Engelse 19e eeuwse mahoniehouten barometer met beschildering spiegel, tinner gerepareerde wijzerplaat, 100cm Cond:G
Kaasschopje en botermes met fraai bewerkt 800/000 zilveren heft met cartouches 20cm Cond:G
Chrome bureaulamp 2e helft 20e eeuw met blauw glazen kap in zeer goede staat. 41x22x26cm Cond: G
Eikenhouten Jugendstil buffet met geslepen glas en florale houtgestoken panelen ca. 1900 in goede staat 200x154x70cm.
Tinnen 19e eeuwse handbeschilderde kraantjeskan ca. 1830 (topje verbogen) 44cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast (louis Philippe) omstreeks 1870 met 5 lades, schappen, in goede staat,(1los stuk, koplijst erbij) 230x180x66cm Cond:R/G
Lot van vijf oude koperen pannen en pannenhouder, Frankrijk 20e eeuw in goede staat. ø 17-ø31 cm
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten houtgestoken piedestal (mooie kwaliteit) in goede staat, staande op 33 spant klauwpoten. 132cm
Drie antieke veldflessen met pitriet vlechtwerk en tin, 1e helft 20e eeuw 15-21cm. ( 1 dop mist) Cond.: G
Zes vergulde zuurvorkjes met floraal gegraveerde gecontourneerde stelen 9cm