Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, boerderij
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boerderij, olieverf op linnen. Cond:G 56x46cm

Litho
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd nr 141\400 moderne coulissen voorsteling, litho op papier. 50x69cm Cond:G

Lamp, bronzen voet
Ergebnis: 40 EUR

Grote Jugendstil stijl tafellamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw met glazen kap en decor van waterlelies 61xø23cm. Cond.: G

3 Tinnen kannen
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke tinnen kannen, waaronder 1 kaiserzinn schenkkan met eikenblad decor ca 1900 en 1 achthoekige tinnen koffiekan Engeland (bedeukt), en 1 Sheffield koffiekan (bedeukt) 25-28 cm.Cond: R\G

Twee tinnen theebassen
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke tinnen dekselflacons, 18e eeuw met Indisch decor, floraal gegraveerd(gemerkt) licht bedeukt, mooie patina. 13x7 Cond:G

2 Vijzels
Ergebnis: 40 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse bronzen vijzels met stampers. Cond:G

Set boeken Shakespeare
Ergebnis: 40 EUR

Zes antiquarische Duitse boeken 19e eeuw: W. Shakespeare's Dramatische Werke, Uberlegt von Ernst Ortlepp Stuttgart Druck und Verlag von L.F. Rieger en Comp. 1839. Banden zijn in redelijk goede staat e...

3 Boeken, etsen Rembrandt
Ergebnis: 40 EUR

Drie antiquarische banden met +\- 300 reprodukties van Rembrandts etswerk, omstreeks 1900 uitgegeven door A. Oosthoek Utrecht, met tekst van Jhr. Dr. J.Six Cond:G 4x51x37cm

Haardplaatje
Ergebnis: 40 EUR

Gietijzeren haardplaat met figurenvoorstelling 18e eeuw (of later) 33x44cm. Cond.: G

Kristallen kroonluchter
Ergebnis: 40 EUR

Oude kristallen kroonluchter 10-lichts 20e eeuw, 1 kristallen lampenhouder kapot 30xø58cm. Cond.: R

Messing plated kroon
Ergebnis: 40 EUR

Antieke messing plated kroon van een heiligbeeld 19e eeuw, incompleet, mist glazen steentjes. 15x11 cm

Tacman, designlamp
Ergebnis: 40 EUR

Kunsstof designlamp uit Italie, designer Fernando Casetta (tacman) 2e helft 20e eeuw. Cond:G 19x17x7 cm

Thermostaat
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Amerikaanse wandklok van blik met thermostaat, gemerkt Honeywell Minneapolis 8 day Jewel ca. 1920 in goede staat 29x8x8cm.

3-Delig servies
Ergebnis: 40 EUR

Drie delig retro stijl thee servies, 2e helft 20e eeuw met chroom. gemerkt B.D. in rechthoek. Cond:G 7-30cm

Ansichtkaarten NL
Ergebnis: 40 EUR

Lot van diverse oude ansichtkaarten Nederland, 20e eeuw 13x23x17 Cond:G

Kavel met 8 boeken
Ergebnis: 40 EUR

Acht postzegelalbums met o.a: Australië, Nieuw Zeeland, Canada, USA, Hongarije, Indonesië etc. Gestempeld en ongestempeld 22-30cm. Cond.: G

Kavel briefgeld NL
Ergebnis: 40 EUR

Kavel met Nederlandse bankbiljetten: 1x 10 Gulden 1953, 2x 10 Gulden 1968, 2x 10 Gulden 1997, 2x 5 Gulden 1966 en 2x 5 Gulden 1973.

12x 5 Gulden
Ergebnis: 40 EUR

Hollands papiergeld, 12x5 gulden 70er jaren

12 Zilverbonnen
Ergebnis: 40 EUR

Twaalf Hollandse zilverbonnen, groot één gulden 40er jaren

2x 25 Gulden
Ergebnis: 40 EUR

Twee maal Hollandse 25 gulden, 1943 en 1955

3x Mahjong spel
Ergebnis: 40 EUR

Drie oude Chinese Mahjongg spelen: 1x houten stenen en zwarte doos ca. 1900, 1x in houten met stof beklede kist ca. 1930, speelstukken van bamboe en been, 1x kartonnen met stof beklede doos ca. 1930 e...

