Antieke zilveren miniatuur, 835/000, van een melkkar. Een melkkar met een man en kinderen. MT J.Verhoogt, Hoorn jl: C 1912 ca. 40 gr 6x3.8 cm. Cond G
Antiek uit 1861 daterend psalmen en gezangboekje, uitgevoerd in blauw velours met Hollands gouden slot 585/000. 9x15x4,5cm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen Familie Verte schaal omstreeks 1900 met rondom Chinese kinderen decor, 6x20x8 Cond:G
Chinees porseleinen 19e eeuws celadon bord (gesigneerd), groen glazuur met blauw decor ø22cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met decor van vogels en landschap in goede staat 43cm.
Speld, GG 585/000 met heliotroop. Een antieke speld in de vorm van een soort breidop met aan de bovenkant een ronde heliotroop en aan de onderzijde een opening, lijkt een sleutel van een zakhorloge. m...
Bijzondere geslepen kristallen servetstandaard in de vorm van een hoorn met olijfslijpsel op zilveren 835/000 voet voorzien van fraaie graveringen. MT: C.J.Begeer Utrecht, ca 1870 18x13 cm. 1 chip. Co...
Gesigneerd Henry. W. Clapton Engelse school 20e eeuw, 2 landschappen olieverf op paneel 29x20cm Cond:G
Zeldzame 18e eeuws zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. ca 1750. ca. 38 gr. Lengte 9.5 cm Cond.: G
Twee grote porseleinen 6-armige kaarskandelaars met opgewerkte porseleinen bloemen en musicerende putti, gemerkt A.B. 20e eeuw, minimale chip mogelijk 55cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen adelaar omstreeks 1920 Fraureuth, kunstabteilung, wit met goud decor gesigneerd Herm. Fritz 28x31x16cm Cond:G
Oorhangers, WG 750/000, met briljanten. WG Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljanten. Totaal ca 0.62ct. W/IF Lengt...
Monogram E.W.'55 (verso Els Weise) vaas met bloemen, olieverf op paneel 12,5x17,5 Cond:G
Donburg 2e helft 20e eeuw vaas met rozen, olieverf op linnen 25x20cm Cond:G
Drie zeldzame vroege Chinees porseleinen borden (Kang Xi) met geschulpte omranding en drakendecor (diep-blauw) 17e-18e eeuw. 2x twee minimale chips en 1x 1 minimale chip 3xø21,6cm.
Engelse staande klok 19e eeuw met 8-daags uurwerk en mooie beschilderde wijzerplaat met grenenhouten kast. Seconden- en dagaanduiding 198cm. Cond.: G
Collier en hanger WG 585/000 met briljant. Fijn Venetiaans collier met een strakke langwerpige hanger, gematteerde, voorzien van 2 rijen met briljanten, totaal ca 0.08 crt W/SI-P. Grootte hanger 1.4x...
Franse antieke zuilenpendule met intarsia, verzilverde wijzerplaat, vergulde bronzen ornamenturen en 8-daags uurwerk met halfuurslag, H: 50cm. (lichte fineerschades) Cond.: R-G
Zeldzaam 18e eeuws zilveren veegblik met fraai gedreven voorstelling van putties en vogels met gegoten florale rand met greep. MT Jacobus de Koning, Schoonhoven 1783, met bijbehorende veger met evenee...
Zeer fraai zilveren (800/000 Duitsland) fruitplateau. Prachtig uitgewerkt met florale versieringen en in het midden een medaillon met putti's. Het geheel is bevestigd op een rijk versierde voet, 33x19...
Twee Duitse antieke grafieken: 1x 2 landkaarten wereld ca. 1900, 52x30cm. en 1x 18e eeuwse gravure, gezicht op stad Kleef langs de Spruy-graft, H. Spilman sculp 1746, 42x18cm. Cond.: R
Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G
Zakhorloge GG 585/000 dames model, ø 33.5 mm, gegraveerd Vacheron Geneve. bevestigd aan een onedel collier.