Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3 Figuren met hoofdtooi
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke ivoren figuren in vaasvorm, in goede staat 14-17cm Cond:G

Houtsnijwerk met been
Ergebnis: 80 EUR

Antiek Chinees bergdorp met figuren gemaakt van hout en been ca. 1900 (2 benen zuilen van kapschuur missen) 29x36x24cm. Cond.: R-G

Friesche stoelklok
Startpreis 180 EUR

Oud Hollandse Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met tinnen gietwerk 75cm Cond:G

Lot met drie armbanden
Startpreis 30 EUR

Lot met 3 Armbanden: 1 zilveren slavenband, een emaille schakelarmband en een armband wit met geel met Weense afbeeldingen.

Messing sextant
Ergebnis: 125 EUR

Hollandse messing sextant, gesigneerd J.A. Seckel en Son Rotterdam, 12x24x25cm. Cond.: G

Tegel
Ergebnis: 300 EUR

Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...

3 Chinese borden, 19e eeuw
Ergebnis: 650 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden Kang Xy gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 24øcm

Barometer in messing bewerkte kast
Startpreis 90 EUR

Antieke Duitse messing tafelbarometer omstreeks 1900 in balkon vorm met dak (gemerkt mwb) 26cm Cond:G

Wit gelakte Grutterskast
Startpreis 800 EUR

Wit gelakte Grutterskast, 2 delig 2e helft 20e eeuw, 4 deuren, 3 lades, 3 rondglasdeuren, diverse schappen, 218x163x55cm Cond:G

Hanger WG brilj.
Startpreis 475 EUR

Collier en hanger WG 585/000 met briljant. Ronde hanger opengewerkt, met in het midden een "swingende diamant". In de rand en in het oog van de hanger zitten een aantal kleine diamanten. Totaal ca 0.2...

4 Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en goud decor (haarlijn ) 22-22,5ø cm Cond:R/G

Muntengewichtdoosje
Ergebnis: 275 EUR

Antieke muntgewicht weegschaal in originele doos met diverse bronzen muntsgewicht maten, in Latijn beschreven 18e 19e eeuws 3x12x7cm Cond:G

Secretaire
Startpreis 7.500 EUR

Zeldzame Louis Seize secretaire omstreeks 1800, met stempels gesigneerd onduidelijk leesbaar, en de limoges Frankrijk. Prachtig belijnd met diverse houtsoorten, rozenhout, satijnhout.(lichte fineersch...

8 Zwiebelmuster schalen
Startpreis 50 EUR

Acht oude porseleinen schalen met Zwiebelmusterdecor o.a: 1x Blue Danube, en 7x dubbel zwaard en H, gemerkt Koppelsdorf (1 chip) 25-40cm. Cond.: G

Bronzen Chinese vaas
Ergebnis: 60 EUR

Antieke bronzen Chinese vaas met vleermuis en foohonden decor, salamander handvaten(1 los erbij) 31x16x16cm Cond:G

EIken Jugendstil buffet
Ergebnis: 100 EUR

Eikenhouten Jugendstil buffet met geslepen glas en florale houtgestoken panelen ca. 1900 in goede staat 200x154x70cm.

Zilveren koker met bril
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren koker, 835/000 met bril. Sierlijk gegraveerde brillenkoker, achthoekig, met scharnier en klipsluiting met bril. MT: Gerrit van der Dussen, Schoonhoven. JL: R: 1876 Grootte 13x3.5x1.5 cm

Sieradenkastje
Startpreis 30 EUR

Houten sieradenkastje met 5 lades en deurtje, 2e helft 20e eeuw 38x22x14cm Cond:G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 50 EUR

Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden en vaas, kraanvogel en floraal decor(2gelijmd, 1 randschade) 22ø Cond:M

Gouden ring met bloedkoralen
Startpreis 80 EUR

Gouden ring, GG 585/000, met 3 bloedkoralen, buton geslepen, ø 7.5 mm. ca. 3.2 gr. ø 53. Twee bloedkoralen zijn wat dof en grauw.

Figuur, Han Dynasty
Startpreis 800 EUR

Grote Chinese terracotta figuur uit de Han Dynasty B.C. 206-220 AD, voorstellende een wachter met restbeschildering, in goede staat 45cm

Mahonie biedermeier linnenkast
Ergebnis: 400 EUR

Grote 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast (louis Philippe) omstreeks 1870 met 5 lades, schappen, in goede staat,(1los stuk, koplijst erbij) 230x180x66cm Cond:R/G

Tinnen rechaud, 19e eeuw
Startpreis 80 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse tinnen Rechaud met bolpoten en houten grepen, in goede originele staat. 10x64x42cm

3 Imari borden
Startpreis 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met Chinese tuin, met vogels, goud en vlinder decor, met geschulpte rand 21,5ø cm Cond:G