Lehmann 2040
Ergebnis: 40 EUR

Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, in gebruikte staat.

Friese staartklok
Ergebnis: 40 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw in goede staat 90cm.

Ovale spiegel
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Engelse ovale mahoniehouten spiegel in zeer goede staat. 60x90 Cond:G

Pianokruk
Ergebnis: 40 EUR

Zwarte pianokruk ca. 1900 in goede staat 58xø48cm.

Antieke gobelin
Ergebnis: 40 EUR

Gobelin ca. 1900, vaas met rozen 62x68cm. Cond.: G

2 Delen glas, 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

twee delen 19e eeuws glaswerk, 1 karaf met ribben circa 1800, 1 gegraveerd drankreservoir met kraan. 35-50 cm. Cond:G

8 Wijnrode glazen
Ergebnis: 40 EUR

Acht wijnrode glazen (4x kristal en 4x glas), 20e eeuw 16-22cm. Cond.: G

25 Delen ivoor
Ergebnis: 40 EUR

Kavel met 25 delen antiek ivoor o.a: lepels, vorken, 2 kruizen en hangers 3,5-11cm. Cond.: G

2 Delen ivoor
Ergebnis: 40 EUR

Twee delen antiek ivoor: 1x parasol met ivoren delen en 1x mahoniehouten dekseldoos met ivoren pootjes en dekseltop 16-75cm.

Dekselpot + vaas
Ergebnis: 40 EUR

2 delen oud Duits porselein 20e eeuw.1 KPM vaas, een dekselpot +\- 1930 floraal en goud decor gemerkt S.1121. 26-32 cm. Cond:G

4 Porseleinen figuren
Ergebnis: 40 EUR

4- 19e eeuwse handbeschilderde figuren met gouddecor, een dame met hoed, dame zonder hoed (arm eraf)dame met een roze jas(middel gelijmd) en een man met hoed, 19-20 cm Cond: R\G

Speksteen, 3 figuren
Ergebnis: 40 EUR

Chinese spekstenen figuur ca. 1930 (4-delig) met 3 hoogwaardigheidsbekleders 17x15,5x3cm. Cond.: G

Jardiniere
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil plateel Jardiniere omstreeks 1900, gemerkt Gouda, Holland Regina 187 WB Rosario Adr. J.B.I. Cond:G 15x36x14

4 Delen glas/keramiek
Ergebnis: 40 EUR

Vijf delen glas/keramiek: 1x dekseldoos blauw-goud Heinrich Gemmo Porzellan, 1x schenkkan creme-goud Bavaria Roma, 1x wandbakje in schelpvorm, ongemerkt, 1x glazen schaal met goud-overlay en reigerdec...

Imari bord
Ergebnis: 40 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met gouddecor, bloemvaasdecor, en geschulpte omranding. 30.5cm Cond: G

Ganzenhoedster
Ergebnis: 40 EUR

Oude Deense Royal Copenhagen porseleinen figuur nr. 527 PEX, voorstellend een ganzehoedtser in goede staat 24cm.

2 Delen Wedgwood
Ergebnis: 40 EUR

Twee delen Engels Wedgwood porselein 20e eeuw: 1x opengewerkte mand, cremekleurig en 1x bisquit porseleinen dekseldoos in hartvorm (Empire stijl) 13-24cm.

2 Delen Frankenthal
Ergebnis: 40 EUR

Twee delen Duits 18e eeuws porselein (Frankenthal), 1x koffiekan (zonder deksel) en 1x groot bord. Slecht gerestaureerd 19,5-31cm. Cond.: M

Terracotta amfora
Ergebnis: 40 EUR

Gelimiteerde handbeschilderde terracotta amfora vaas door Nic. Gabriel Geometric period 800 B.C. no 1 7/5/1992. Natuurgetrouwe kopie van het origineel in goede staat 30xø13,5cm.

