C. Verschuur (Cor Bouter, Gouda 1888 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, polderlandschap met koeien 27x22cm. Cond.: G
M. Sanden ca. 1920 (Duitse School), olieverf op linnen, Oostenrijks berglandschap met Beierse vrouw 48x66cm. Cond.: G
Wagner ca. 1950 (Duitse School), olieverf op linnen, Gardameer 40x50cm. Cond.: R
Marius Bauer (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, vrouw in Oosterse stad (wisselingh nr: 57) en handgesigneerd 70x60cm. Cond.: G
Jan Wessels 75, olieverf op linnen, voorstelling naar Murillo 40x60cm. Cond.: G
Horst Antes nr. 40/150 ( 1936 Duitsland - ), litho op papier, "Kopffüssler" 48x72cm. Cond.: G
P.M.F. van Herwaarden ca. 1940, olieverf op linnen, Hollands plasgezicht bij avond met koeien, schapen en visser 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met paarden en figuren 56x45cm. Cond.: G
Arthur Brandisch Holte ( 1882 - Engelse School), olieverf op paneel, "A. woodlaw path near miners Bridge N. Wales" 28x38cm. Cond.: G
Russisch ikoon 19e eeuw, voorstelling van Heilige Seraphim van Sarov, één der meest recente en meest vereerde Heiligen van de Russische Orthodoxe kerk 22x17,5cm.
Monogram ca. 1880, olieverf op linnen, Duits landschap met beek (3 restauraties) 60x51cm. Cond.: R
Monogram W.K. 1930, olieverf op linnen, twee gezichten, 43x57cm., Cond.:G
H. Hirschböck (Duitse School), olieverf op paneel, besneeuwd landschap 70x60cm. Cond.: G
Bert Heller ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met hooimijten 52x41cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, bomen in de duinen 100x75cm. Cond.: G
van Monnick 1914 (later geschilderd), olieverf op linnen, zeilboot op zee 60x90cm. Cond.: G
Monogram F. Sm (mogelijk Frans Smissaert), olieverf op paneel, man met visnetten op duin 25x25cm. Cond.: G
Alfred Wiegman ( 1886 - 1973), olieverf op paneel, vaas met bloemen 60x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, man met riet in de sneeuw 33x40cm. Cond.: R
J. Rieter, olieverf op linnen, eenden aan de waterkant 40x50cm. Cond.: G
H. van de Ende, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1909, olieverf op paneel, besneeuwd pad 24,5x19cm. Cond.: G