Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Eiken bureau
Startpreis 500 EUR

Eikenhouten 19e eeuws Grunderzeit rolbureau in zeer goede staat. Recentelijk vakkundig gerestaureerd, bevat uitschuifbaar schrijfblad en diverse lades 125x110x70cm.

Stoel
Ergebnis: 65 EUR

Eikenhouten gestoken armleunstoel ca. 1890 in barokstijl met velours stoffering 110x72x73cm.

Buffetkast, Queen Anne stijl
Ergebnis: 100 EUR

Engelse notenhout met wortelnoten fineer Queen Anne buffetkast ca. 1910 met snijwerk. 3-Deurs kast staande op klauwpoten in goede staat 140x142x45cm.

Piano
Ergebnis: 450 EUR

Digitale Roland piano, model HP730/HP530E/HP330E. Zwart gelakt met instructieboekjes. Werkend en in goede staat 90x140x54cm.

Piano bankje
Ergebnis: 35 EUR

Zwart gelakte pianohocker 2e helft 20e eeuw met lichte beschadiging en in hoogte verstelbaar 50x64x31cm. Cond.: G

Schildersezel
Ergebnis: 45 EUR

Oude beukenhouten verstelbare schildersezel 2e helft 20e eeuw 120x35x48cm. Cond.: G

Halve maan tafel, mahonie
Ergebnis: 40 EUR

Oude mahoniehout fineer halve-maan tafel met lades. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw (vlekken op blad) 74x67x34cm. Cond.: R

Eiken kabinet
Ergebnis: 625 EUR

Klein Hollands (Twents) eikenhouten kabinet ca. 1820 met origineel beslag in goede originele staat 53x140x200cm.

Eiken buffetkast
Ergebnis: 120 EUR

Hollandse eikenhouten buffetkast in Renaissance stijl (2-delig) 19e eeuw met leeuwenkoppen, kussenpanelen en volle zuilen met capitellen in goede staat 170x137x60cm.

Brede kaptafel, spiegel
Startpreis 100 EUR

Zeer grote mahoniehouten spiegel ca. 1930 met facetgeslepen spiegel in goede staat 113x180cm.

Eiken barokkast
Startpreis 500 EUR

Uitneembare 18e eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast met lade en schuine hoeken (schappen) in goede originele staat 64x156x192cm.

Gestoken zuil
Startpreis 425 EUR

Grote antieke Oosterse houtgestoken piedestal met floraal decor en fabelfiguren 1e helft 20e eeuw 121cm. Cond.: G

2 Ronde tafeltjes
Ergebnis: 70 EUR

Twee oude wijntafels met fineer en intarsia 2e helft 20e eeuw (1x met geschulpt blad), in zeer goede staat 60xø50cm. en 61xø56cm.

2 Armleunstoelen
Ergebnis: 60 EUR

Twee zware oude eikenhouten armleunstoelen 20e eeuw in goede staat 107x53x56cm.

Spiegel
Startpreis 50 EUR

Grote decoratieve facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw met hoekornamenten 135x73cm. Cond.: G

Kast
Ergebnis: 350 EUR

Eikenhouten Gelderse 18e eeuwse kast met schuinen hoeken en mooi lijstwerk. Uitneembaar (kop en lade afneembaar) 200x150x50cm. Cond.: G

Bibliotheek-trap
Ergebnis: 200 EUR

Oude mahoniehouten bibliotheek wenteltrap 2e helft 20e eeuw 120x46x60cm. Cond.: G

Eiken commode
Ergebnis: 50 EUR

Eikenhouten fineer commode 2e helft 20e eeuw in barokstijl 60x35x65cm. Cond.: G

Miniatuur commode
Startpreis 450 EUR

Duitse 18e eeuwse barok modelcommode gemaakt van diverse soorten fineer op vurenhout. Corpus met originele rugwand, sloten, beslag etc. in zeer goede staat 37x45x31cm.

Spiegel met putti
Startpreis 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse empire spiegel, facetgeslepen met voorstelling van putti 78x45cm. Cond.: R-G

Rond bijzettafeltje
Ergebnis: 50 EUR

Wortelnoten fineer 19e eeuwse bijzettafel met lade, schuifblad en geschulpt blad(fineerschade) 76xø70cm. Cond.: R

Zwart klaptafeltje
Startpreis 60 EUR

Zwarte Louis Philippe bijzettafel met petit-point borduurwerk onder glazen blad ca. 1870 79x56x45cm. Cond.: G

Naaitafel
Startpreis 400 EUR

Duitse naaitafel ca. 1840 Biedermeier met wortelnoten-, noten-, essen- en mahoniefineer op vurenhout. Bevat bandintarsia met mooi origineel binnenleven in lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en ...

Eiken sidetable
Ergebnis: 80 EUR

Eikenhouten Louis Philippe sidetable ca. 1870 met geëboniseerde delen in goede staat 76x120x46cm.