9 zilveren lepeltjes
Ergebnis: 35 EUR

Negen Hollands zilveren theelepels met getorste steel, bekroon met een eikel. MT: C.J. Bruinings Joure 1849-1902, ca. 52gr., L.: 11cm.

3 delen zilver
Ergebnis: 35 EUR

Kavel met 2 servetkettingen en een duimlepel: 1x unieke servetketting (plated) met staven met bloembewerking als klem, 1x zilveren (835/000) servetketting met bewerkte klemmen met lengteschuif, 1x zil...

Ovaal kristallen toiletdoosje
Ergebnis: 35 EUR

Ovaal geslepen kristallen toiletdoosje met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van 835/000 zilveren deksel Londen anno 192. 3x11x3,6cm Cond:G

Suikerschep en roomlepel
Ergebnis: 35 EUR

Twee Hollands zilveren (835/000) lepels: 1x roomlepel met Art Deco bewerking in steel, MT: G. Huisman Amsterdam, JL: T 1929 en 1x suikerschep met getrembleerde bewerking, MT: J. keuning Joure, JL: K 1...

Miniatuur ruiter
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur ruiter te paard als hobbelpaard, Nederlands gekeurd. 12 gram 4,5x3cm Cond.:G

Zilv. botermes + 2 vorken
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren botermes en 2 vorken, model puntfilet, 835/000, MT: Gerritsen en Van Kempen Zeist, ca. 73gr., 14-16cm. Cond.: U

Ring GG hematiet
Ergebnis: 35 EUR

Ring GG 585/000 met hematiet. Ring met gladde zetrand versierd met een getorste rand waarin een ovaal geslepen hematiet, 9x13 mm, gezet is. Ca 4.3 gr ø 54

Miniatuur dorpspomp
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000 van een dorpspomp. Amsterdam 5x3x3 cm ca 32 gr

Miniatuur schandpaal
Ergebnis: 35 EUR

Miniatuur zilver, 835/000, man aan schandpaal. Amsterdam ca 34 gr 6x3.8x3.8 cm

2 Lepels + theezeef
Ergebnis: 35 EUR

Kavel met 3 delen zilver: 1x Hollands zilveren roomlepel in Biedermeier stijl, versierd met bol en voorzien van een haakje (gerepareerd), 835/000, JL: F 1890. 1x roomlepel, strak model, met gravure en...

Kavel "Schmuck"
Ergebnis: 35 EUR

Kavel met diverse sieraden en horloges, bestaande uit o.a.parelcolliers, broches en diverse horloges

Zilveren roomlepel
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren 835/000 roomlepel met ronde bak en steel, bekroond met molen en wieken. MT A. Meyer, Schoonhoven anno 1923, ca 19 gram 10cm. Cond: G

Zilveren roomlepel
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren 835/000 roomlepel met fraaie opengewerkte bloemsteel. MT J. Schijfsma Sneek. Cond:G ca 18 gram 10 cm

Schilderij, A. Reuvers
Ergebnis: 35 EUR

Anton Reuvers (Enschede), olieverf op paneel, riviergezicht met knotwilgen 23x16cm. Cond.: G

Schilderij, Andre Souter
Ergebnis: 35 EUR

Andre Souter (Zweedse School), pastel op papier, slapende vrouw 39x24cm. Cond.: G

Jugendstil schildersezel
Ergebnis: 35 EUR

Grote Jugendstil stijl plated-messing schildersezel met putti en elf 20e eeuw 58cm. Cond.: G

Kraankan + dienblad
Ergebnis: 35 EUR

Oude tinnen beschilderde kraantjeskan en 1 Delfts presenteertablet met edeltin omranding (20e eeuw) 40-42cm. Cond.: G

Tinnen kraankan
Ergebnis: 35 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse beschilderde kraankan in originele staat. 45cm Cond:G

Collectie Rotterdam
Ergebnis: 35 EUR

Collectie boeken over Rotterdam (14x) o.a: geschiedenis WO II, Rotterdam 20e eeuw, Panorama Rotterdam, Bovenkant Rotterdam, In Rotterdam gebeurde het, etc. Cond.: G

Globe
Ergebnis: 35 EUR

Antieke met papier belijnde globe, omstreeks 1920, gemaakt door J.Forest, Girard Barrere en Thomas Paris. ( 1 beschadiging) 66x22 cm Cond:R

7 Tinnen borden
Ergebnis: 35 EUR

Zeven antieke tinnen borden 18e-19e eeuw (merktekens) ø22-ø27cm. Cond.: G

Lyra strijkijzer-onderzetter
Ergebnis: 35 EUR

Antieke messing Lyra-vormige strijkijzer onderzetter, gedateerd 1906 in goede originele staat 37cm.

