Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boerderij, olieverf op linnen. Cond:G 56x46cm
Onduidelijk gesigneerd nr 141\400 moderne coulissen voorsteling, litho op papier. 50x69cm Cond:G
Grote Jugendstil stijl tafellamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw met glazen kap en decor van waterlelies 61xø23cm. Cond.: G
Drie antieke tinnen kannen, waaronder 1 kaiserzinn schenkkan met eikenblad decor ca 1900 en 1 achthoekige tinnen koffiekan Engeland (bedeukt), en 1 Sheffield koffiekan (bedeukt) 25-28 cm.Cond: R\G
Twee antieke tinnen dekselflacons, 18e eeuw met Indisch decor, floraal gegraveerd(gemerkt) licht bedeukt, mooie patina. 13x7 Cond:G
Zes antiquarische Duitse boeken 19e eeuw: W. Shakespeare's Dramatische Werke, Uberlegt von Ernst Ortlepp Stuttgart Druck und Verlag von L.F. Rieger en Comp. 1839. Banden zijn in redelijk goede staat e...
Drie antiquarische banden met +\- 300 reprodukties van Rembrandts etswerk, omstreeks 1900 uitgegeven door A. Oosthoek Utrecht, met tekst van Jhr. Dr. J.Six Cond:G 4x51x37cm
Gietijzeren haardplaat met figurenvoorstelling 18e eeuw (of later) 33x44cm. Cond.: G
Oude kristallen kroonluchter 10-lichts 20e eeuw, 1 kristallen lampenhouder kapot 30xø58cm. Cond.: R
Antieke messing plated kroon van een heiligbeeld 19e eeuw, incompleet, mist glazen steentjes. 15x11 cm
Kunsstof designlamp uit Italie, designer Fernando Casetta (tacman) 2e helft 20e eeuw. Cond:G 19x17x7 cm
Antieke Amerikaanse wandklok van blik met thermostaat, gemerkt Honeywell Minneapolis 8 day Jewel ca. 1920 in goede staat 29x8x8cm.
Drie delig retro stijl thee servies, 2e helft 20e eeuw met chroom. gemerkt B.D. in rechthoek. Cond:G 7-30cm
Lot van diverse oude ansichtkaarten Nederland, 20e eeuw 13x23x17 Cond:G
Acht postzegelalbums met o.a: Australië, Nieuw Zeeland, Canada, USA, Hongarije, Indonesië etc. Gestempeld en ongestempeld 22-30cm. Cond.: G
Kavel met Nederlandse bankbiljetten: 1x 10 Gulden 1953, 2x 10 Gulden 1968, 2x 10 Gulden 1997, 2x 5 Gulden 1966 en 2x 5 Gulden 1973.
Drie oude Chinese Mahjongg spelen: 1x houten stenen en zwarte doos ca. 1900, 1x in houten met stof beklede kist ca. 1930, speelstukken van bamboe en been, 1x kartonnen met stof beklede doos ca. 1930 e...
Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, in gebruikte staat.
Mahoniehouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw in goede staat 90cm.
Antieke Engelse ovale mahoniehouten spiegel in zeer goede staat. 60x90 Cond:G
twee delen 19e eeuws glaswerk, 1 karaf met ribben circa 1800, 1 gegraveerd drankreservoir met kraan. 35-50 cm. Cond:G
Acht wijnrode glazen (4x kristal en 4x glas), 20e eeuw 16-22cm. Cond.: G
Kavel met 25 delen antiek ivoor o.a: lepels, vorken, 2 kruizen en hangers 3,5-11cm. Cond.: G
Twee delen antiek ivoor: 1x parasol met ivoren delen en 1x mahoniehouten dekseldoos met ivoren pootjes en dekseltop 16-75cm.
2 delen oud Duits porselein 20e eeuw.1 KPM vaas, een dekselpot +\- 1930 floraal en goud decor gemerkt S.1121. 26-32 cm. Cond:G
4- 19e eeuwse handbeschilderde figuren met gouddecor, een dame met hoed, dame zonder hoed (arm eraf)dame met een roze jas(middel gelijmd) en een man met hoed, 19-20 cm Cond: R\G
Chinese spekstenen figuur ca. 1930 (4-delig) met 3 hoogwaardigheidsbekleders 17x15,5x3cm. Cond.: G
Antieke Hollandse Jugendstil plateel Jardiniere omstreeks 1900, gemerkt Gouda, Holland Regina 187 WB Rosario Adr. J.B.I. Cond:G 15x36x14
Vijf delen glas/keramiek: 1x dekseldoos blauw-goud Heinrich Gemmo Porzellan, 1x schenkkan creme-goud Bavaria Roma, 1x wandbakje in schelpvorm, ongemerkt, 1x glazen schaal met goud-overlay en reigerdec...
Groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met gouddecor, bloemvaasdecor, en geschulpte omranding. 30.5cm Cond: G
Oude Deense Royal Copenhagen porseleinen figuur nr. 527 PEX, voorstellend een ganzehoedtser in goede staat 24cm.
