Fölker Larsson (zweedse School), olieverf op linnen, meisje in de duinen 55x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, winters Parijs stadsgezicht met koets en figuren bij avond, olieverf op paneel. 30x24cm Cond:G
TheoFil Kihlström '48 (Zweedse School), olieverf op paneel, landschap met boom 54x46cm. Cond.: G
Henk Reerink ( Hengelo Ov.), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 50x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boerderij bij avondstemming, olieverf op paneel,50x40cm Cond:G
B.C. Koekkoek? 19e eeuw, tekening op papier, hooiwagen 16x11cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, boereninterieur met moeder en kinderen 46x37cm. Cond.: G
J.Huntink, de Dinkel met spelende kinderen, olieverf op paneel, 27x20 Cond:G
S.Pollentine 2e helft 20e eeuw, mussen op een tak, olieverf op paneel. 15x11cm Cond:G
C. Cornelisz, olieverf op paneel, zilveren schaal met citroen, 21e eeuw, 13x18cm., Cond: G
Drie 19e eeuwse aquarellen op papier, landschappen met figuren (waterschade) 27x19cm. Cond.: M
Leendert de Jong,Hollands landschap met sluisbewaker, olieverf op linnen,50x40cm Cond: R\G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, dame van lichte zeden bij lantaarn 25x35cm. Cond.: G
Hans Seitner ( 1897 - 1968 Wien), olieverf op paneel, bei Salzburg gegen Watzmann 48x24cm. Cond.: G
Anton Reuvers (Enschede), olieverf op paneel, riviergezicht met knotwilgen 23x16cm. Cond.: G
Diemers (Niederbreisig, Duitse School), olieverf op paneel, spinnende oma met kind 60x80cm. Cond.: G
Monogram, BD 20e eeuw, hollandse ijspret, olieverf op linnen. 25x30cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsgezicht 30x40cm. Cond.: G
J. Kok 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winterlandschap met ijspret 24x30cm. Cond.: G
Evert Bomhof ( 1886 - 1949 Zwolle), olieverf op linnen, 's zomers landschap met koeien aan het water 40x50cm. Cond.: G