Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3 Antieke gravures
Startpreis 50 EUR

Drie antieke gravures passage du chateau, pferdemarkt, bosgezicht met figuren, gravures op papier Cond:G 38x24 - 41x33-46x34cm

Wulfers
Ergebnis: 60 EUR

Theo Hendrik Wulfers 1897 Arnhem, eenden langs de waterkant, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

C. Cornelisz, citroen met kersen
Startpreis 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met citroen, tin en kersen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Reiswekker
Ergebnis: 480 EUR

Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G

Staande klok
Startpreis 1.200 EUR

Fries model staande klok met 20e eeuwse wortelnoten klokkast en 18e eeuws uurwerk met maanstand, kwartierslag op dubbele bel. wekkerfunctie en dagaanduiding (huwelijk kast en uurwerk) 1 gewicht en sli...

Klokje
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok, omstreeks 1880, Junghans met wekker, in goede staat 44cm Cond:G

Junghans regulateur
Ergebnis: 50 EUR

Antieke notenhouten Junghans regulateur, omstreeks 1890(beschadigd) 105cm Cond:R

Empire pendule, staande man
Ergebnis: 2.350 EUR

Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Startpreis 60 EUR

J, Dijkstra'44, stilleven met ketel, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Aquarel, 18e eeuw
Startpreis 30 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R

Bureauklokje, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR

Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G

Schilderij G. Krol, kippen bij schuur
Ergebnis: 80 EUR

Gerard Krol Enschede 1882-1950 bosgezicht met boerenschuur, kippen en paardenkar, olieverf op linnen 51x60 cm Cond:G

4 Jugendstil klokjes
Startpreis 350 EUR

Vier antieke Jugendstil klokjes omstreeks 1900 Duitsland. Compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, met floraal en figurendecor 21-33cm. Cond:G

Engelse grandmother klok
Startpreis 225 EUR

Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G

Antiek ikoon, heilige
Ergebnis: 135 EUR

De Heilige Panteleimon (geneeskundige), Russisch Ikoon met enkele kovceg, 18e eeuws 22x26cm.

Aquarel, molen de Hercules
Ergebnis: 50 EUR

Schaap Stuurman, 20e eeuw molen de Hercules aquarel op papier 47x33cm Cond:G

Jos Beeling, haven Almelo
Ergebnis: 225 EUR

Jos Beeling 1890 Leeuwarden, oude haven van Almelo 1935, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G

Tafelpendule, Gustav Becker
Startpreis 225 EUR

Antieke Gustav Becker tafelklok met vergulde bronzen ornamenten en twee porseleinen plaquettes. Kast opnieuw gekleurd(stil uurwerk) 29cm Cond:R/G

Marte Röling
Ergebnis: 450 EUR

Marte Roling 1939, vaandels, gemengde techniek gouache op papier 100x72cm. Cond.G

Klingebögle
Startpreis 60 EUR

R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G

4 Delen speelgoed
Ergebnis: 25 EUR

Kavel met 4 delen speelgoed: 1x grote Disney Cars RC truck in originele verpakking, 1x Revell Peterbilt Canadian Hauler bouwpakket (niet gecontroleerd op volledigheid), 1x speelgoed hijskraan in origi...

AM Maat 14
Ergebnis: 200 EUR

Zeer grote antieke Duitse 390 AM pop maat 14, mat papier-maché lichaam, slaapogen, open mond met vier tanden, mohairpruik oude kleertjes, strohoed en schoenen 71cm Cond:G

AM Haren wenkbrauwen
Ergebnis: 225 EUR

Zeer grote antieke Armand Marseille porseleinen pop met wenkbrauwen van echt haar A15M 374830/374831 echt haar pruik, gelede lichaam slaapogen open mond 4 tanden koraal ketting en zwarte kleding 80cm ...

6 Oude Minerva poppen
Ergebnis: 60 EUR

Zes oude Duitse celluloid minerva poppen omstreeks 1930-1950, in goede staat 20-45cm.