:G
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe naaitafel omstreeks 1870 met vakverdeling en deksel in bovenlade, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd, in zeer goede staat 80x45x45cm.
Grote bronzen jachthond 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x94x20cm
Zes 18e Eeuwse Chinees Imari Porseleinen kop en schotels met coullissen decor, landschappen.En met floraal en gouddecor. 6 schotels goed, 3 kopjes minimale chips, 3 kopjes goed. 5,5xø12 cm.
Een collier van tourmalijnkralen met gouden, 585/000, sluiting. Een collier van roze Tourmalijnkralen, ovaal cabouchon, 10x7 mm, geknoopt met een gouden veeroog en lakbollen. Totaal ca 150 crt. Lengte...
Collier met 3 rijen bloedkoraal, 3 mm, versierd met 10 zoetwaterparels, ø 10 mm, 20 gouden bolletjes en een gouden bolsluiting. Lengte 50 cm.
Zilveren couvert, Hollands, 835/000, met wapenschild. Grote lepel en vork met dubbel getorste steel bekroond met het wapen van de Hollandse leeuw met kroon. De bak is voorzien van een tafereel met muz...
Grote uitgewerkte zilveren schep, 835/000, Grote fraai uitgewerkte schep met afbeelding van Moses met de 10 geboden. Versierd met putti's en dieren. Amsterdam jl.: B: 1886 ca. 188 gr. Cond.:G
Parelcollier met robijnkralen en een gouden hanger. Om de 2 parels zit een robijnen kraal. In het midden van het collier zit een GG, 585/000 V-vormige hanger met 9 briljanten. Aan het collier zit een ...
Victor Wagemaekers Belgische school 1876-1953 landschap met beek en bloemen olieverf op linnen 55x65cm Cond;G
Groot 3 delig antiek Frans verguld bronzen klokkenstel met 5 lichts kaarskandelaars met 8 daags Frans origineel uurwerk met halfuurslag, 45-51cm. Cond:G
Zilveren dienblad, 800/000, Duits. Ovaal dienblad met geribbelde rand, lijnbewerking en hamerslag. MT.: W.Lameyer & Sohn, 70094 ca. 452 gr. klein deukje en wat krassen. Cond.: G
Sierlijke ring, 585/000 met jade. Een ring met een gladde rand met daarin een ovaal cabouchon geslepen jade, 18x12 mm. ca. 6,3 gr. ø 55
Antieke Hollands zilveren tafelbel met dubbele knerrenrand. 835/000 Grootkeur uit 1841 MT: G.Slotboom Amsterdam ø bel 9,5cm Hoogte 17cm Cond:G
Fraai zilveren inktstel, 835/000, Hollands. Inktstel met kristallen flaconnen versierd met acculadeslijpsel en prachtig zilveren getrembleerde doppen. De zilveren houder is tevens voorzien van getremb...
Dwarsfluit met zilveren "head", 925/000. Fraaie dwarsfluit compleet in koffer. Merk: Hernals, model S210 Tokyo japan. Cond.: G
Elegante solitairring, goud, 750/000, met een briljant, ca. 0.20 crt.P-TW. ø 53. ca. 2,5 gr.
Georg Fischhof 1859-1914 Duitse school, landschap met reeen olieverf op linnen 43x54cm Cond:G
Ongesigneerd duits riviergezicht ca. 1800 met figuren bij paard en huis aan een rivier.Olieverf op paneel 19.5x13.5 Cond. G.
Ben van Londen 1907 Arnhem-1987 Wageningen havengezicht met vele boten, olieverf op paneel 35x50cm Cond:G