Kunstenaars schaal
Ergebnis: 35 EUR

Oude ijzeren geemailleerde kunstenaars schaal, gesigneerd P.F.W . 1958. voorstellend een boom met vogels en bloemen. 31x27x4 cm. Cond:G

3 Bronzen lijsten
Ergebnis: 35 EUR

Drie oude bronzen fotolijsten 20e eeuw, 20-30cm. Cond.: G

Dekseldoos
Ergebnis: 35 EUR

Opengewerkte dekseldoos 2e helft 20e eeuw met herder op het deksel, bronskleurig compositie metaal 18x21x17cm. Cond.: G

3 Delen divers
Ergebnis: 35 EUR

Drie delen divers 19e eeuw: 1x tinnen pap-warmhouder, 1x koperen weegschaal met gewchten 11-42cm. en 1x kopergeslagen bloempot van mooie kwaliteit met figurendecor

Bak ansichtkaarten
Ergebnis: 35 EUR

Groot kavel diverse oude/antieke ansichtkaarten 35x26x12cm. Cond.: G

2 Albums, ca. 150 FDC's
Ergebnis: 35 EUR

Twee albums met Hollandse eerste-dags enveloppen 60-er - 70-er jaren ca. 150 stuks 30x7x25cm. Cond.: G

Diverse munten
Ergebnis: 35 EUR

Groot lot diverse munten uit diverse landen, in kluisje, 7x14x8

Miniatuur klokje
Ergebnis: 35 EUR

Oude wekker in de vorm van een lantaarn met richtingaanwijzer "Moulin Rouge" van metaal 20cm. Cond.: G

Regelateur
Ergebnis: 35 EUR

Duitse Junghans regelateur ca. 1890 in notenhouten kast. In originele staat (geen wormbeval of fineerschades) 106cm.

Sallanderklok
Ergebnis: 35 EUR

Oud Hollandse eikenhouten Sallandse wandklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen 56cm. Cond.: G

Eiken tafelklok
Ergebnis: 35 EUR

Eikenhouten Gustav Becker tafelklok ca. 1920 met halfuurslag (lichte wormbeval) 35x22x13cm. Cond.: R-G

Kapstok
Ergebnis: 35 EUR

Antieke eikenhouten kapstok met facetgeslepen ovale spiegel omstreeks 1900. 18x101x12 Cond:G

Wortelnoten tv-meubel
Ergebnis: 35 EUR

Wortelnoten stereomeubel 2e helft 20e eeuw in barokstijl (2 opklapbare delen) in zeer goede staat 55x110x103cm.

Beeldje, naar Rodin
Ergebnis: 35 EUR

Oude bronzen overlay figuur naar Rodin, uitgegeven door Agostini, in originele doos. 2e helft 20e eeuw Cond:G 12cm

15 Delen kristal
Ergebnis: 35 EUR

Kavel met 15 delen facetgeslepen kristal 20e eeuw: 2x ovaalvormige schalen en 13 fruitschalen (chips mogelijk) 15-28cm. Cond.: R-G

4 Delen antiek glas
Ergebnis: 35 EUR

Vier delen antiek glas ca. 1880 met groen glas en witte figurendecors (minimale chips) 8-14cm. Cond.: R-G

2 Delen glaswerk
Ergebnis: 35 EUR

Twee delen glaswerk ca. 1900: 1x lichtblauw geschulpte schaal met messing voet en 1x robijnrode dekselpot met messing armaturen en figurenvoorstelling op deksel 12-25cm. Cond.: G

