Diese Webseite verwendet Cookies

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, man
Startpreis 100 EUR

J. v.d. Beek 20e eeuw, olieverf op linnen, oude rabbijn 24x30cm. Cond.: G

G. Diepeveen, naar Macke
Ergebnis: 70 EUR

Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, 2 dames naar August Macke 30x40cm. Cond.: G

J. de Graaf
Ergebnis: 100 EUR

Jochem de Graaf, acryl op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G

Schilderij, dorpsgezicht
Startpreis 50 EUR

A. Kruseman
Startpreis 100 EUR

A. Kruseman 1920, olieverf op paneel, bosgezicht in de sneeuw 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, A. Hoffmann
Startpreis 80 EUR

Schilderij, H. Herman
Ergebnis: 100 EUR

H. Hermans ca. 1910, olieverf op paneel, winters landschap bij ondergaande zon 24x18cm. Cond.: G

Schilderij, naar Apol
Ergebnis: 55 EUR

Naar Louis Apol ca. 1910, olieverf op linnen, Hollands winters landschap met wandelaar (stukje verf af) 55x36cm. Cond.: R-G

Twan v.d. Ven
Ergebnis: 100 EUR

Twan v.d. Ven, acryl op linnen, figuren 80x80cm. Cond.: G

Schilderij, Gerard Douw
Ergebnis: 60 EUR

Monogram H.R. Fecit, olieverf op linnen, dame die een bijbel leest (zeer gedetailleerd) 24x30cm. Cond.: G

Ongesigneerd, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, rennend paard met twee figuren (staart breekt af), 65x48cm. Cond.: M

Schilderij, bloemen
Startpreis 25 EUR

Ongesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, vaas met bloem 18x13cm. Cond.: G

Jansen 1956, Ark
Startpreis 100 EUR

Jan? Jansen 1956, gemengde techniek op papier, Ark van Noah 75x105cm. Cond.: G

Schilderij, Petronella
Startpreis 35 EUR

Petronella, olieverf op linnen, abstracte compositie 50x60cm. Cond.: G

Ferdinand Boersma
Ergebnis: 150 EUR

Ferdinand Boersma (1906 - 1979 Hengelo), olieverf op paneel, polderlandschap met molen bij avond 25x40cm. Cond.: G

Jansen 1954, Adam en Eva
Startpreis 100 EUR

Jan? Jansen 1954, gemengde techniek op papier, Adam en Eva 107x75cm. Cond.: G

Schilderij, boten
Startpreis 50 EUR

Geer van de Velde
Ergebnis: 140 EUR

Geer van de Velde nr. 38/70 (1898 -1977), lithografie op papier, abstracte compositie 56x38cm. Cond.: G

Schilderij, bomschuiten
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met bomschuiten en figuren 23x16cm. Cond.:G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Monogram H.H.
Startpreis 35 EUR

Monogram H.H. ca. 1920, olieverf op linnen, landschap met figuren op pad 50x37cm. Cond.: R-G

Pendant, J.H. Coster
Ergebnis: 100 EUR

Schilderij, stadsgezicht Parijs
Ergebnis: 60 EUR

D. Casper, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs in de sneeuw 30x40cm. Cond.: G

Aquarel, Italiaan
Startpreis 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd 95, aquarel op papier, meisjesportret 30x46cm. Cond.: G