Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Vernis Martin klokje
Startpreis 275 EUR

Negentiende eeuws Franse tafelklok met Vernis Martin stijl, beschildering en verguld brons sierwerk, Herbauth o Paris (bovenop klok beschildering bijgewerkt) 8 Daags Frans uurwerk met halfuurslag en v...

Groot Chinees beeld
Startpreis 275 EUR

Zeer groot Chinees porseleinen Quan Yin 20e eeuw, vinger aangelijmd 60cm Cond:G

Zilveren tafelbel
Startpreis 280 EUR

Zilveren tafelbel, 835/000, met bronzen binnenbel. Tafelbel met gecontourneerde rand versierd met bloemen en een greep met floraal decor, iets scheef. MT.: S.H.J. Heldoorn Amsterdam jl.: R: 1876 10x15...

Schilderij, boerderij
Startpreis 280 EUR

Victor wagemaekers Belgische school 1876-1953 Bosgezicht met eenden olieverf op linnen 60x45cm Cond:G

Marmeren kolomklok
Startpreis 280 EUR

Antieke Franse Louis Seize stijl marmeren zuilen pendule omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, 42cm. Cond:G

Wortelnoten naaitafel
Startpreis 280 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe naaitafel omstreeks 1870 met vakverdeling en deksel in bovenlade, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd, in zeer goede staat 80x45x45cm.

Bronzen hond, staand model
Startpreis 280 EUR

Grote bronzen jachthond 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x94x20cm

Chinese Fam Rose kop & schotels
Startpreis 280 EUR

Zes 18e Eeuwse Chinees Imari Porseleinen kop en schotels met coullissen decor, landschappen.En met floraal en gouddecor. 6 schotels goed, 3 kopjes minimale chips, 3 kopjes goed. 5,5xø12 cm.

Collier van tourmalijnkralen
Startpreis 290 EUR

Een collier van tourmalijnkralen met gouden, 585/000, sluiting. Een collier van roze Tourmalijnkralen, ovaal cabouchon, 10x7 mm, geknoopt met een gouden veeroog en lakbollen. Totaal ca 150 crt. Lengte...

Collier met bloedkoraal en parel met goud
Startpreis 290 EUR

Collier met 3 rijen bloedkoraal, 3 mm, versierd met 10 zoetwaterparels, ø 10 mm, 20 gouden bolletjes en een gouden bolsluiting. Lengte 50 cm.

Zilveren schep en vork met wapenschild
Startpreis 290 EUR

Zilveren couvert, Hollands, 835/000, met wapenschild. Grote lepel en vork met dubbel getorste steel bekroond met het wapen van de Hollandse leeuw met kroon. De bak is voorzien van een tafereel met muz...

Zilveren schep, Moses met de 10 geboden
Startpreis 290 EUR

Grote uitgewerkte zilveren schep, 835/000, Grote fraai uitgewerkte schep met afbeelding van Moses met de 10 geboden. Versierd met putti's en dieren. Amsterdam jl.: B: 1886 ca. 188 gr. Cond.:G

Collier met parel/robijn met gouden hanger en slot
Startpreis 290 EUR

Parelcollier met robijnkralen en een gouden hanger. Om de 2 parels zit een robijnen kraal. In het midden van het collier zit een GG, 585/000 V-vormige hanger met 9 briljanten. Aan het collier zit een ...

Wagemaekers, bloemen
Startpreis 290 EUR

Victor Wagemaekers Belgische school 1876-1953 landschap met beek en bloemen olieverf op linnen 55x65cm Cond;G

Groot pendulestel, brons
Startpreis 290 EUR

Groot 3 delig antiek Frans verguld bronzen klokkenstel met 5 lichts kaarskandelaars met 8 daags Frans origineel uurwerk met halfuurslag, 45-51cm. Cond:G

Zilveren dienblad
Startpreis 300 EUR

Zilveren dienblad, 800/000, Duits. Ovaal dienblad met geribbelde rand, lijnbewerking en hamerslag. MT.: W.Lameyer & Sohn, 70094 ca. 452 gr. klein deukje en wat krassen. Cond.: G

Gouden ring met jade
Startpreis 300 EUR

Sierlijke ring, 585/000 met jade. Een ring met een gladde rand met daarin een ovaal cabouchon geslepen jade, 18x12 mm. ca. 6,3 gr. ø 55

Zilveren tafelbel 1841
Startpreis 300 EUR

Antieke Hollands zilveren tafelbel met dubbele knerrenrand. 835/000 Grootkeur uit 1841 MT: G.Slotboom Amsterdam ø bel 9,5cm Hoogte 17cm Cond:G

Zilveren inktstel 19e eeuw
Startpreis 300 EUR

Fraai zilveren inktstel, 835/000, Hollands. Inktstel met kristallen flaconnen versierd met acculadeslijpsel en prachtig zilveren getrembleerde doppen. De zilveren houder is tevens voorzien van getremb...

Dwarsfluit met zilver
Startpreis 300 EUR

Dwarsfluit met zilveren "head", 925/000. Fraaie dwarsfluit compleet in koffer. Merk: Hernals, model S210 Tokyo japan. Cond.: G

Gouden briljant ring
Startpreis 300 EUR

Elegante solitairring, goud, 750/000, met een briljant, ca. 0.20 crt.P-TW. ø 53. ca. 2,5 gr.

Schilderij, Georg Fischhof
Startpreis 300 EUR

Georg Fischhof 1859-1914 Duitse school, landschap met reeen olieverf op linnen 43x54cm Cond:G

Schilderij 18e eeuw, ongesigneerd
Startpreis 300 EUR

Ongesigneerd duits riviergezicht ca. 1800 met figuren bij paard en huis aan een rivier.Olieverf op paneel 19.5x13.5 Cond. G.

Schilderij, vissershaven
Startpreis 300 EUR

Ben van Londen 1907 Arnhem-1987 Wageningen havengezicht met vele boten, olieverf op paneel 35x50cm Cond:G