Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Stel koperen kandelaars
Startpreis 40 EUR

Stek messing kandelaars omstreeks 1920, naar oud voorbeeld, in goede staat 24cm.

Kaarskandelaar
Startpreis 100 EUR

Negentiende eeuwse verzilverde bronzen kaarskandelaren in barockstijl met floraal decor, in goede staat 32cm.

3 Kandelaren
Startpreis 40 EUR

Drie messing kaarskandelaren 20-45cm. Cond:G

2 Kraagkandelaars
Startpreis 110 EUR

Twee messing kraagkandelaars omstreeks 1900 in goede staat (naar oud voorbeeld) 24xø11cm. Cond:G

Franse bronzen 6-lichts kroonluchter
Ergebnis: 40 EUR

Franse 19e eeuwse bronzen 6-lichts kroonluchter met bloementakken decor 77xø50cm. Cond.: G

Houten gewerenrek
Startpreis 150 EUR

Negentiende eeuws gewerenrek voor 6 geweren met originele beschildering, in goede staat, 123x58x24cm. Cond:G

Antieke dolk
Startpreis 400 EUR

Antieke gegraveerde dolk met hoornen heft en beeninleg, omstreeks 1800(punt bot) Cond:G

Groot geweer, voorlader
Ergebnis: 350 EUR

Antieke Engelse voorlader, 18e-19e eeuw, gemerkt Tower 1853. 136 cm. In goede staat.

Indonesische kris
Startpreis 90 EUR

Oude Indonesische houtgestoken kris met leeuw, 20e eeu in goede staat 53cm.

Marine, officiers sabel
Ergebnis: 220 EUR

Antieke Hollandse marine sabel door Frans pauwels S'Gravenhage omstreeks 1900, leeuwenkop, met ivoren heft, originele patina, lichte oxidatie lemmet, origineel, 95cm. Cond:R/G

Groot mes en kruithoorn
Startpreis 80 EUR

Grote Oosterse dolk met lederen schede, houtgestoken kruithoorn en 2 munten Ned. Indie erin verwerkt 1945 (deksel mist) 37-77cm. Cond:R/G

Kris
Ergebnis: 30 EUR

Oude Indonesische kris, 20e eeuw, hout onprofessioneel gelijmd 50cm. Cond:M

2 Indonesische krissen
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in goede staat 43-46cm.

Kavel divers bont
Startpreis 40 EUR

Lot divers bont, 2x muts, een stola, een vosvel. 21-104cm Cond:G

2 Brandweer bijlen
Startpreis 100 EUR

Twee oude brandweer bijlen met lederen bescherming, 20e eeuw 39-41cm. Cond:G

Zwaard in schede
Startpreis 60 EUR

Groot Chinees zwaard, messing met tropisch hout, 21e eeuw gravering op lemmet, Cond:G 103cm.

Chinees benen zwaard op standaard
Startpreis 180 EUR

Gesigneerde Chinese benen gesneden zwaard met hoogwaardigheidsbekleders en drakendecor, op zwart gelakte houten voet 20e eeuw 71x10x25cm Cond:G

Haardset
Ergebnis: 50 EUR

Drie delig 19e eeuws messing haardset, schep, pook, en houttang in goede staat 62cm Cond:G

Haard voorzet
Ergebnis: 200 EUR

Negentiende eeuwse messing met albast haardvoorzet, in Louis seize stijl met vergulding, in goede staat 102x25x37cm.

Haardstel met bokken
Ergebnis: 40 EUR

Drie delig haardstel van messing, met twee messing vuurbokken, 19e eeuws. 28-60cm Cond:R/G

Haardstel met liggende hond
Ergebnis: 50 EUR

Oud messing haardstel 4 delig 20e eeuw een liggende hond 55x28x25cm Cond:G

Gietijzeren haardplaat
Ergebnis: 240 EUR

Antieke gietijzeren haardplaat met heilige voorstelling, dolfijnen en anno 1667. 91x62 cm. In goede staat.

2 Antieke comfoors
Startpreis 20 EUR

Twee antieke geëmailleerde petroleumstellen , in zeer goede staat omstreeks 1900, 20-23cm

2 Petroleumlampen
Startpreis 80 EUR

Twee opaline glazen antieke petroleumlampen met bloemendecor omstreeks 1900 (geelectrificeerd) Cond:G