Gouden tientje, 1879, met gouden 585/000 muntrand met gegraveerd driehoekig lijnenspel ca 9,8 gr.
Armband van bloedkoraal met gouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, tonvormig 4-5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met ribbewerking en een ovale bloedkoraal in het midden...
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met fijne handgravure,835/000. Grootkeur jl U: 1854 MT: C. van Dam, Schoonhoven, ca 124 gr. 13x7x2,5cm Cond:G
Lot bestaande uit bloedkoralen, o.a. een lang collier, 70 cm, met bloedkoralen, rond, ø 5 mm, twee zakjes met bloedkoralen ø3-8 mm, totaal 44 gram en een zakje met broche met bloedkoralen en een aanta...
Witgouden entouragering, 585/000, met briljant. Een fijne ring met een rozet met 1 grotere middensteen en 6 stenen er rond omheen, alles in bloemvorm gezet. Totaal ca 0,35 crt.. ø 56 ca 2,0 gr
Fritz Köhler 1887-1971, Düsseldorf, Duitse school, Duits riviergezicht, met twee zeilboten en figuren langs de kade, olieverf op linnen, 40x50cm.Cond:G
Duitse houten Barokstijl gepolychromeerde trompetspelende engel met vergulding 20e eeuw 34cm Cond;G
Oude tuintafel van brons in Historisme stijl met duivelskoppen 20e eeuw 62x38ø Cond:G
Antieke Hollandse marine sabel door Frans pauwels S'Gravenhage omstreeks 1900, leeuwenkop, met ivoren heft, originele patina, lichte oxidatie lemmet, origineel, 95cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse gietijzeren haardplaat, met tekst en figurenvoorstelling, Hollandia pro Patria anno 1662, in goede staat 69x55cm.
Grote Duitse regulateur met decentrale secondenwijzer, omstreeks 1900. Gesigneerd H. Oelrich Steinkirchen, slinger compleet, gewicht weg. Lengte 144cm.
Franse pallisander kolompendule omstreeks 1870 met florale intarsia, vergulde bronzen capitellen, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gave emaille wijzerplaat. In goede staat 47cm.
Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast, Louis Quinze- stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 220x136cm.
Grote porseleinen tafellamp, 2e helft 20e eeuw met 4 figuren, en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 58xø36cm. Cond:G
Oud Delfts tegeltableau uit 1931, met eikenhouten lijst, het gouden jaar van het nieuwsblad v\h Oosten, Twentsch zondagsblad etc. 12pas, in goede staat 82x65cm.
Zeven delen jade, waterbuffel, foohond, Boedha, hanger met foohond, karper, opengewerkte medaillon, snijstuk met lachende Boedha 4-8cm
Collier van bloedkoralen, tonvormig ca ø 6x6 mm, lengte 80 cm. ca 71 gr.
Collier van granaten met een gouden sluiting. 585/000. Een twee rijig collier van gefacetteerde granaten, ø 8 mm, versierd met 9 geborduurde kralen, verdeeld over het collier. Bevestigd aan een gouden...
Zilveren jardiniére met blauw glazen binnenbak, 835/000. Fraaie markiesvormige schaal met parelrand, guirlandes en ramskoppen. Geplaatst op 4 ramspoten. jl.:L: 1921. 21x10x7,5cm Cond.: G
Witgouden solitairring, 585/000 met briljant. Fijne solitairring met een ovaal briljant geslepen diamant, ø 3,2x4 mm. ø 58 ca 1,4 gr. Vertoont wat draagsporen
Mooi zilveren cabaret, 835/000, Hollands. Mooi ovaal model versierd met opengewerkt hekje met ovale bewerking en afgezet met een parelrand. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Amsterdam Haarlem, jl.: J 19...
Zilveren tafelkandelaar, 830/000, Duits. Lage 5-licht kandelaar op gecontourneerde ronde voet. MT.: E.L.Vietor, Darmstadt. 25x20 cm. Cond.: G
Lot zilveren bestek, 835/000, bestaande uit een deel Haagse Lofje, 2 tafellepels, 4 tafelvorken, 1 dessertlepel en 1 dessertvork, een tafelvork en -lepel Hollands Glad, een Tafelvork en -lepel Prinses...
Mooie ring, GG 750/000 met jade. Ring Art-Deco stijl met een cylindervormig stuk jade, 20x8 mm, aan de zijkanten versierd met goud in spiraalvorm bewerkt. Breedte 14 mm. ø 56. ca13,1 gr. ( vermoedel...