Gerard Krol 1882-1950 Enschede, titel: op 500meter hoogte sportvliegtuig juni 1936, olieverf op paneel 52x35cm Cond:G
F Slebe, schaal met bloemen, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Zeven keer 17e/18e eeuws tekeningen en sepia's, bloemenstudies(1 gesigneerd WDN) 13x32cm tekening op papier Cond:G
Ongesigneerd?, 19e eeuw, olieverf op linnen, romantisch landschap bij avond met visnetten en figuren 52x38cm. Cond.: R
Napoleon (steendruk op papier) in Louis Seize lijst met bladgoud, 19e eeuw 29x33cm. Cond.: G
M.Balman, bomschuiten op strand met schelpenvissers, olieverf op paneel 37x29 Cond:G
Antiek aquarel gesigneerd J.Z.Deeg 1790, figuren bij water en rotspartij (scheurtje links, midden gerestaureerd) verder in goede staat,aquarel op papier 34x26cm
C. Snoeijerbosch, Cornelis Johannes 1891, portret Jezus, olieverf op paneel 40x50cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 meisje met bloem, aquqrel op papier 25x19cm Cond:G
J.Muurman 30er jaren bloemstilleven, olieverf op linnen 51x60cm Cond:G
Gesigneerd S. Verschuere Belgische school, bloempot bij landschap, pastel op papier 50x60cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 1966, aquarel op papier, reebok 36x47cm. Cond.: G
Cornelis Jan Mension (1882 - 1950), lithografie op papier, leeuwin met welpen (vochtvlekken) 47x59cm. Cond.: R
Gesigneerd L.J Klein(niet toegeschreven) 2e helft 20e eeuw, Hollandse ijspret oliever op paneel, 29x40cm Cond:G
Anton Heyboer 1924-2005, eigendruk, kip, ingekleurde ets op papier 19x27cm Cond:G
Wolfgang Jacke omstreeks 1930 Duitse school, Am Müggelsee, olieverf op paneel. 47x61cm Cond:G
Alfred Schwaars ( 1875 - 1926 Duitse School), olieverf op linnen, bergdorp 30x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel 18x14cm Cond:G
G.D Labots 1869-1959 Rotterdam, landschap met bebouwde velden, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Monogram H.R 19e eeuws portret op stoel, dame met hoofdbedekking, olieverf op linnen (ovaal-krasjes) 40x30cm Cond:R
G.P Dummen omstreeks 1920, stilleven met Chrysanten en ampfora, olieverf op linnen 100x50cm Cond:G
Russische school omstreeks 1930-1950, Kyrillisch gesigneerd kerk in weiland, olieverf op paneel 44,5x32,5cm Cond:G
Frans Bahner ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met appelketel en bloemen (kleine restauratie) 60x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1930, liggende vrouw bij een voetmassage, aquarel op papier 20x15cm Cond:G