Oude Chinese etagekast met diverse hoogteverschillen 20e eeuw 67x45,5x14cm. Cond.: G
Twee grote vergulde messing kandelaren, 19e eeuws, neo-gotisch. 60cm Cond:G
Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G
Twee oude Bisquit porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw(gemerkt) beide beschadigd 19-23cm Cond:M
Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten Hollandse bonheur omstreeks 1870 met spiegeldeur, gebogen front, in goede staat 123x101x40cm
Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G
Hollands eikenhouten 2-deurs kastje 17e-18e eeuws, met poortpanelen 85x118x46cm Cond:G
Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G
Antieke zilveren 835/000, suikerstrooilepel met fraaie bak en gedreven gegraveerde gecontourneerde steel. MT.:H. v/d/ Ree, Schoonhoven anno 1850. ca 21.2gr. 17x7 cm.
Zilveren , 835/000, lodderein- of sponzendoosje met plat deksel en diverse stampwerk-decors. MT.: J.C.G. Cabboes - Leeuwarden anno 1829 ca 22.9 gr. 3.5x2.5x2.5cm
Oud reclamebord van Tuborg Ol, gelithografeerd 20e eeuw van metaal (beschadiging) 70x52cm. Cond.: R
Twee antieke 18e eeuwse Chinees groengeglazuurde keramieken tempelhekken (lichte glazuurschade) 33,5x32x4cm Cond:G
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met kerfsnede floraal front, zijkanten vermaakt en van lades voorzien. Geheel in goede staat 83x167x76cm.
Antieke Franse eikenhouten gestoken vitrinekast met volle zuilen, en in de deur een muziekinstrument gesneden, 1 deurs met lade, houtgestoken schappen omstreeks 1880, in zeer goede staat 220x110x50cm
Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm
Chinees porseleinen bord 17e-18e eeuws, met Chinese tuindecor( haarlijn en chip) 23ø Cond:R
Chinees porseleinen kom 18e eeuws met florale, en vlinder decors, en geschulpte rand (haarlijn 3cm, minimale chip) 9,5x17,5ø Cond:R
Romeins bronzen paardje met ruiter (ruiter vermoedelijk er op gemonteerd), Luristan 1200-900 BC, in redelijke staat 4x5x2cm.
Hollandse mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 (zonder binnenwerk) ongerestaureerd met volle zuilen en capitellen 152x98x52cm Cond:M
Ring GG 585/000 fantasie. Strakke ring met aan de bovenzijde een iets oplopende golf, breedte bovenzijde 12 mm. ca 3.3 gr, ø 55 Nieuw
Zeldzaam en bijzonder veearts gereedschap 835/000, uierschraper of spenenprikker 11,5cm onduidelijk meesterteken, Nederlands gekeurd 5gr
Zilveren breinaaldenschede 835/000 met speld, voorzien van fraaie florale gravering en 6 kantige kop MT.: C.H Cammans Leeuwarde/Groningen ca 1870 ca. 8 gr. 8 cm.Cond:G
Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G