Collier van saffieren, diskvormige gefacetteerd geslepen, verlopend in grootte. 8-11 mm met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Lengte 48 cm ca 39 gr
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boerderij, olieverf op linnen. Cond:G 56x46cm
Sierlijke ring 333/000 met blauw topaas. Solitair ring met een zespoot chaton bezet met een grote rond gefacetteerde blauw topaas, ø 11 mm. ø 53 ca 3 gr
Zilveren 835/000 miniatuur kolenkit met draaghengsel en een handgreep. Nederlands gekeurd. ca 18 gram 2,5x6 cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 48 (Duitse School), bosgezicht 29x33cm. Cond.: G
Eikenhouten Gustav Becker tafelklok ca. 1920 met halfuurslag (lichte wormbeval) 35x22x13cm. Cond.: R-G
Grote antieke notenhouten regelateur ca. 1890, gemerkt J. Dowell en Co Marypoit + Wigton (kroon mist) 96cm. Cond.: G
Hollands Arnhem platelen lampenvoet ca. 1920, decor 806 Mona in goede staat (1 stukje bij-getoucheerd) 23x14cm. Cond.: G
Leuke kleine wortelnoten console-klok 2e helft 20e eeuw in religieuze stijl met bronzen ornamenturen en eenvoudig uurwerk met opdraai-mechaniek 31x13x6cm. Cond.: G
Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote s...
Franse Sevres 19e eeuwse porseleinen tabaksdoos, handbeschilderd en gesigneerd. In zeer goede staat 11x3x6cm.
Entourage ring GG 585/000 met briljant. Brede stevige ring met inhet midden een rozet met 9 briljanten, totaal ca 0.22 crt W-SI Breedte 7.5 mm ø 62 ca 5.5 gr
Ring WG, 750/000, met princes diamanten. Fantasie slagring, strak model, aan een zijde bezet met 24 princesgeslepen diamanten, totaal ca 0.50 TW/VSI. ca 5,4 gr. ø 54 Nieuw
Kaasmes met fraai 925/000 zilveren heft voorzien van Nederlands keur Z1, 20cm .Cond:G
Mooie 19e eeuwse Franse comtoise met harpslinger, gave feuille en emaille wijzerplaat, gesigneerd Boulet a Verneuil 44x28x16cm. Cond.: G
Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.
Grote oude Delftse bont keramieken bord, gemerkt APK. 19e eeuw of later ø33cm. Cond.: G
Leuke Art Deco pendule ca. 1940 met gefineerde kast en chroom accenten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven 21x34x13cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder schilderijklok ca. 1870 met gelithografeerde achterglas-afbeelding, uurwerk met slagwerk (1 gewicht mist) 25x22x13cm.
Kavel zilver bestaande uit: tafelnummers (mist 1), 3 servetbanden, vingerdoekring, en een kandelaar (iets gedeukt) Cond.: R-G
Majolica vaas ca. 1900 met koperen parelrand, gesigneerd Josef Steidl met decor van flora en vlinders. Genummerd 210 in goede staat 11,5xø12cm.
Armband GG 585/000 met carneool. Fraaie schakelarmband met 8 ovale GG schakels voorzien van een gefacetteerde carneool. De armband is voorzien van een bakslot. Lengte 19 cm, Breedte 14 mm ca 17.4 gr
Jef van Campen (1934 - ), 3x auqarel op papier, landschap en 2x dorpsgezicht ca. 31x24cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met granaat. Ring met grote gefacetteerde ovale granaat, 20x10 mm, gezet in een fraai versierde GG zetrand. ø 54 ca 6.0 gr