Diese Webseite verwendet Cookies

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

C. Verschuur
Ergebnis: 825 EUR

Schilderij, M. Sanden
Ergebnis: 80 EUR

Schilderij, Gardameer
Ergebnis: 50 EUR

Wagner ca. 1950 (Duitse School), olieverf op linnen, Gardameer 40x50cm. Cond.: R

Ets, Marius Bouwer
Startpreis 250 EUR

Marius Bauer (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, vrouw in Oosterse stad (wisselingh nr: 57) en handgesigneerd 70x60cm. Cond.: G

Schilderij, Wessels
Startpreis 80 EUR

Jan Wessels 75, olieverf op linnen, voorstelling naar Murillo 40x60cm. Cond.: G

Litho, Horst Antes Kopffüssler
Startpreis 150 EUR

Horst Antes nr. 40/150 ( 1936 Duitsland - ), litho op papier, "Kopffüssler" 48x72cm. Cond.: G

Schilderij, v. Herwaarden
Ergebnis: 140 EUR

P.M.F. van Herwaarden ca. 1940, olieverf op linnen, Hollands plasgezicht bij avond met koeien, schapen en visser 50x70cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1900
Startpreis 250 EUR

Schilderij, bosgezicht
Startpreis 200 EUR

Ikoon, 19e eeuw
Startpreis 250 EUR

Schilderij, landschap met water
Startpreis 150 EUR

Monogram ca. 1880, olieverf op linnen, Duits landschap met beek (3 restauraties) 60x51cm. Cond.: R

Schilderij, 2 hoofden
Startpreis 250 EUR

Monogram W.K. 1930, olieverf op linnen, twee gezichten, 43x57cm., Cond.:G

Schilderij, H. Hirschböck
Startpreis 100 EUR

H. Hirschböck (Duitse School), olieverf op paneel, besneeuwd landschap 70x60cm. Cond.: G

Heller
Startpreis 50 EUR

Bert Heller ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met hooimijten 52x41cm. Cond.: G

Snoeijerbosch, boom
Ergebnis: 250 EUR

Schilderij, botter op zee
Startpreis 100 EUR

van Monnick 1914 (later geschilderd), olieverf op linnen, zeilboot op zee 60x90cm. Cond.: G

Schilderij, visnetten
Startpreis 220 EUR

Monogram F. Sm (mogelijk Frans Smissaert), olieverf op paneel, man met visnetten op duin 25x25cm. Cond.: G

Schilderij, A. Wiegmann
Ergebnis: 150 EUR

Alfred Wiegman ( 1886 - 1973), olieverf op paneel, vaas met bloemen 60x50cm. Cond.: G

Schilderij
Ergebnis: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, man met riet in de sneeuw 33x40cm. Cond.: R

Schilderij, eenden aan vennetje
Startpreis 150 EUR

J. Rieter, olieverf op linnen, eenden aan de waterkant 40x50cm. Cond.: G

Klaas Bernink
Ergebnis: 200 EUR

Schilderij, H. van Ende
Ergebnis: 60 EUR

H. van de Ende, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Paneel, 1909
Ergebnis: 130 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1909, olieverf op paneel, besneeuwd pad 24,5x19cm. Cond.: G

Pastel
Startpreis 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, pastel op papier, barok voorstelling in een tuin 55x46cm. Cond.: G