Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 3. Juli 2015 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Boulle klok
Startpreis 350 EUR

Franse Boulle pendule met schildpad ca. 1870 met origineel 8-daags uurwerk en halfuurslag. Gesigneerd Pierre Megnin Seloncort. Mist iets koperinleg (ongerestaureerd) 32cm. Cond.: R-G

Pendule, negeroïde man
Ergebnis: 1.900 EUR

Zeldzame Empire Mooren pendule ca. 1820 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Brons gepatineerd figuur met vuurvergulde bronzen rok, wijzerplaat gesigneerd "Le Nephueus Par...

Doos met 10x Mahjongg spel
Ergebnis: 50 EUR

Kavel met 10 diverse oude Mahjongg spelen 20e eeuw 28x50x40cm. Cond.: G

Zilveren munt
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren 8 Reaal Spaanse dollar uit 1788, met tekst: Del Gratia Carolus III Del Gratia 1788 Hispan et Ind Rex.M.8R.FM

3 Miniatuurportretjes
Ergebnis: 45 EUR

Drie oude antieke miniatuurportretten, een Bisquit porseleinen portret,Mor.Osk. Raithel omstreeks 1900, een verguld messing portret omstreeks 1890 monogram M.L.P, en een Koninklijk portret in ivoren l...

Koperen pan en ketel
Ergebnis: 20 EUR

Koperen ketel en hengselpan 19e eeuw (houten handvat beschadigd) 17-33cm. Cond.: R-G

Houtsnijwerk
Ergebnis: 75 EUR

Gedetailleerd houtgesneden Chinees deurpaneel 20e eeuw met diverse gesneden figuren en gouddecor in goede staat 65x12x6cm.

Lampevoet
Startpreis 150 EUR

Antieke Japanse of Chinese Cloissone tafellamp met bloem en vlindervoorstellingen, omstreeks 1900 in goede staat 68cm

3x Pijpcomfoor
Ergebnis: 38 EUR

Drie antieke pijpcomforts, 19e eeuw, 2 maal hout met koper, en 1 Berliner eissen met koper, 9-13cm Cond:G

Schilderij, G. Krol
Ergebnis: 45 EUR

Gerard Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, riviergezicht 22x33cm. Cond.: G

Tiffany stijl tafellamp
Startpreis 80 EUR

Hoge Tiffany stiojl tafellamp met glas in lood huisjes decor 2e helft 20e eeuw Cond:G 60x34cm

4x Tulpen, zeefdruk
Ergebnis: 50 EUR

Vier maal J.A. Smit (JAS) abstracte florale composities litho op papier 30x30 Cond:G

Helm
Ergebnis: 80 EUR

Antieke koperen helm, Sapeurs Pompiers de Paris, gemerkt Parijs nr. 5789 in goede staat 20x19x27cm.

Schilderij, boerderij bij avond
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boerderij bij avondstemming, olieverf op paneel,50x40cm Cond:G

Beddepan
Startpreis 30 EUR

Koperen 19e eeuwse beddepan met gravering in goede staat 110cm.

Pastel, dame
Startpreis 200 EUR

P.Watelet omstreeks 1930, dame met bloemen pastel op papier 20x28cm Cond:G

Erich Tonkel
Ergebnis: 60 EUR

Erich Tonkel Duitse school, Im Park von Rothenburg 1971, olieverf op linnen 70x88 cm Cond:G

Messing hanglamp
Startpreis 90 EUR

Bronzen 10-lichts kroonluchter in barokstijl 2e helft 20e eeuw 65xø78cm. Cond.: G

Schilderij, C. Snoeierbos
Startpreis 80 EUR

C.J. Snoeyerbosch 1914 (Zutphen 1891 - ), gemengde techniek op paneel, landschap met dode boom 48x32cm. Cond.: G

2x Matchstrikers
Startpreis 70 EUR

Twee antieke keramieken Match-strikers (Engeland): 1x reclame Jensbury + Brown's by Royal Warrant Toher Majesty 5-9cm. Cond.: G

6 Gravures
Startpreis 100 EUR

Zes antieke gravures William Hogarth Inven et.Sculp. met 16e eeuwse voorstellingen betreffende criminaliteit (1 gravure heeft randschade) 35x27cm Cond:R/G

3-Arms kandelaar
Ergebnis: 40 EUR

Bronzen drie armige kandelaar op voet met marmer en putti, omstreeks 1900, 40x43x40cm Cond:G

Houtskool tekening, P. Loo
Startpreis 50 EUR

Pit van Loo 1905-1993, Drents dorpsgezicht houtskool op papier Cond:R/G

2-Delige scheerset
Startpreis 90 EUR

Tweedelige antieke scheerset in origineel kistje "T.R. Cadman + Sons Sheffield England" met heft van imitatie-ivoor 18x7x2,5cm. Cond.: G