Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Halve maan tafel met 1 lade
Startpreis 180 EUR

Duitse notenfineer Biedermeierstijl halve maantafel met lade, 21e eeuw in goede staat 75x75x38cm Cond:G

Messing sextant
Ergebnis: 125 EUR

Hollandse messing sextant, gesigneerd J.A. Seckel en Son Rotterdam, 12x24x25cm. Cond.: G

Ketting van glas
Ergebnis: 20 EUR

Lang collier met fraai gekleurde muranoglazen kralen. Lang collier, ca 100 cm, met wit metalen bolletjes en glazen kralen in diverse vormen en kleuren.

Barometer in messing bewerkte kast
Startpreis 90 EUR

Antieke Duitse messing tafelbarometer omstreeks 1900 in balkon vorm met dak (gemerkt mwb) 26cm Cond:G

Twee gouden dasspelden
Ergebnis: 50 EUR

Twee gouden dasspelden, 585/000. Eén met een zeeuwse knop en één met een wolknopje met een klein briljantje. ca 2.25 gr. ø 8.5 mm

Wijntafeltje
Startpreis 30 EUR

Notenhouten wijntafel, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, met geschulpt blad en bandintarsia, in goede staat 60x53ø cm

Mahonie bijzettafeltje
Ergebnis: 95 EUR

Mahoniehouten bijzettafel op wieltjes en lade met schuifblad, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat 65x50x45cmj Cond:G

Zilveren naaldenkoker en breipenschede
Startpreis 50 EUR

Twee naaldenkokers 835/000 en koker voor breinaalden met draaghaak, voorzien van graveerversieringen MT: C.H Cammans, Leeuwarden, Groningen, S'gravenhage 1878-1882, en een naaldenkoker Empire stijl me...

Facetgeslepen spiegel
Startpreis 50 EUR

Grote facetgeslepen spiegel met gouden omlijsting 2e helft 20e eeuw, in goede staat 81x130cm Cond:G

Buffet 20-er jaren
Startpreis 80 EUR

Antieke eikenhouten Junedstil buffet omstreeks 1900 met geslepen spiegel, origineel messing beslag en sleutel in goede staat 188x126x57cm Cond:G

Wortelnoten barok secretaire
Ergebnis: 190 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten Barokstijl secretaire omstreeks 1880 met bronzen beslag, met mooi wortelnoten binnenleven en intarsia, uitschuifbare vlakken met bronzen capitellen, lichte fineerschades....

Mahonie speeltafel
Startpreis 150 EUR

Oude mahoniehouten fineer uitklapbare speeltafel, met groen velours beklede speelbal, poten vervangen, 75x91x45cm Cond:R

Louis Philippe stoel
Startpreis 150 EUR

Antieke massief pallisanderhouten armleunstoel, Louis Philippe omstreeks 1870, met kwalitatief mooi snijwerk en nieuwe lederen bekleding, 115x80x63cm Cond:G

Salontafel
Startpreis 120 EUR

Oude kersenhout-kleurige salontafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 120x70x47cm.

Beschilderd hoekkastje
Startpreis 150 EUR

Beschilderde 19e eeuwse hoekkast met bijbelse voorstellingen. 81x52x22 Cond:G