Grote antieke Hollandse plateel cach-epot, gemerkt Gouda - B. Arnhem Holland met floraal decor in goede staat 19xø26cm.
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M
Vier moderne Goebel schotels Artis Orbis ca. 1980: 2x Vincent, 1x Renoir en 1x Paul Cezanne ø31cm. Cond.: G
Kleine 17e eeuwse Duitse baardman kruik met mediallon. 2 Chips uit bovenrand, verder in goede staat 22xø12,5cm.
Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G
Twee oude gipsen apothekers gapers, 1x met reclame A.J. van der Gijp 1849-1999 Haarlem, 18-27cm.
Twee oude Duits porseleinen mocca kop & schotels: 1x Meissen ca. 1930 met roze rozendecor 6xø9,5cm. en 1x Hutschenreuther Hohenberg Bavaria, donkerblauw met gouddecor ca. 1970 6xø10cm. Cond.: G
Oude Duits Meissen porseleinen vaas met decor van goud en rozen ca. 1970 in goede staat 9xø7cm.
A. Hoffmann (Duitse School), olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met molen 30x40cm. Cond.: G
Drie grote Chinese lakstempels met Foohonden van natuursteen ca. 1900 in goede staat 9,5-10cm.
August Specht ca. 1920 ( 1849 - 1923 Duitse School), olieverf op linnen, man op rivierbrug en bootje 91x63cm. Cond.: G
A.J. van Prooyen ( 1834 - 1898 Amsterdam), olieverf op paneel, zeilboot en sloep met figuren op ruwe zee 27x18cm. Cond.: G
N. Renard, olieverf op paneel, dorpsgezicht met schaatsers op een gracht 30x40cm. Cond.: G
G.C. Haverkamp (Amsterdam 1872 - 1926 Baarn), olieverf op paneel, landschap met boerderij langs de bosrand 29x20cm. Cond.: G
Calzelari? 20 eeuw (Italiaanse School), olieverf op koper, ruiter in landschap 10x13cm. Cond.: G
Pre Colombiaanse Chancay terracotta, voorstellend vrouwelijk staand figuur (bodemvondst) ca. 900 -1400 AD. Grafgift van edelen ter bescherming van het kwaad. In goede staat en ongerestaureerd 20cm.
Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G
Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van fugren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde or...
Antranik Ohanessian (Irak), olieverf op linnen, "Bazar' 60x80cm. Cond.: G
Van Zwieten, olieverf op linnen, oude Arabier met wandelstok 136x60cm. Cond.: G
Calzelari (Italiaanse School), olieverf op koper, dame met hond 15x20cm. Cond.: G
Antieke ivoren vaas met decor van een olifant en bloem (lichte randschades) 21cm. Cond.: R-G
Antieke benen wandelstok met als handvat een zittende pijprokende man in goede staat 92cm.
Jan Knikker (1889 - 1957), olieverf op linnen, sloot met punter in Giethoorn 30x40cm. Cond.: G