Antieke Chinese Terracotta figuur uit de Han Dynasty B.C 206-220 A.D voorstellend een wachter met restbeschildering , in goede staat 22cm
Grote oude Duitse porseleinen panter, gemerkt Schwarzburger Werkstatten Thüringen ontwerp Arthur Storch omtreeks 1920 nr. \u 1221 \cond:G 33x42x20cm
Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg servies letters JA met goudrocailles, fruitdecor en insekten(prachtige kwaliteit)(aantal chips/reparaties) koffiekan merkteken 1754-1765 Cond:R/G
Negen delen antiek ivoor, divers bewerkt, 2 bewerkte vaasjes, een duif, 3 lemetten, een briefopener met krokodil, duif met slakkenhuis(beschadigd) en drie olifanten. 10-23 cm Cond:R/G
Antieke ivoren netsuke met twee gezichten, draaibaar vrolijk en boos gezicht (gesigneerd) in goede staat
Chinees 19e eeuws zwaard, gemaakt van been, handgesneden met figurendecors en bronzen beslag. In goede originele staat 89cm.
Kavel van 41 kristallen glazen en bijbehorende karaf ca. 1930 in goede staat
Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafles Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G
Zeventien delen oud waaierkristal 20e eeuw, 3 schalen, 11 schaaltjes, 3 servethouders minimale chip mogelijk 4-22cm Cond:G
Grote moderne kristallen Orrefors vaas in goede staat 22x13x10,5 Cond:G
Gegoten buste in Jugendstil stijl, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 22cm.cond: G.
Oude koper-overlay figuur, gemaakt door Herman Janzen (Herman Diederik Janzen 1923 - 1998), voorstellende een monnik op hurkende vrouw, geheel op marmeren sokkel. Mooie patina en in goede staat 23cm.
Klein bronzen figuur ca. 1900 op marmeren sokkel Duitsland, gesigneerd Hübold?. Voorstellend een zingende jongen met hoed 10,5cm. Cond.: G
Klein antiek bronzen figuur op marmeren sokkel met tekst ca. 1900, tekst "Bücherwurm" 12cm. Cond.: G
Grote zware antieke bronzen figuur, voorstellend een man in harnas (ongesigneerd) 60cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, blauw\rood (hoek beschadigd) 204x125 Cond: R
Grote grenenhouten kist ca. 1850, groen en rood gelakt in goede staat 142x56x63
Originele Duitse eikenhouten barokkist met "schnappsschloss" en sleutel ca. 1780 in goede originele staat 132x50x64
Louis Philippe 19e eeuwse wortelnoten fineer 4-laden commode ca. 1870 in goede originele staat 99x53x100
Originele Duitse kersenhouten fineer Biedermeijer tafel omstreeks 1830. Cond:G 46x44x78
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen, stoffering van latere datum 90x54x50cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok kist met Schnappschloss en sledevoeten in goede staat 63x115x64cm.