Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouache, Hartsuiker
Ergebnis: 40 EUR

Frans Willem (Fred) Hartsuijker (Amsterdam 1894 - 1991 Utrecht), gouache op papier, landschap met knotwilgen 31x25cm. Cond.: G

Landschap
Ergebnis: 240 EUR

Ongesigneerd ca. 1930 (mogelijk Assendelft), olieverf op paneel, landschap in de trant van Vincent van Gogh 95x80cm. Cond.: G

Schilderij, bloemenkar
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1960, olieverf op linnen, stadsgezicht met bloemenkar en figuren 40x51cm. Cond.: G

Abstract schilderij
Startpreis 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1973, surrealistische compositie, olieverf op linnen, 69x100 cm. Cond:G

Schilderij, Henk Reerink
Startpreis 60 EUR

Henk Reerink ( Hengelo Ov.), olieverf op linnen, Twentse boerderij met boerin en vee 50x40cm. Cond.: G

Aquarel, Adriaan Keus
Startpreis 60 EUR

Adriaan Keus (1875 Rotterdam-1955 Soest) kippen voor boerenhuis, aquarel op papier,17x11,5cm Cond:G

Schilderij, gemengde techniek
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1990, olieverf op papier, dorpsgezicht met figuren 25x35cm. Cond.: G

Schilderij, Banksy
Startpreis 90 EUR

Reproductie Banksy, man met schildersezel, reproductie op linnen. Cond:G 75x110cm

8 Werken Wittenberne
Startpreis 50 EUR

Eric Wittenberns ( 1951 Ampenam Indonesië): 7x etsen (litho) en 1x tekening (kat Marjolein), grafiek op papier en tekening op papier ca. 16-30cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven met rozen 60x50cm. Cond.: G

Schilderij, naakte vrouw
Startpreis 140 EUR

Legnardi, 2e helft 20e eeuw, vrouwelijk naakt bij spiegel, olieverf op paneel. Cond:G 40x27cm

Damesportret
Startpreis 75 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, damesportret 55x55cm. Cond.: G

4x Illustratie pentekeningen
Startpreis 80 EUR

W.P van Geldrop (Waalwijk1832-Rotterdam 1900) 4 karakter tekeningen met spreuken, tekening op papier,15x9cm Cond:G

Chris Snijders
Startpreis 70 EUR

Chris Snijders (Rotterdam 1881 - 1943), olieverf op linnen, stadsgezicht Brugge 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, mensen in landschap
Startpreis 125 EUR

E. Rembold? ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren en eenden bij bloesemboom 96x65cm. Cond.: G

Heyboer, kip
Startpreis 220 EUR

Anton Heyboer, eigen druk, Kip, ets op papier. 27x20cm Cond:G

Ongesigneerd, kippen
Ergebnis: 70 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met haan en kippen 20x25cm. Cond.: G

Emile Marze
Ergebnis: 275 EUR

Emile Marzé 1962 ( Franse School 1930 - ), olieverf op linnen, abstracte compositie 65x82cm. Cond.: G

Anton Markus
Ergebnis: 150 EUR

Anton Markus 1870-1955, heidegezicht, olieverf op linnen.55x46cm Cond:G

Zeefdruk Corneille
Startpreis 200 EUR

Guillaume Corneille 1993, 446/500 (1922 Luik - ), lithografie op papier, duif met insect (uitgegeven door Sony City 1993), 35x27cm. Cond.: G

Schilderij, berglandschap
Ergebnis: 100 EUR

A. Wagner ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, bergdorp met spelende kinderen 53x38cm. Cond.: G

Oosterse gouache
Startpreis 70 EUR

Antieke Perzische gouache (gesigneerd), vermoedelijk 19e eeuw of ouder met voorstelling van figuren bij Oosterse tenten in de natuur 20x12cm. Cond.: G

H. Verdonck, riviergezicht
Startpreis 150 EUR

Henk Verdonck 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met kasteeltje en figuren 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, wandelende figuur in Gotische kerk, olieverf op paneel. 17x21 Cond:G