Max Pechstein 1923 (Duitse School,uitgegeven door FCB, bekende Duitse expressionist), lithografie op papier, plezierboten bij duinen 60x47cm. Cond.: G
M. Zeiss 1996, olieverf op paneel, stilleven naar Henk Helmantel 36x27cm. Cond.: G
Professor K. Pospischil (Duitse School), olieverf op paneel, "Frühling am Niederrhein" 51x40cm. Cond.: G
Twee werken met monogram R.C. 20e eeuw, olieverf op paneel, paardenvoorstellingen 9x8cm. Cond.: G
Henk Reerink (bekende Hengelose schilder), olieverf op linnen, watermolen oele 18,5x24cm. Cond.: G
C. Kavina (Duitse School), olieverf op paneel, dorp bij watermolen 76x59cm. Cond.: G
Endlich (pseudoniem van Jan Knikker 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op linnen, 2 koeien in het water 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kerk in de sneeuw 51x60cm. Cond.: G
Helge Sigvard Anderson 1913 (Zweedse School), olieverf op paneel, landschap kust 50x30cm. Cond.: G
Bluszek/Blaszek? 1946, gouache op papier, rokende Indiaan 32x46cm. Cond.: G
Monogram J.H. 20e eeuw, olieverf op paneel, plasgezicht5 27x18cm. Cond.: G
Tien werken van Ottokar Gräbner (1904 - 1972), linoleumsnedes op papier , diverse voorstellingen met figuren etc. 24x14cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, kubisme (naar Mondriaan) 70x50cm. Cond.: G
G. de Lillis ca. 1960, olieverf op paneel, Toscaans landschap 39x27cm. Cond.: G
Monogram J.B. 20e eeuw, olieverf op paneel, kerkinterieur 29x38cm. Cond.: G
J.W. van Trirum 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met poezen 24x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1950 (Duitse School), olieverf op paneel, Fachwerkhuis bij water 50x40cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, bonte pad Hellendoorn 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (nr. 15/100), lithografie op papier, abstracte compositie 36x32cm. Cond.: G
J. Kersten (Duitse School), olieverf op linnen, de wijnproever 50x60cm. Cond.: G
P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuiten op zee en vrouwen op strand 25x20cm. Cond.: G
Oude Japanse houtsnede op papier (verso Wang Jé-Shui), voorstellend vogels bijn een beek en bloesemtak 18x30cm. Cond.: G