2 Vazen
Ergebnis: 35 EUR

Twee Royal Bonn keramieken vazen ca. 1900 met handgeschilderde landschappen-decors. 1x Scherf aan bovenrand ingelijmd H.: 34cm. Cond.: R-G

8 Delen keramiek
Ergebnis: 35 EUR

Acht oude/antieke keramieken borden en schalen 19e-20e eeuw (grote schaal met haarscheur), minimale chip mogelijk 17-33cm. Cond.: R-G

2 Delen Meissen, Zwiebelmuster
Ergebnis: 35 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein Zwiebelmuster: 1x grote presenteerschaal ca. 1920 (Knauf) 35x26x4cm. en 1x doorbroken bord ca. 1900 (Knauf) 4xø20cm. Cond.: G

4 Delen goudsteen
Ergebnis: 35 EUR

Vier delen antiek goudsteen keramiek, twee melkkannen, kastkom en een beker. 9-12cm Cond:G

Art Deco schalenset
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Staffordshire keramieken 13-delige dessertset bestaande uit: 1 schaal en 12 dessertkommen ca. 1920 met Jugendstil/ Art Deco decor Wilkinson LTD England 14-22cm.

Collier en armband zilver
Ergebnis: 31 EUR

Gevlochten collier en armband, zilver 835/000. Het 3 rijig gevlochten collier en de armband zijn beiden voorzien van een bewerking en een mattering aan de voorzijde. Lengte collier 44 cm, lengte armba...

Twee Broches zilver
Ergebnis: 31 EUR

Twee zilveren broches. Een ronde broche, ø 36 mm, met een rood steentje en een maanvormige broche, 40x48 mm, met carneolen. Beide versierd met filigrainbewerking en knopjes. Totaal ca 23.7 gr

Art Deco parfumhouder
Ergebnis: 30 EUR

Art Deco plated parfumflesje met floraal decor en emaille inleg. 6cm. Cond.: G

Twee koralen colliers
Ergebnis: 30 EUR

Lot met twee koralen colliers bestaande uit een snoer met 3 rijen lichte kleine stukjes koraal, 55 cm en een verlopend snoer met mooie donker rode ronde koralen, 3-5.5 mm, 40 cm. totaal ca 75.6 gr

Kristallen zalfpotje, 10-vlaks
Ergebnis: 30 EUR

Geslepen 10-vlaks kristallen zalfpotje met 835\000 zilveren deksel met fraai gegraveerd monogram Birmingham anno1916. 5,5x5cm Cond:G

Divers plated
Ergebnis: 30 EUR

Kavel plated 20e eeuw: 1x dekselschaal, 1x vaas, 1x sauskom etc. 7-40cm. Cond.: R-G

Hanger zilver schip
Ergebnis: 30 EUR

Hanger zilver 835/000 in de vorm van een schip. Fraaie hanger van een driemaster, Hollands 6x5 cm ca 25.95 gr

2 Servetringen + 1 vingerdoekring
Ergebnis: 30 EUR

Twee 800/000 zilveren servetringen met fraaie florale graveringen en een 830/000 zilveren vingerdoekring met gravering. Alle drie met dubbele parelranden. Cond:G 24 gram 5cm en 2,5cm

Miniatuur troffel met ring
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur troffel met ring, Nederlands gekeurd. 3gr. 4,5cm Cond:G

Twee zilveren ringen
Ergebnis: 30 EUR

Twee fantasie ringen met paarse steen. Een zilveren ring, langwerpig met ovale steen en een metalen ring met roze paarse steen.

3 Servetringen
Ergebnis: 30 EUR

Drie verschillende 835/000 zilveren servetringen met fraaie graveringen. Diverse meesters ca 1930. Cond:G 5,5cm 4,5cm, 4cm

2 Pillendoosjes + zoutbakje
Ergebnis: 30 EUR

Kavel van 2 zilveren pillendoosjes (875/000) en 1x kristallen zoutbakje met zilveren rand (925/000). Zilvergewicht pillendoosjes ca. 55gr. (samen) 4x4cm. en 3x3cm. Zoutvaatje ø5cm. Cond.: G