Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Porseleinen bord
Startpreis 125 EUR

Oud Chinees porseleinen bord Familie Roze (gesigneerd) 1e helft 20e eeuw, landschap met figuren, Geisha's en koets. 37cm doorsnee Cond:G

2 Kutani vaasjes
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke Japanse Kutani porseleinen pijpvaasjes, omstreeks 1900 met bloem en vogeldecor, gesigneerd, 15,5cm Cond:G

Twee zilveren miniaturen
Ergebnis: 60 EUR

Twee zilveren miniaturen, een koets met 2 personen en één paard. En een paardekar met man op de bok. ca. 5 cm. MT.: o.a. Edelmetaalgieterij Argentor b.v. Haarlem, 1990-heden. Totaal ca. 46 gr.

Glas met zilveren lepels
Startpreis 45 EUR

Borrelglaasje met zes zilveren lepels Biedermeijer, 835/000, alles gerestaureerd. mt Fa. AJ Driesen, Schoonhoven. ca 36gr. 11x2cm glas 6,5ø x11cm Cond:R\G

Ming Dynasty figuur
Startpreis 450 EUR

Antieke Chinese terracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een tempelwachter in goede staat 20cm

Witgouden ring met peridoot
Startpreis 350 EUR

Sierlijke witgouden ring, 750/000, met peridoot en briljant. Entourage ring met grote peridoot en een rand van briljanten. ø kop 17 mm. ca 5.3 gr. ø 56. steen is wat beschadigd

Kabinet
Startpreis 450 EUR

Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G

Antieke zilveren vleesvorkjes
Ergebnis: 35 EUR

Stel antieke zilveren vleesvorkjes, 835/000, met getorste stelen met fraai bewerkte bladeren MT.: J.M van Kempen Voorschoten ca 1870, 30gr. Cond:G

Gouden rijring met 5 briljanten
Startpreis 250 EUR

Rijring, GG 585/000 met 4 briljanten. Opstaande ring met ajour bewerking aan de zijkanten. Bezet aan de bovenzijde met 5 mooie briljanten, totaal ca. 0.35 crt.. ø 59 ca.3.0 gr.

Zilveren pepermuntdoosje
Startpreis 70 EUR

Antiek zilveren gecontourneerd pepermuntdoosje, 835/000, met biedermeier gravering 5x5x1,2cm MT.: A. Nobel Schoonhoven anno 1856 Cond:R/G

6 Zilveren lepels
Ergebnis: 40 EUR

Zes zilveren lepeltjes, 925/000. Fraaie koffielepels met sierlijke bewerking en gravure op de steel: Mary. ca. 93.65 gr. Lengte 14 cm.

Zilveren zittende clown
Startpreis 110 EUR

Zilveren zittende clown, 925/000, met een bult op zijn hoofd. versierd met emaiolle. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 4 cm. ca. 77 gr.

Set zilveren armband en ring
Startpreis 50 EUR

Set met zilveren armband en ring, 925/000 met melkstenen en roze zirconia's. Armband met vierkante schakels met gefacetteerde melkstenen, zirconia's en baquette geslepen roze zirconia's met ring als s...

Gouden schakelring
Ergebnis: 100 EUR

Ring GG 585/000 met panteraschakel. Flexibele ring met gladde plaat en panteraschakels, 3 rijen, breedte 6,4 mm. ca. 4,5 gr. ø 61. Nieuw

Parfumflacon met gouden dop
Startpreis 100 EUR

Antieke reukflacon met gouden dop en hals, 585/000. In ruitvorm geslepen kristallen parfumflacon, ovaal langwerpig model met bewerkte gouden dop en kraag. 9x2 cm. Scharnier van dop behoeft reparatie

Zilveren inkstel
Startpreis 160 EUR

Sierlijk zilveren inktstel, 835/000, fraaie houder met gegraveerde bewerking voorzien van 2 inktflacons van geslepen kristal met zilveren dop, één met filetrand en één met parelrand. 16x10x17 cm. (sam...

Gouden pantera collier
Startpreis 275 EUR

Prachtig Pantera collier, GG 585/000. Drie rij-ig pantera collier voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 4 mm. Lengte 43 cm. ca. 12.5 gr. Als nieuw!

Gouden bril montuur
Startpreis 50 EUR

Fraai brilmontuur, Goud 12 krt. Brilmontuur met subtiele bewerking en voorzien van parelmoer uiteinden.

Armband witgoud met briljant
Startpreis 60 EUR

Fijne armband WG 585/000 met briljant. Fijne schakelarmband met in het midden een rondje, 11 mm, versierd met een kleine diamantje 8/8. Voorzien van veeroog. Lengte 18 cm ca. 2.2 gr.

2 Bronzen kandelaren
Ergebnis: 100 EUR

Twee bronzen 4-lichts kaarskandelaar omstreeks 1880 Historisme, staande op leeuwenpoten 43cm Cond:G

Zilveren kandelaar
Ergebnis: 160 EUR

Antiek kandelaar, zilver 835/000, met fraai floraal gedreven afbeeldingen verzwaarde grotvoet. ca 9x10,5 cm voorzien van oud belastingkeur. Cond.: G

Zilveren ronde broche met edelstenen
Ergebnis: 70 EUR

Bijzondere broche, zilver 835/000, met diverse edelstenen. Ronde broche, ø 53 mm, versierd met een ster bezet met stukjes agaat in diverse kleuren, in driehoeken geslepen. ca. 31.4 gr. Breedte 14,5 mm

Koperen lamp
Ergebnis: 30 EUR

Oude koperen verstelbare buraulamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 60cm

Zilveren beugeltasje
Startpreis 90 EUR

Zilveren, 835/000, beugeltas met bewerking van honden en druiven voorzien van ketting, 835/000, ca. 123gr. MT: vermoedelijk Gebr. Rietveld Schoonhoven, JL: I 1918, Cond.: U