Twee delen Engels Wedgwood porselein 20e eeuw: 1x opengewerkte mand, cremekleurig en 1x bisquit porseleinen dekseldoos in hartvorm (Empire stijl) 13-24cm.
Twee delen Duits 18e eeuws porselein (Frankenthal), 1x koffiekan (zonder deksel) en 1x groot bord. Slecht gerestaureerd 19,5-31cm. Cond.: M
Gelimiteerde handbeschilderde terracotta amfora vaas door Nic. Gabriel Geometric period 800 B.C. no 1 7/5/1992. Natuurgetrouwe kopie van het origineel in goede staat 30xø13,5cm.
Negen Hollands zilveren theelepels met getorste steel, bekroon met een eikel. MT: C.J. Bruinings Joure 1849-1902, ca. 52gr., L.: 11cm.
Kavel met 2 servetkettingen en een duimlepel: 1x unieke servetketting (plated) met staven met bloembewerking als klem, 1x zilveren (835/000) servetketting met bewerkte klemmen met lengteschuif, 1x zil...
Ovaal geslepen kristallen toiletdoosje met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van 835/000 zilveren deksel Londen anno 192. 3x11x3,6cm Cond:G
Twee Hollands zilveren (835/000) lepels: 1x roomlepel met Art Deco bewerking in steel, MT: G. Huisman Amsterdam, JL: T 1929 en 1x suikerschep met getrembleerde bewerking, MT: J. keuning Joure, JL: K 1...
Zilveren 835/000 miniatuur ruiter te paard als hobbelpaard, Nederlands gekeurd. 12 gram 4,5x3cm Cond.:G
Zilveren botermes en 2 vorken, model puntfilet, 835/000, MT: Gerritsen en Van Kempen Zeist, ca. 73gr., 14-16cm. Cond.: U
Ring GG 585/000 met hematiet. Ring met gladde zetrand versierd met een getorste rand waarin een ovaal geslepen hematiet, 9x13 mm, gezet is. Ca 4.3 gr ø 54
Zilveren miniatuur, 835/000 van een dorpspomp. Amsterdam 5x3x3 cm ca 32 gr
Miniatuur zilver, 835/000, man aan schandpaal. Amsterdam ca 34 gr 6x3.8x3.8 cm
Kavel met 3 delen zilver: 1x Hollands zilveren roomlepel in Biedermeier stijl, versierd met bol en voorzien van een haakje (gerepareerd), 835/000, JL: F 1890. 1x roomlepel, strak model, met gravure en...
Kavel met diverse sieraden en horloges, bestaande uit o.a.parelcolliers, broches en diverse horloges
Zilveren 835/000 roomlepel met ronde bak en steel, bekroond met molen en wieken. MT A. Meyer, Schoonhoven anno 1923, ca 19 gram 10cm. Cond: G
Zilveren 835/000 roomlepel met fraaie opengewerkte bloemsteel. MT J. Schijfsma Sneek. Cond:G ca 18 gram 10 cm
Anton Reuvers (Enschede), olieverf op paneel, riviergezicht met knotwilgen 23x16cm. Cond.: G
Andre Souter (Zweedse School), pastel op papier, slapende vrouw 39x24cm. Cond.: G
Grote Jugendstil stijl plated-messing schildersezel met putti en elf 20e eeuw 58cm. Cond.: G
Oude tinnen beschilderde kraantjeskan en 1 Delfts presenteertablet met edeltin omranding (20e eeuw) 40-42cm. Cond.: G
Grote vroeg 19e eeuwse beschilderde kraankan in originele staat. 45cm Cond:G
Collectie boeken over Rotterdam (14x) o.a: geschiedenis WO II, Rotterdam 20e eeuw, Panorama Rotterdam, Bovenkant Rotterdam, In Rotterdam gebeurde het, etc. Cond.: G
Antieke met papier belijnde globe, omstreeks 1920, gemaakt door J.Forest, Girard Barrere en Thomas Paris. ( 1 beschadiging) 66x22 cm Cond:R
Zeven antieke tinnen borden 18e-19e eeuw (merktekens) ø22-ø27cm. Cond.: G
Antieke messing Lyra-vormige strijkijzer onderzetter, gedateerd 1906 in goede originele staat 37cm.
Oude ijzeren geemailleerde kunstenaars schaal, gesigneerd P.F.W . 1958. voorstellend een boom met vogels en bloemen. 31x27x4 cm. Cond:G
Opengewerkte dekseldoos 2e helft 20e eeuw met herder op het deksel, bronskleurig compositie metaal 18x21x17cm. Cond.: G
Drie delen divers 19e eeuw: 1x tinnen pap-warmhouder, 1x koperen weegschaal met gewchten 11-42cm. en 1x kopergeslagen bloempot van mooie kwaliteit met figurendecor
Groot kavel diverse oude/antieke ansichtkaarten 35x26x12cm. Cond.: G
Twee albums met Hollandse eerste-dags enveloppen 60-er - 70-er jaren ca. 150 stuks 30x7x25cm. Cond.: G
Oude wekker in de vorm van een lantaarn met richtingaanwijzer "Moulin Rouge" van metaal 20cm. Cond.: G
Duitse Junghans regelateur ca. 1890 in notenhouten kast. In originele staat (geen wormbeval of fineerschades) 106cm.
