Antieke eikenhouten gestoken spiegel met facetgeslepen glas omstreeks 1900, in goede staat 64x70x3cm
Eikenhouten gestoken oud Hollands boekenkastje met 2 deuren 20e eeuw in goede staat 130x95x28cm
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel in goede staat 96x86x37cm
Negentiende eeuwse spiegel met schildpad effect beschildering, en facetgeslepen spiegel in goede staat 83x58cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Louis Phillippe mahoniehouten kapspiegel met snijwerk en lades in zeer goede staat 105x80x40cm
Negentiende eeuws grenenhouten schommelbedje in goede staat 65x91x62cm Cond:G
Goudkleurige spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen glas in goede staat 89x61cm Cond:G
Antieke Duitse houtgestoken kapstok met moedigheidskruizen, ridder en eikenblad omstreeks 1910 in goede staat 102x28x20cm
Vier prachtige mahoniehouten Louis Phillipe stoelen, omstreeks 1870 met mooie rode velours stoffering, in zeer goede staat, snijwerk in rozenmotief.99x44x50cm Cond:G
Achttiende eeuwse eikenhouten kist voorfront omgebouwd naar twee deuren (wormbeval) oudere restauraties Cond:R 86x160x73cm
Antieke Hollandse mahoniehouten 1 deurs Philippe kast met grote kroon omstreeks 1870 (wormbeval/beschadiging sneck weg) 236x103x56cm Cond:R
Drie oude eikenhouten tafels met 19e eeuws Hollandse tegels, floraal decor, blauw/zwart Cond:G 39x40x55 50x70x150 en 40x40x41cm