Diese Webseite verwendet Cookies

24. Aprilveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, Folker Larsson
Startpreis 60 EUR

Schilderij, Parijs
Ergebnis: 75 EUR

T. Kindström
Startpreis 60 EUR

TheoFil Kihlström '48 (Zweedse School), olieverf op paneel, landschap met boom 54x46cm. Cond.: G

Schilderij, Henk Reerink
Startpreis 60 EUR

Henk Reerink ( Hengelo Ov.), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, boerderij bij avond
Startpreis 50 EUR

Tekening, koekkoek
Ergebnis: 90 EUR

Ets
Ergebnis: 70 EUR

E.K. 1907, ets op papier, straat met figuren 49x37cm. Cond.: G

Schilderij, interieur
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, boereninterieur met moeder en kinderen 46x37cm. Cond.: G

Schilderij
Startpreis 60 EUR

J.Huntink, de Dinkel met spelende kinderen, olieverf op paneel, 27x20 Cond:G

Schilderij, 3 mussen
Startpreis 125 EUR

S.Pollentine 2e helft 20e eeuw, mussen op een tak, olieverf op paneel. 15x11cm Cond:G

Stilleven, citroen
Ergebnis: 80 EUR

C. Cornelisz, olieverf op paneel, zilveren schaal met citroen, 21e eeuw, 13x18cm., Cond: G

3 Aquarellen
Startpreis 50 EUR

Drie 19e eeuwse aquarellen op papier, landschappen met figuren (waterschade) 27x19cm. Cond.: M

L. de Jong, sluiswachter
Startpreis 70 EUR

Leendert de Jong,Hollands landschap met sluisbewaker, olieverf op linnen,50x40cm Cond: R\G

Pat Andrea
Ergebnis: 150 EUR

Pat Andrea'61 Barricade 1en2 , 43x38cm, tekening op papier. Cond:G

Schilderij, dame bij lantaarn
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, dame van lichte zeden bij lantaarn 25x35cm. Cond.: G

Hans Seitner
Startpreis 50 EUR

Schilderij, A. Reuvers
Ergebnis: 35 EUR

Schilderij, moeder met kind
Startpreis 125 EUR

Barok waaier
Ergebnis: 475 EUR

IJspartij
Startpreis 80 EUR

Monogram, BD 20e eeuw, hollandse ijspret, olieverf op linnen. 25x30cm Cond:G

W. Pulle
Ergebnis: 40 EUR

W,Pulle vaas met bloemen, olieverf op linnen,50x56cm Cond:G

Hollands ijsgezicht
Startpreis 50 EUR

Schilderij, winterlandschap
Startpreis 60 EUR

J. Kok 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winterlandschap met ijspret 24x30cm. Cond.: G

Schilderij
Ergebnis: 150 EUR