Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ansichtkaarten NL
Ergebnis: 40 EUR

Lot van diverse oude ansichtkaarten Nederland, 20e eeuw 13x23x17 Cond:G

3-Delig servies
Ergebnis: 40 EUR

Drie delig retro stijl thee servies, 2e helft 20e eeuw met chroom. gemerkt B.D. in rechthoek. Cond:G 7-30cm

2 Reclameschilden
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude spiegel-reclameborden van glas 2e helft 20e eeuw: 1x Coca Cola 33x22cm. en 1x Gordons Gin 33x25,5cm. Cond.: G

5 Delen divers
Ergebnis: 20 EUR

Vijf delen divers antiek omstreeks 1900, een Kiralyi Magyar automobilclub embleem, twee antieke smeedijzeren sierhaken, een antieke houten lijst met reproductie, en een antieke messing kompas. 3,5-37c...

Hengselvaas
Startpreis 60 EUR

Oude Chinese bronzen vaas met cloissone floraal decor en 2 hengsels 25cm. Cond.: G

3 Sigarenknippers
Startpreis 40 EUR

Drie oude sigarenknippers plated ca. 1950 14-15cm. Cond.: G

7 Tinnen borden
Ergebnis: 35 EUR

Zeven antieke tinnen borden 18e-19e eeuw (merktekens) ø22-ø27cm. Cond.: G

Antieke pick-up
Ergebnis: 75 EUR

Antieke Cremona koffer-grammofoon ca. 1920 (Electro Cremola), gebruikerssporen 15x39x29cm. Cond.: R-G

2 Imari kraagvazen
Ergebnis: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Imarie porseleinen kraagvazen met florale decors, 33x12,5 Cond:G

Vervallen uit veiling
Startpreis 60 EUR

Vervallen uit veiling

Glansplateel lamp
Startpreis 80 EUR

Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G

Rosenthal servies
Ergebnis: 60 EUR

Oud Duits Rosenthal porseleinen servies, decor Sanssouci 20e eeuw met rozendecor (groen/goud) bestaande uit: 6 kop & schotels, 12 grote borden, 6 ontbijtborden, 6 gebaksschotels, 1 sauskom, 1 dekselvi...

Diverse mineralen
Ergebnis: 50 EUR

Groot lot mineralen, in doosjes en los. 10x24x24.Cond:G

Plateel lampevoet
Startpreis 20 EUR

Hollands Arnhem platelen lampenvoet ca. 1920, decor 806 Mona in goede staat (1 stukje bij-getoucheerd) 23x14cm. Cond.: G

Collier saffier
Startpreis 90 EUR

Collier van saffieren, diskvormige gefacetteerd geslepen, verlopend in grootte. 8-11 mm met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Lengte 48 cm ca 39 gr

Eetservies
Ergebnis: 30 EUR

Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote s...

Ring blauw topaas
Ergebnis: 85 EUR

Sierlijke ring 333/000 met blauw topaas. Solitair ring met een zespoot chaton bezet met een grote rond gefacetteerde blauw topaas, ø 11 mm. ø 53 ca 3 gr

Porseleinen tabaksdoos
Startpreis 110 EUR

Franse Sevres 19e eeuwse porseleinen tabaksdoos, handbeschilderd en gesigneerd. In zeer goede staat 11x3x6cm.

Miniatuur kolenkit
Startpreis 30 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur kolenkit met draaghengsel en een handgreep. Nederlands gekeurd. ca 18 gram 2,5x6 cm Cond:G

Kassa
Startpreis 150 EUR

Vooroorlogse Duitse Krupp kassa omstreeks 1930, beschilderd, metaal met houten onderkast.39x42x52 Cond:G

2 Tinnen vazen
Ergebnis: 425 EUR

Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.

Ring WG briljant
Startpreis 220 EUR

Entourage ring GG 585/000 met briljant. Brede stevige ring met inhet midden een rozet met 9 briljanten, totaal ca 0.22 crt W-SI Breedte 7.5 mm ø 62 ca 5.5 gr

Mes, Corsica
Startpreis 225 EUR

Groot 19e eeuws Italiaans klapmes met benen beschilderde heft en Italiaanse tekst in het lemmet 42cm. Cond.: G

Bierpul
Startpreis 50 EUR

Grote antieke bierpul "Schiettrophee Jensen 1878 - 1903", plated met restvergulding 35cm. Cond.: G