Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G
Twee antieke Petrus Regout Maastricht, Tea drinker decor kastkommen, 10x16ø cm in goede staat.
Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Nico Vrielink, portret Indonesische vrouw, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Mahoniehouten Engelse Regecy stijl uittrektafel 2e helft 20e eeuw met messing beslag 77x168x92cm. (uitgetrokken: 77x278x92cm.) Cond.: G
Oude Chinese etagekast met diverse hoogteverschillen 20e eeuw 67x45,5x14cm. Cond.: G
Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G
Twee oude wit porseleinen vazen gesigneerd Jan van der Vaart 1931-2000 nr. 85 en 72, in goede staat 18-23cm
Imari porseleinen dekselvaas 19e eeuws met zilveren deksel 15x10ø cm Cond:G
Antiek mahoniehouten Hollandse bonheur omstreeks 1870 met spiegeldeur, gebogen front, in goede staat 123x101x40cm
Vijf antieke cakebakvormen, waaronder 1 van koper en 4 van metaal 19e eeuw. 15x24cm Cond.G
Hollands eikenhouten 2-deurs kastje 17e-18e eeuws, met poortpanelen 85x118x46cm Cond:G
Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G
Drie Chinese porseleinen capucijner kommen 19e eeuws, 7x12ø Cond:G
Antieke zilveren 835/000, suikerstrooilepel met fraaie bak en gedreven gegraveerde gecontourneerde steel. MT.:H. v/d/ Ree, Schoonhoven anno 1850. ca 21.2gr. 17x7 cm.
Lot divers Engels porselein, Royal Albert, 14 kopjes en schotels, 12 petitfour schaaltjes, 2 schaaltjes, 12 gebaksborden, hoofdzakelijk Lavender Rose decor, maar ook diverse andere decors.(haarlijn/ch...
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G
Zilveren , 835/000, lodderein- of sponzendoosje met plat deksel en diverse stampwerk-decors. MT.: J.C.G. Cabboes - Leeuwarden anno 1829 ca 22.9 gr. 3.5x2.5x2.5cm
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met kerfsnede floraal front, zijkanten vermaakt en van lades voorzien. Geheel in goede staat 83x167x76cm.
Antieke Franse eikenhouten gestoken vitrinekast met volle zuilen, en in de deur een muziekinstrument gesneden, 1 deurs met lade, houtgestoken schappen omstreeks 1880, in zeer goede staat 220x110x50cm