Grote albasten staande lamp in tulpvorm 2e helft 20e eeuw 49x20ø Cond:G
Oude messing etagere, bloemtafel, 20e eeuw met opengewerkte etageres met druivenranken decor in goede staat 72x30x30cm
Twee oude Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1930 met leeuwendecor (1 staart los erbij) 28x22x30cm Cond:R/G
Vier oude metalen reclameborden, Fiat oldtimers, Pepsi cola, Marilyn Monroe, Vivian Leigh en Marlon Brando, 40x60cm Cond:R/G
Twee oude briefopeners 1e helft 20e eeuw, messing met ivoor imitatie en glazen hond, en tropisch hout met parelmoer belijmd 18-22cm in goede staat
Zes antieke bronzen bodemvondsten, Romeins? 6-15,5cm Cond:G
Twee 19e eeuwse gietijzeren met messing wandkaarskandelaars 3 lichts in goede staat 27x19x15cm
Oude messing 6-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw 32xø58cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse messing hengsel bakken eenmaal genageld, eenmaal met schenktuit(melk) in goede staat 20-32ø 33-31ø
Achttiende eeuwse bronzen vijzel met lijnen rondom graveringen, in goede staat, originele patina 14x13ø Cond:G
Grote antieke uitschuifbare liniaal in mahoniekist W.F Stanley en Co LTD, railway approach London bridge 57x7.5x3.5cm omstreeks 1900 in goede staat
Franse 19e eeuwse bronzen 6-lichts kroonluchter met bloementakken decor 77xø50cm. Cond.: G
Grote koperen koetslantaarn 2e helft 20e eeuw in goede staat 74cm Cond:G
Zeer grote zeldzame antieke messing 7-lichts hanglamp met glazen kappen. Incompleet, mist 1 kleine kap en diverse fittingen en heeft sporen van restauratie. 143x103x50cm.
Antieke opgezette edelhertenkop op houten plaquette 1e helft 20e eeuw 81x46x47cm Cond:G
Grote staande bronzen tafellamp 2e helft 20e eeuw met drie vrouwen verwerkt in stam 5-lichts, 1 elektrisch, 4 kaarsen 88cm Cond:G
Zware 19e eeuwse eikenhouten ton met twee zinken wasbakken en smeedijzeren banden(waston) 26x41ø Cond:G