Diese Webseite verwendet Cookies

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

M. Pechstein 1923
Startpreis 50 EUR

Schilderij, Zeiss
Ergebnis: 100 EUR

M. Zeiss 1996, olieverf op paneel, stilleven naar Henk Helmantel 36x27cm. Cond.: G

Schilderij, Prof. Pospischl
Startpreis 100 EUR

2 Schilderijtjes met paard
Ergebnis: 50 EUR

Twee werken met monogram R.C. 20e eeuw, olieverf op paneel, paardenvoorstellingen 9x8cm. Cond.: G

Schilderij, Henk Reerink
Ergebnis: 60 EUR

Henk Reerink (bekende Hengelose schilder), olieverf op linnen, watermolen oele 18,5x24cm. Cond.: G

Nefkens
Ergebnis: 100 EUR

Nefkens 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollandse ijspret 30x40cm. Cond.: G

C. Kavina
Startpreis 40 EUR

C. Kavina (Duitse School), olieverf op paneel, dorp bij watermolen 76x59cm. Cond.: G

Endlich, 2 koeien
Ergebnis: 115 EUR

Endlich (pseudoniem van Jan Knikker 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op linnen, 2 koeien in het water 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, kerk in de sneeuw
Startpreis 100 EUR

Helge Sigvard Anderson
Ergebnis: 75 EUR

Bluszek 1946
Ergebnis: 140 EUR

Monogram J.H.
Startpreis 40 EUR

Monogram J.H. 20e eeuw, olieverf op paneel, plasgezicht5 27x18cm. Cond.: G

10 Linoleumsnedes Otto Gräbner
Ergebnis: 70 EUR

Tien werken van Ottokar Gräbner (1904 - 1972), linoleumsnedes op papier , diverse voorstellingen met figuren etc. 24x14cm. Cond.: G

G. Diepeveen, naar Mondriaan
Startpreis 90 EUR

Schilderij, G. de Lillis
Startpreis 40 EUR

G. de Lillis ca. 1960, olieverf op paneel, Toscaans landschap 39x27cm. Cond.: G

Schilderij, J.B. Kerk
Ergebnis: 80 EUR

Monogram J.B. 20e eeuw, olieverf op paneel, kerkinterieur 29x38cm. Cond.: G

Van Trirum
Ergebnis: 350 EUR

Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1950 (Duitse School), olieverf op paneel, Fachwerkhuis bij water 50x40cm. Cond.: G

Frans Baayens
Ergebnis: 90 EUR

Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, bonte pad Hellendoorn 40x50cm. Cond.: G

Chinees zijdeschilderij
Startpreis 30 EUR

Zijdeschilderij Osaka Japan 1958 35x23cm. Cond.: G

Litho
Startpreis 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd (nr. 15/100), lithografie op papier, abstracte compositie 36x32cm. Cond.: G

J. Kersten
Startpreis 50 EUR

Renard, strandgezicht
Startpreis 140 EUR

P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuiten op zee en vrouwen op strand 25x20cm. Cond.: G

Japanse houtsnede
Startpreis 90 EUR

Oude Japanse houtsnede op papier (verso Wang Jé-Shui), voorstellend vogels bijn een beek en bloesemtak 18x30cm. Cond.: G