Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

27. Januariveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, stilleven
Ergebnis: 60 EUR

Cate, 2e helft 20e eeuw vaas met bloem, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij, winter
Ergebnis: 50 EUR

Naar Voerman boerderij in de sneeuw olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

Schilderij, ten Cate
Ergebnis: 50 EUR

J ten Cate omstreeks 1900, paardenkar op zandweg olieverf op paneel 20x15cm Cond:G

Schilderij, monogram R.B.
Ergebnis: 50 EUR

Monogram RB Italiaanse vrouw in bospad, olieverf op paneel 20x25cm Cond:G

Schilderij, Folmer Bonnen
Startpreis 40 EUR

Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G

Richard Dalton
Startpreis 35 EUR

Richard Dalton ( 1715 - 1791), gravure op papier, naar een portret van H. Holbein, getiteld "Tho: Wiatt Knight", met handgeschreven tekst 30x36cm. Cond.: G

Wilhelm Mosblech
Ergebnis: 40 EUR

Carl Wilhelm Mosblech ( 1868 - 1934 Duitse School), olieverf op linnen, Duitse dorpstraat met figuren 70x60cm. Cond.: G

Schilderij sneeuw
Ergebnis: 50 EUR

L. Patri omstreeks 1900 besneeuwd bosgezicht naar Louis Apol, olieverf op paneel 38x28 Cond:G

E. Seifert
Ergebnis: 40 EUR

E. Seifert (Duitse School), olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 60x42cm. Cond.: G

Schilderij boten
Ergebnis: 65 EUR

Monogram BD zeegezicht met 18e eeuwse boten, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G

L. Lallemand, stilleven
Ergebnis: 20 EUR

L.Lallemand 1891-1959 (Louis) stilleven, verso Honamage a Louis Lallemand, olieverf op linnen 60x30 Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, cavalerie
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd Lanh 1914 (Duitse school?) cavalerie te paard, aquarel op papier 33x18cm Cond:R/G

Ongesigneerd, zeegezicht
Ergebnis: 25 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900(verso onduidelijke plakker) zeegezicht met zeilschepen (2 gaatjes) Cond:R

Ongesigneerd ca. 1880
Ergebnis: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 67x53cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1880
Ergebnis: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 53x67cm. Cond.: G

Carvajal '66
Ergebnis: 15 EUR

Carvajal 66, bergachtig landschap Gouache op papier 40x55cm Cond:G

Schwelgin
Startpreis 25 EUR

Dora Schwelgin 1991 Duitse school, portret, houtsnede op papier, 63x85cm Cond:G

Kurt Arnscheidt
Ergebnis: 30 EUR

Kurt Arnscheidt ( 1906 Essen - Düsseldorf, Duitse School), olieverf op linnen, dorp aan een rivier 72x77cm. Cond.: R-G

B. Richter
Startpreis 20 EUR

B. Richter ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, Oosters gebouw in bos met gesluierde vrouw 45,5x31cm. Cond.: G

A. Kübler
Ergebnis: 30 EUR

A. Kübler (Duitse School), olieverf op linnen, gezicht op Berghausen 62x48cm. Cond.: G

Antropuz
Ergebnis: 30 EUR

Antropuz 1925, olieverf op linnen, dorp in de sneeuw 50x70cm. Cond.: G

Gustav Kluge
Startpreis 30 EUR

Gustav Kluge (1947, Duitse School), print of lithografie op papier, buste 40x60cm. Cond.: G

K. Scheunemann
Startpreis 30 EUR

K. Scheunemann (Duitse School), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met figuren 47x66cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Ergebnis: 25 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met Almhut en figuren 23x31cm. Cond.: G