Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 3. Juli 2015 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, paarden met boer
Startpreis 100 EUR

J.van Warmenhoven omstreeks 1900, boer met ploegende paarden, olieverf op linnen, 40x60cm Cond:G

Aquarel, landschap
Ergebnis: 390 EUR

Monogram mogelijk Marius Bauer, M.B of W.S. oosters landschap aquarel op papier 25x20 Cond: G

Schilderij, F. Mennes
Startpreis 100 EUR

F. Mennes, olieverf op linnen, besneeuwd bosgezicht met kraaien 95x70cm. Cond.: R-G

Schilderij, Bosboom
Ergebnis: 500 EUR

J.Bosboom 19e eeuw, dorpsgezicht met figuren oliever op paneel 22x17 Cond: G

Schilderij, Peerson 41, tijger
Startpreis 150 EUR

H. Peerson 41 (Engelse School), olieverf op paneel, tijgerkop 32x35cm. Cond.: G

Schilderij, Verhees
Startpreis 100 EUR

Verhees 20e eeuw Hollandse ijspret met vele figuren, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij, "Troupeau de Moutons"
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, bospad met schaapsherder en schapen (coming sheep) olieverf op linnen 100x60 Cond:G

P.A. Schipparus, aquarel
Startpreis 150 EUR

P.A Schipparus 1840-1929, houthakkers met paardenkar in bos, aquarel op papier. Cond:G 73x51cm

L. Lallemand, stilleven
Startpreis 60 EUR

L.Lallemand 1891-1959 (Louis) stilleven, verso Honamage a Louis Lallemand, olieverf op linnen 60x30 Cond:G

Theo Selhorst, bloemen
Startpreis 60 EUR

Theo Selhorst, 1891-1982, vaas met bloemen, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

G. Hageman
Startpreis 60 EUR

G. Hageman omstreeks 1920 werkende boer op het erf, olieverf op linnen 36x50cm Cond:G

Schilderij, TheKla Back 1899
Startpreis 150 EUR

Thekla Back 1899 (Duitse School), olieverf op linnen, dansen bij muziek 42x30cm. Cond.: G

Schilderij
Ergebnis: 50 EUR

J.D. Hinrichs aug. 1948 Duitse school, boerenhuis in bos met paardenkar en kippen en boer olieverf op linnen 30x40 Cond:G

Schilderij, theetuintje
Startpreis 260 EUR

Louis vd Pol 20e eeuw, Bloemenmarkt met figuren, olieverf op paneel 23x17cm Cond:G

W.H. Jintes
Startpreis 200 EUR

W.H. Jintes ( 1855 - 1924), olieverf op paneel, Hollandse stadshaven 39x21cm. Cond.: G

Schilderij, Figuren
Startpreis 120 EUR

Paul Kamphuis ( 1948 Twente - ), olieverf op linnen, 3 figuren 40x50cm. Cond.: G

2x Kaart Oldenzaal
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke landkaarten Oldenzaal een grote Oldenzalia Ut erat cum caperietur et munitiones ejus de Struerentur ab Ordinibus Belgiae Foederatie anno 1626 (vochtvlekken) en een kaart, vermoedelijk ol...

Schilderij, moeder met kind
Ergebnis: 115 EUR

Diemers (Niederbreisig, Duitse School), olieverf op paneel, spinnende oma met kind 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Jos Klaas
Startpreis 240 EUR

Joseph Klaas omstreeks 1920, pseudoniem Henry Schouten 1857-1927 Brussel, stilleven met bloemen, olieverf op paneel 23x31cm Cond:G

Houtskool tekening, Bongers
Startpreis 50 EUR

B.A. Bongers 1866-1949 rietsnijders in punter, hutskool op papier 36x26 Cond:G

Paneel, landschap
Startpreis 150 EUR

H.Weegewijs 1875-1964 Soest, landschap met boerderij bij avond, olieverf op paneel 33x21 Cond:G

Ikoon
Startpreis 120 EUR

Ikoon ca. 1900 in baklijst met latoenkoperen plated omlijsting en handgeschilderd olieverf paneel voorstellend Jezus Christus 34x30cm. Cond.: G

Schilderij, Hans Hunger
Startpreis 70 EUR

Hans Hunger omstreeks 1900 Duitse school (verso, ook Hans Hunger etiket) man met gitaar, pastel op papier, 47ø Cond:G

Schilderij, stadsgezicht
Ergebnis: 80 EUR

J. Lamers fecit, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 23x33cm. Cond.: G