Oud Hollandse eikenhouten Sallandse wandklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen 56cm. Cond.: G
Eikenhouten Gustav Becker tafelklok ca. 1920 met halfuurslag (lichte wormbeval) 35x22x13cm. Cond.: R-G
Antieke eikenhouten kapstok met facetgeslepen ovale spiegel omstreeks 1900. 18x101x12 Cond:G
Wortelnoten stereomeubel 2e helft 20e eeuw in barokstijl (2 opklapbare delen) in zeer goede staat 55x110x103cm.
Oude bronzen overlay figuur naar Rodin, uitgegeven door Agostini, in originele doos. 2e helft 20e eeuw Cond:G 12cm
Kavel met 15 delen facetgeslepen kristal 20e eeuw: 2x ovaalvormige schalen en 13 fruitschalen (chips mogelijk) 15-28cm. Cond.: R-G
Vier delen antiek glas ca. 1880 met groen glas en witte figurendecors (minimale chips) 8-14cm. Cond.: R-G
Twee delen glaswerk ca. 1900: 1x lichtblauw geschulpte schaal met messing voet en 1x robijnrode dekselpot met messing armaturen en figurenvoorstelling op deksel 12-25cm. Cond.: G
Twee Royal Bonn keramieken vazen ca. 1900 met handgeschilderde landschappen-decors. 1x Scherf aan bovenrand ingelijmd H.: 34cm. Cond.: R-G
Acht oude/antieke keramieken borden en schalen 19e-20e eeuw (grote schaal met haarscheur), minimale chip mogelijk 17-33cm. Cond.: R-G
Twee delen Duits Meissen porselein Zwiebelmuster: 1x grote presenteerschaal ca. 1920 (Knauf) 35x26x4cm. en 1x doorbroken bord ca. 1900 (Knauf) 4xø20cm. Cond.: G
Vier delen antiek goudsteen keramiek, twee melkkannen, kastkom en een beker. 9-12cm Cond:G
Antieke Staffordshire keramieken 13-delige dessertset bestaande uit: 1 schaal en 12 dessertkommen ca. 1920 met Jugendstil/ Art Deco decor Wilkinson LTD England 14-22cm.
Gevlochten collier en armband, zilver 835/000. Het 3 rijig gevlochten collier en de armband zijn beiden voorzien van een bewerking en een mattering aan de voorzijde. Lengte collier 44 cm, lengte armba...
Twee zilveren broches. Een ronde broche, ø 36 mm, met een rood steentje en een maanvormige broche, 40x48 mm, met carneolen. Beide versierd met filigrainbewerking en knopjes. Totaal ca 23.7 gr
Art Deco plated parfumflesje met floraal decor en emaille inleg. 6cm. Cond.: G
Lot met twee koralen colliers bestaande uit een snoer met 3 rijen lichte kleine stukjes koraal, 55 cm en een verlopend snoer met mooie donker rode ronde koralen, 3-5.5 mm, 40 cm. totaal ca 75.6 gr
Geslepen 10-vlaks kristallen zalfpotje met 835\000 zilveren deksel met fraai gegraveerd monogram Birmingham anno1916. 5,5x5cm Cond:G
Kavel plated 20e eeuw: 1x dekselschaal, 1x vaas, 1x sauskom etc. 7-40cm. Cond.: R-G
Hanger zilver 835/000 in de vorm van een schip. Fraaie hanger van een driemaster, Hollands 6x5 cm ca 25.95 gr
Twee 800/000 zilveren servetringen met fraaie florale graveringen en een 830/000 zilveren vingerdoekring met gravering. Alle drie met dubbele parelranden. Cond:G 24 gram 5cm en 2,5cm
Zilveren 835/000 miniatuur troffel met ring, Nederlands gekeurd. 3gr. 4,5cm Cond:G
Twee fantasie ringen met paarse steen. Een zilveren ring, langwerpig met ovale steen en een metalen ring met roze paarse steen.
Drie verschillende 835/000 zilveren servetringen met fraaie graveringen. Diverse meesters ca 1930. Cond:G 5,5cm 4,5cm, 4cm
Kavel van 2 zilveren pillendoosjes (875/000) en 1x kristallen zoutbakje met zilveren rand (925/000). Zilvergewicht pillendoosjes ca. 55gr. (samen) 4x4cm. en 3x3cm. Zoutvaatje ø5cm. Cond.: G