Drie delen glaswerk 20e eeuw,1 groen glazenvaas (ongemerkt), 1 bruin glazen vaas met krul (ongemerkt),1 groen glazen spijker asbak( ongemerkt) 12-19cm.Cond:G
Acht aparte oude/antieke mondgeblazen glazen met luchtbellen (abrissglas) 11-12cm. Cond.: G
Kavel met vijftein ruitkristallen glazen (2 chips) 9-14cm. Cond.: R-G
2 Duitse porseleinen Fürstenberg vazen in biedermeijer stijl 20e eeuw floraal en goud decor.24x13 cm Cond:G
Drie delen antiek Chinees/Japans porselein: 1x imari schotel met goud en figurendecor, gemerkt (haarlijn), 2x kommetjes 19e eeuw (1x decor landschap, 1x decor flora (barst)) ø6,5-ø24cm. Cond.: R-G
Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...
Oud Duits Fürstenberg eetservies 20e eeuw bestaande uit: 12 grote borden, 12 soepborden, 2 botervloten, 3 dekselschalen, 2 sauskommen en 3 losse schalen (minimale chip mogelijk) 18-28cm. Cond.: G
Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote s...
Grote Japanse keramieken vaas ca. 1900 met decor van krijgers en groene glazuur 65xø29cm. Cond.: G
Oude Duitse porseleinen Hutschenreuther ezel, gesigneerd Achtziger 20e eeuw in goede staat 9,5x8x7cm.
Drie delen porselein 1e helft 20e eeuw: 2x handbeschilderde geschulpte bonbonschalen met rozendecor (goud en groen), genummerd vermoedelijk Frankrijk 8x15x21cm. en 1x handbeschilderde Amfora vaas met ...
Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse zalfpot Familie Roze met figurendecor 5,5xø8cm. Cond.: G
Antieke 6-delige keramieken lampetstel met 2 waterkannen, 2 zeepbakjes met deksel, kammenbakje met deksel en een wasschaal (2x haarscheuren) 15-37cm. Cond.: R-G
19e eeuws Duits serviesgoed, 2 kop en schotels, 1 los kopje,1 biedermeijer kop met schotel blumen kränze, Flucht die Liebe Freundschaft heiligt Ihr Triebe(kopje goed, schotel sleets)1 kop en schotel g...
Aansteker Ronson, zilverkleurig. Met matte en glimmende bewerking. 35 x 55 mm en een vulpen Rotring Renaisaance, zwart met goudkleurige accenten.
Collier met lapis lazuli en zilveren kralen. Een collier gemaakt van lapis lazuli, ø 5 mm, met daartussen zilveren bolletjes geregen aan een zilveren haaksluiting. Lengte 41 cm
Collier van jadekralen. Verlopend collier van gefacetteerde lichte jadekralen, ø 7.5-10 mm, bevestigd aan een zilveren karabijnsluiting. Lengte 45 cm
Kavel divers oud/antiek plated o.a: miniatuur, lepels, bestek, servetring, beenhouder, onderzetter etc. 8x30x18cm. Cond.: G
Lot zilveren sieraden, 835/000 bestaande uit een staafbroche met licht blauwe steen, lengte 60mm, een fijn ankercollier met hanger met ronde licht blauwe steen, ø 12 mm en een biedermeier armband met ...
Zilveren maliënkolder beursje, 800/000, ca. 26gr. 5cm. Cond.: G
Drie delen zilver: 1x cakevork (JL: H 1942 AMsterdam), 1x servetband en 1x petit-four schep (MT: Fa. B.W. van Eldrik Zutphen 1917-1950 kleinkeur), ca. 65gr. Cond.: G
Negen sierlijke zilveren theelepels met getorste steel, bekroond met fraaie bokalen, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten (1858-1924), ca. 95gr. Cond.: U
Kristallen lepelvaasje (7,5xø6,8cm.) met zilveren (835/000) rand en geslepen voet. Vaasje is gevuld met 12 lepeltjes (9cm.) met bloembewerking, MT: Hooijkaas Schoonhoven zilverfabriek, 835/000 Cond.: ...
Collier van labradoriet. Collier van cylindervormig gefacetteerde labradoriet, ø 6-8 mm verlopend, met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Lengte 45 cm ca 38 gr
Vijf diverse zilveren theelepels: 1x biedermeier theelepel, MT: Pluut jr, Jaarletter J; 1919, 1x apostellepel (gerepareerd), MT: Fa. B.W. van Eldik jr., 1x lepel van Brussel, 1x lepel van 's Gravenhag...
Lot met diverse plaatjes, beeldjes en kruizen, religieus. Diverse soorten metaal.
Ring GG 585/000 met granaat. Fijne ring met klein bloemmotief en in het midden een granaat, ø 5.5 mm. ø 53 ca 2,00 gr
Drie werken van Alexander Thiele ( Duitse School 1924 - ), 2x eenden in het water en 1x Waldschänke München 50x60cm. Cond.: G
Fritz Klee 1948 ( 1876 - 1976 Duitse School), krijttekeningen op papier, abstracte compositie 23x32cm. Cond.: G
Fritz Klee 1949 ( 1876 - 1976 Duitse School), krijttekening op papier, abstracte compositie 38x24cm. Cond.: G
Wenschloss? ca. 1930 (Duitse School), olieverf op papier, havengezicht met figuren 22x20cm. Cond.: G
Gesigneerde roodkoperen stoffer en blik, Jugendstil ca. 1910 "Gebroeders Fischer Göppingen Duitsland" in goede staat 24x26x8cm.
Rood gebeitste houten sieraden cassette 2e helft 20e eeuw met lades en opbergvakken 27x33x23cm. Cond.: G
Vier delen tin 20e eeuw: 2x bewerkte kruiken, 1x dekseldoos, 1x bierpul 11-25cm. Cond.: G
Drie vroeg 19e eeuwse kaarskandelaars: 1x tinnen set en 1x messing, gegraveerd (1 kandelaar licht bedeukt) 17,5-25cm. Cond.: R-G
Oude/antieke plated wierookhouder met deksel en lepel. (bewerkt) 10x15x7cm. Cond.: R-G
Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G
Oude houtgestoken wandconsole, neo-gotisch, 19e-20e eeuw, goudkleurig 61 cm (sierstuk begin mist) Cond:
Twee delen oud bakeliet ca. 1930: 1x toneelkijker en 1x houder met zeemleer 13-16cm. Cond.: G
Davo album met postzegels Suriname, meerendeel postfris 1892-1975, 33x29x4,5cm. Cond.: G
Twee boxsets met munten: 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het geld van Europa" en 1x boxset met 12 munten (inlay 50 eurocent) uit de serie "Het nieuwe geld van Europa". Alles is in zeer goede sta...
Twee boxsets met munten: 1x boxset met 12 munten (inlay van 10 eurocent) uit de serie "Het nieuwe geld van Europa" en 1x boxset met 12 munten (inlay van 1 euro) uit de serie "Het nieuwe geld van Europ...