Diese Webseite verwendet Cookies

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij G. Krol, stadsgezicht Enschede
Startpreis 125 EUR

Gerard Krol 1882-1950 Enschede, titel: op 500meter hoogte sportvliegtuig juni 1936, olieverf op paneel 52x35cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Startpreis 120 EUR

F Slebe, schaal met bloemen, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

7 Tekeningen, flora
Startpreis 75 EUR

Zeven keer 17e/18e eeuws tekeningen en sepia's, bloemenstudies(1 gesigneerd WDN) 13x32cm tekening op papier Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startpreis 120 EUR

Schilderij, Napoleon
Ergebnis: 95 EUR

Napoleon (steendruk op papier) in Louis Seize lijst met bladgoud, 19e eeuw 29x33cm. Cond.: G

Schilderij, Balman
Ergebnis: 110 EUR

M.Balman, bomschuiten op strand met schelpenvissers, olieverf op paneel 37x29 Cond:G

Aquarel 1790
Startpreis 75 EUR

Antiek aquarel gesigneerd J.Z.Deeg 1790, figuren bij water en rotspartij (scheurtje links, midden gerestaureerd) verder in goede staat,aquarel op papier 34x26cm

Schilderij, C. Snoeijerbosch
Ergebnis: 100 EUR

C. Snoeijerbosch, Cornelis Johannes 1891, portret Jezus, olieverf op paneel 40x50cm Cond:G

Aquarel, meisje met bloemen
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 meisje met bloem, aquqrel op papier 25x19cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Startpreis 100 EUR

Gouache, S. Verschuur
Startpreis 70 EUR

Gesigneerd S. Verschuere Belgische school, bloempot bij landschap, pastel op papier 50x60cm Cond:G

Aquarel, reebok
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1966, aquarel op papier, reebok 36x47cm. Cond.: G

Schilderij, Mension
Startpreis 70 EUR

Cornelis Jan Mension (1882 - 1950), lithografie op papier, leeuwin met welpen (vochtvlekken) 47x59cm. Cond.: R

Schilderij, winter
Ergebnis: 160 EUR

Heyboer 1986, kip
Startpreis 140 EUR

Anton Heyboer 1924-2005, eigendruk, kip, ingekleurde ets op papier 19x27cm Cond:G

Schilderij, Wolfgang Jacke
Ergebnis: 170 EUR

Alfred Schwaars
Startpreis 80 EUR

Alfred Schwaars ( 1875 - 1926 Duitse School), olieverf op linnen, bergdorp 30x30cm. Cond.: G

Francine, strandgezicht
Startpreis 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel 18x14cm Cond:G

Schilderij, G.D. Labots
Startpreis 60 EUR

Portret 19e eeuw, monogram
Startpreis 200 EUR

Schilderij, stilleven chrysanten
Startpreis 50 EUR

G.P Dummen omstreeks 1920, stilleven met Chrysanten en ampfora, olieverf op linnen 100x50cm Cond:G

Schilderij, Russische School
Ergebnis: 80 EUR

Schilderij, Frans Bahner
Ergebnis: 70 EUR

Frans Bahner ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met appelketel en bloemen (kleine restauratie) 60x50cm. Cond.: G

Aquarel vrouw op stoel
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, liggende vrouw bij een voetmassage, aquarel op papier 20x15cm Cond:G