J. v.d. Beek 20e eeuw, olieverf op linnen, oude rabbijn 24x30cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, 2 dames naar August Macke 30x40cm. Cond.: G
J. van Veen, olieverf op linnen, vrouw bij lantaarn 30x40cm. Cond.: G
A. Kruseman 1920, olieverf op paneel, bosgezicht in de sneeuw 30x40cm. Cond.: G
A. Hoffmann (Duitse School), olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met molen 30x40cm. Cond.: G
H. Hermans ca. 1910, olieverf op paneel, winters landschap bij ondergaande zon 24x18cm. Cond.: G
Naar Louis Apol ca. 1910, olieverf op linnen, Hollands winters landschap met wandelaar (stukje verf af) 55x36cm. Cond.: R-G
Monogram H.R. Fecit, olieverf op linnen, dame die een bijbel leest (zeer gedetailleerd) 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, rennend paard met twee figuren (staart breekt af), 65x48cm. Cond.: M
Ongesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, vaas met bloem 18x13cm. Cond.: G
Jan? Jansen 1956, gemengde techniek op papier, Ark van Noah 75x105cm. Cond.: G
Petronella, olieverf op linnen, abstracte compositie 50x60cm. Cond.: G
Ferdinand Boersma (1906 - 1979 Hengelo), olieverf op paneel, polderlandschap met molen bij avond 25x40cm. Cond.: G
Jan? Jansen 1954, gemengde techniek op papier, Adam en Eva 107x75cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G
Geer van de Velde nr. 38/70 (1898 -1977), lithografie op papier, abstracte compositie 56x38cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met bomschuiten en figuren 23x16cm. Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zittende man en hondje 23x20cm. Cond.: R
Monogram H.H. ca. 1920, olieverf op linnen, landschap met figuren op pad 50x37cm. Cond.: R-G
Twee werken van Jan Herman Coster (Almelo 1846 - 1920 Apeldoorn), olieverf op schilderskarton, twee Twentse landschappen met koeien 33x26cm. Cond.: G
D. Casper, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs in de sneeuw 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 95, aquarel op papier, meisjesportret 30x46cm. Cond.: G