Zuid Duitse grenenhouten beschilderde kast met datering 1832, 1 deurs met schappen (slot weg) 175x54x110cm Cond:R
Negentiende eeuwse mahoniehouten kakstoel met gevlochten zitting en rugleuning, in goede staat 100x53x55cm
Grote notenhouten fineer Barokstijl spiegel met geslepen glas, intarsia en bronzen kroon, omstreeks 1920 in zeer goede staat 109x110x10cm
Zes stoelen, 2e helft 20e eeuw Italiaanse Barokstijl, wit en zilverkleur, recentelijk gestoffeerd 106x58x68cm Cond:G
Zware eikenhouten renaissance stijl armleunstoel 1880 met Gobelin stijl stoffering, mooi snijwerk, in zeer goede staat 135x67x63xm Cond:G
Massief kersenhouten 50er jaren stoel met goede stoffering in zeer goede staat 73x61x51cm
Messing theetafel met 3 glasplaten 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x68cm.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe stoel met petit point stoffering omstreeks 1870. 92x67x63cm Cond:G
Teakhouten halkastje omstreeks 1980, 2 deuren en 2 lades, in goede staat 71x83x44cm
Teakhouten 2-deurs vitrinekastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x37x80cm.
Wortelnoten orgelgebogen 2 laden kastje met bronzen beslag, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat (stukje fineer af) 61x67x38cm
Grote oude geetste spiegel met opvliegend eenden decor 20e eeuw 138x68cm Cond:G
Twee antieke eikenhouten stoelen omstreeks 1920 Art Deco 85x60x51cm Cond:G
Ronde Franse etagetafel met marmeren blad en bronzen en messing sierwerk, 20e eeuw in goede staat, 82x35cm
Twee Engelse 19e eeuwse iepenhouten Windsor kinderarmleunstoelen, in goede staat 70x42x32cm
Oude Louis Quinze barokstijl armleunstoel met mooie stoffering in goede staat, 2e helft 20e eeuw 85x63x58cm.
Grote Duitse Biedermeier stijl kersenfineer toiletspiegel 1e helft 20e eeuw in goede staat 60x80x15cm.
Twee Duitse kersenhout-fineer vroeg Biedermeier stoelen met bandintarsia ca. 1820 (lichte beschadigingen) 92x32x52cm. Cond.: R-G
Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.
Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G
Empire stijl 19e eeuws tafeltje met afneembaar blad in diverse houtsoorten belijmd met bandintarsia en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd 52x32x32cm. In uitstekende staat
Grote facetgeslepen spiegel met gouden omlijsting 2e helft 20e eeuw, in goede staat 81x130cm Cond:G
Aparte 19e eeuwse pallisanderhouten Louis Phillipe stoel met prachtig snijwerk, en velours stoffering, in goede staat 106x64x54cm
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met 7 lades en getorste zuilen(fineerschade bovenblad) Cond:R 125x148x50