J.van Warmenhoven omstreeks 1900, boer met ploegende paarden, olieverf op linnen, 40x60cm Cond:G
Monogram mogelijk Marius Bauer, M.B of W.S. oosters landschap aquarel op papier 25x20 Cond: G
F. Mennes, olieverf op linnen, besneeuwd bosgezicht met kraaien 95x70cm. Cond.: R-G
J.Bosboom 19e eeuw, dorpsgezicht met figuren oliever op paneel 22x17 Cond: G
H. Peerson 41 (Engelse School), olieverf op paneel, tijgerkop 32x35cm. Cond.: G
Verhees 20e eeuw Hollandse ijspret met vele figuren, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, bospad met schaapsherder en schapen (coming sheep) olieverf op linnen 100x60 Cond:G
P.A Schipparus 1840-1929, houthakkers met paardenkar in bos, aquarel op papier. Cond:G 73x51cm
L.Lallemand 1891-1959 (Louis) stilleven, verso Honamage a Louis Lallemand, olieverf op linnen 60x30 Cond:G
Theo Selhorst, 1891-1982, vaas met bloemen, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
G. Hageman omstreeks 1920 werkende boer op het erf, olieverf op linnen 36x50cm Cond:G
Thekla Back 1899 (Duitse School), olieverf op linnen, dansen bij muziek 42x30cm. Cond.: G
J.D. Hinrichs aug. 1948 Duitse school, boerenhuis in bos met paardenkar en kippen en boer olieverf op linnen 30x40 Cond:G
Louis vd Pol 20e eeuw, Bloemenmarkt met figuren, olieverf op paneel 23x17cm Cond:G
W.H. Jintes ( 1855 - 1924), olieverf op paneel, Hollandse stadshaven 39x21cm. Cond.: G
Paul Kamphuis ( 1948 Twente - ), olieverf op linnen, 3 figuren 40x50cm. Cond.: G
Diemers (Niederbreisig, Duitse School), olieverf op paneel, spinnende oma met kind 60x80cm. Cond.: G
Joseph Klaas omstreeks 1920, pseudoniem Henry Schouten 1857-1927 Brussel, stilleven met bloemen, olieverf op paneel 23x31cm Cond:G
B.A. Bongers 1866-1949 rietsnijders in punter, hutskool op papier 36x26 Cond:G
H.Weegewijs 1875-1964 Soest, landschap met boerderij bij avond, olieverf op paneel 33x21 Cond:G
Hans Hunger omstreeks 1900 Duitse school (verso, ook Hans Hunger etiket) man met gitaar, pastel op papier, 47ø Cond:G
J. Lamers fecit, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 23x33cm. Cond.: G