Frans Willem (Fred) Hartsuijker (Amsterdam 1894 - 1991 Utrecht), gouache op papier, landschap met knotwilgen 31x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930 (mogelijk Assendelft), olieverf op paneel, landschap in de trant van Vincent van Gogh 95x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1960, olieverf op linnen, stadsgezicht met bloemenkar en figuren 40x51cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1973, surrealistische compositie, olieverf op linnen, 69x100 cm. Cond:G
Henk Reerink ( Hengelo Ov.), olieverf op linnen, Twentse boerderij met boerin en vee 50x40cm. Cond.: G
Adriaan Keus (1875 Rotterdam-1955 Soest) kippen voor boerenhuis, aquarel op papier,17x11,5cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1990, olieverf op papier, dorpsgezicht met figuren 25x35cm. Cond.: G
Reproductie Banksy, man met schildersezel, reproductie op linnen. Cond:G 75x110cm
Eric Wittenberns ( 1951 Ampenam Indonesië): 7x etsen (litho) en 1x tekening (kat Marjolein), grafiek op papier en tekening op papier ca. 16-30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven met rozen 60x50cm. Cond.: G
Legnardi, 2e helft 20e eeuw, vrouwelijk naakt bij spiegel, olieverf op paneel. Cond:G 40x27cm
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, damesportret 55x55cm. Cond.: G
W.P van Geldrop (Waalwijk1832-Rotterdam 1900) 4 karakter tekeningen met spreuken, tekening op papier,15x9cm Cond:G
Chris Snijders (Rotterdam 1881 - 1943), olieverf op linnen, stadsgezicht Brugge 40x50cm. Cond.: G
E. Rembold? ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren en eenden bij bloesemboom 96x65cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met haan en kippen 20x25cm. Cond.: G
Emile Marzé 1962 ( Franse School 1930 - ), olieverf op linnen, abstracte compositie 65x82cm. Cond.: G
Anton Markus 1870-1955, heidegezicht, olieverf op linnen.55x46cm Cond:G
Guillaume Corneille 1993, 446/500 (1922 Luik - ), lithografie op papier, duif met insect (uitgegeven door Sony City 1993), 35x27cm. Cond.: G
A. Wagner ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, bergdorp met spelende kinderen 53x38cm. Cond.: G
Antieke Perzische gouache (gesigneerd), vermoedelijk 19e eeuw of ouder met voorstelling van figuren bij Oosterse tenten in de natuur 20x12cm. Cond.: G
Henk Verdonck 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met kasteeltje en figuren 50x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, wandelende figuur in Gotische kerk, olieverf op paneel. 17x21 Cond:G